Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (405. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş
  • Bu hafta iyi bir çıkış yapacaklarını düşünüyorum. Eğer bugünkü ödül oyununu alırlarsa moralleri yerine gelecektir.
  • Irmak gider bu aksam
  • ünlüler bittiii son 4 kişi içinde 3 gönüllü 1 ünlü olur

böyle sürünmeli dönmeli mönmeli oyunları değiştirirse ACUUNNNN o zaman değişebilir tabiii

ünlülere göre modifiye edilirse oyunlar gönüllüler azalır bu sefer :)

bakalım yapacaklar mı bu işi sayın acuuuunnn :)
  • ünlüler bildiğin çöp, doğukan'da kötülern içinde iyi yani kötünün iyisi ; Duygu'ya başta antipati duyuyordum lakin dünkü toplu linç politikasından sonra tek favorim forza Duygu

ayrıca Dağhan'da orjin adam tripler, konuşmalar falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 21 Mayıs 2013; 11:20:07 >
  • Duygu hayatımda gördüğüm en antipatik insanlardan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarist999 -- 21 Mayıs 2013; 11:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: öyle değil mi olric

ünlüler bildiğin çöp, doğukan'da kötülern içinde iyi yani kötünün iyisi ; Duygu'ya başta antipati duyuyordum lakin dünkü toplu linç politikasından sonra tek favorim forza Duygu

Bence çok antipatik. Dün ok yarışmasında bile "ooo, ben süperim dostum" gibisinden tripler yapması vs... Her hafta daha da nefret eder oldum. Umarım Duygu ile birbirlerine yerler. Murat ve Hilmi Cem'e dokunmasınlar yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 21 Mayıs 2013; 11:29:47 >
  • quote:

ünlüler bildiğin çöp, doğukan'da kötülern içinde iyi yani kötünün iyisi ; Duygu'ya başta antipati duyuyordum lakin dünkü toplu linç politikasından sonra tek favorim forza Duygu

Doğukan kötünün iyisi mi ? Yav he he. Sen sadece son 1-2 bölümü izlemişsin anlaşılan.İlk bölümden son bölüme kadar baktığımızda bu senenin en başarılı yarışmacısı kesinlikle Doğukan'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarist999 -- 21 Mayıs 2013; 11:34:31 >
  • duygu niye kazanıyo biliyormusunuz ...çok rahat abi hatun acaip rahat ve o kadar eminki alacağından...kesin alacağım diye başlıyo yarışmaya...
    rakibi de onun kadar inansa keşke...hele ırmağın rahat davranışları var ya adamı sinir hastası yapıyo...
    Bu akşam bennu da gidebilir ırmak da bence %50......ikisine de hiç şaşırmam....
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

quote:

Doğukan kötünün iyisi mi ? Yav he he. Sen sadece son 1-2 bölümü izlemişsin anlaşılan.İlk bölümden son bölüme kadar baktığımızda bu senenin en başarılı yarışması kesinlikle Doğukan'dır.

doğru bildin dostum son bir iki haftadır bakıyorum, fatmagül gittiğinden beri; o kızın gitmesiyle adam gibi yarışmaya döndü çünkü, en azından adının hakkını verdi ''survivor''
  • Doğukan hak ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

/>

ümit şu olaydan sonra hiçbir işe girişmemeye başladı zaten

• Bence bennu gidicek duygu fanları ırmaga oy atar rakibi zayıf olsun diye bu arada gözleri kapalı olan oyun tam gönüllülere göre senkronda gönüllüler çok başarılı ünlülerde senkronizasyon berbat yüzde yüz onlar kazancak akşam alıntılarım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning07

Arkadaşlar bu akşam da çaldı girişi trompetle olan latin-meksika müziği sample lı hip hop parçasının ismi nedir ?
    Teşekkürler..

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mıdır ?

Teşekkürler..
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu akşam da çaldı girişi trompetle olan latin-meksika müziği sample lı hip hop parçasının ismi nedir ?
    Teşekkürler..

Teşekkürler..

why this kolaveri di ,oabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michu9 -- 21 Mayıs 2013; 13:51:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

/>

ümit şu olaydan sonra hiçbir işe girişmemeye başladı zaten

• Dağhana muz uzatıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sels

duygu niye kazanıyo biliyormusunuz ...çok rahat abi hatun acaip rahat ve o kadar eminki alacağından...kesin alacağım diye başlıyo yarışmaya...
    rakibi de onun kadar inansa keşke...hele ırmağın rahat davranışları var ya adamı sinir hastası yapıyo...
    Bu akşam bennu da gidebilir ırmak da bence %50......ikisine de hiç şaşırmam....

duygu tab, rahat olur,
    bir rakibi deve ırmak diğeri 41 yaşındaki bennu
    ikişside uzun boylu dengesiz +biri yaşlı olduğu için kondisyonsuz.

duygu'nun karşısına önceki survivorlardangizem,merve,aytup,asena koy bakalım 100 oyunun 70 ini kim alıyor,

ümit karan'ın kendini toplaması lazım,

ünlüler yaş olarak daha yaşlı olduğundan bir süre gençlerle kafaya kafaya gittiler hatta daha iyi başlamışlardı ama açlık onları gönüllüleri etkilediğinden çok etkiledi ve kondisyonları çok çabuk bitti. özellikle ümit karan'ın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu9

quote:

quote:

Teşekkürler..

Teşekkürler..

why this kolaveri di ,oabilir mi

Yok o şarkıyı biliyorum ben bu şarkının girişinde scratch ler falan var melodisi çok tanıdık bir melodi , meksika müziklerine benziyor ritimler hip hop ama parçayı bir türlü bulamadım.Net de araştırıyorum , sonuç çıkmadı..
  • Ümit bir garip son 2 haftadır saçmaladı resmen.
    Bu arada Gönüllülerin bayanları o kadar kötü ki Duygu çok başarılı gibi gözüküyor yanlarında ,2 si de inanılmaz rahat hatalarından ders almıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 21 Mayıs 2013; 21:00:21 >
  • Ünlüler mallaşti artik bu takim daha oyun moyun kazanamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.