Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş
  • Duygu da madem çok agresifmiş, tahrik oluyormuş, neden gelmiş Survivor'a.
  • Birde bu Dağhan nasıl olur da kendini Doğukan ile kıyaslar anlamak mümkün değil.Doğukan bunu havada karada yener.Adam kaç oyundur puan vermeden kazanıyor.Ünlülerin en iyisi.
  • şu olaylardan sonra hala duygu'yu destekleyen varsa gözleri kör, kulakları işitmez olmuş ve beyni ise buharlaşmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

şu olaylardan sonra hala duygu'yu destekleyen varsa gözleri kör, kulakları işitmez olmuş ve beyni ise buharlaşmıştır.

sabah sabah güldüm
  • ırmak gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mü'min

quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

quote:

Orijinalden alıntı: LsR

quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

Irmoş yazmiş biri kim acaba ?

Bennu yazdı.

Önceki sayfada reklamdan önce demiştim 4 Irmak 1 Bennu diye
    Büyük ihtimal Irmak gidecek sebebinide yine yazmıstım 2 sayfa önde..

Acun'un oyunu iyi ilerliyor.. 1 Kız 3 Erkeğe karşı 2 Kız 2 Erkek bırakmamak için Bennu ve Irmak'ı Sms'e çıkardılar.. Irmak ne olursa olsun orada Cengiz yazabilirdi fakat eminim buna izin vermedi Acun Medya..

Her zaman dediğimi tekrarlıyorum Duygu denilen kişi Acun'un adamı olduğunu düşünüyorum ve %100 finale kalacaktır.

Finale kalsa bile Duygu gibi bir kendini bilmeze bu yarışmayı kazandırtmaz Türk halkı. Orada Cengiz varken, Murat varken, Doğukan varken, Ümit varken olmaz öyle bir şey.

Ciddi ciddi birincinin oylarla filan belirlendiğine mi inanıyosunuz ?

Birinci oylarla belirleniyor da, oylar insanlar tarafindan belirlenmiyor...

Tamam aynı şey işte , oylar insanlar tarafından değil acun ve kankileri tarafından belirleniyosa birinci de oylarla değil onlar tarafından belirleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalemvesilgi

quote:

Orijinalden alıntı: Osman..

Dağhanın ünlüler adasındayken ona sataşsalar bile gülüp geçmesini hangi yarışmacı yapabilir?

Doğukan yapmıştı.Sataşan da Dağhan'dı.Doğu haklı olmasına rağmen özür bile dilemişti Dağhan'dan.

Dağhan'ın haksız olarak birine sataştığını görmedim.
    Bi oyunda Doğukan'ın Dağhan'a ben yarışırken konuşma diye bağırmasına ne demeli çok gereksiz bir çıkış. Dağhan taktik vermeye çalışıyordu halbuki. Ve ünlüler Takımında hiç kimse Dağhan'ı savunmadı. Herkes Dağhan'ı susturmaya çalıştı. O da gülüp geçi yani.
  • Yalnız şunu anladım artık Acun bile tahammül edmiyor Duygu'ya.Fatmagül örneğini verdiğinde Duygu ağzını açamadı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bennu yazdı.

Acun'un oyunu iyi ilerliyor.. 1 Kız 3 Erkeğe karşı 2 Kız 2 Erkek bırakmamak için Bennu ve Irmak'ı Sms'e çıkardılar.. Irmak ne olursa olsun orada Cengiz yazabilirdi fakat eminim buna izin vermedi Acun Medya..

Her zaman dediğimi tekrarlıyorum Duygu denilen kişi Acun'un adamı olduğunu düşünüyorum ve %100 finale kalacaktır.

Finale kalsa bile Duygu gibi bir kendini bilmeze bu yarışmayı kazandırtmaz Türk halkı. Orada Cengiz varken, Murat varken, Doğukan varken, Ümit varken olmaz öyle bir şey.

Evet
  • Bu Duygu kadar antipatik bir hatun daha görmedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kalemvesilgi

quote:

Dağhanın ünlüler adasındayken ona sataşsalar bile gülüp geçmesini hangi yarışmacı yapabilir?

Doğukan yapmıştı.Sataşan da Dağhan'dı.Doğu haklı olmasına rağmen özür bile dilemişti Dağhan'dan.

Dağhan'ın haksız olarak birine sataştığını görmedim.
    Bi oyunda Doğukan'ın Dağhan'a ben yarışırken konuşma diye bağırmasına ne demeli çok gereksiz bir çıkış. Dağhan taktik vermeye çalışıyordu halbuki. Ve ünlüler Takımında hiç kimse Dağhan'ı savunmadı. Herkes Dağhan'ı susturmaya çalıştı. O da gülüp geçi yani.

Evet, orada gereksiz yere kızdı. Doğukan haksızdı kesinlikle. Ama oynadığı, oynamadığı her oyunda devamlı akıl verirse, insanların sabrı taşar. Dağhan dün dedi ki "benim gönlüm hep Gönüllüler'den yanaydı". Madem bu kadar gitmeyi istiyormuş, sonradan eski arkadaşlarına neden çirkeflik yaptı? Cengiz, Ümit ve Doğukan en başından rengini belli etti "konseyde seni yazacağız" gibisinden. Ünlüler'de tavır alması gereken 2 kişi var: Bennu ve Irmak. İlk başta adama "biz Doğukan'ı yazacağız" deyip 180 derece dönüş yapıp Dağhan'ı yazdılar. Faturayı takıma değil, ikisine kesmesi gerekiyordu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 20 Mayıs 2013; 12:10:19 >
  • Bennu ve Irmak'ı tebrik ediyorum.Erkekleri yazmayarak takım için çok önemli bir iş yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Bennu ve Irmak'ı tebrik ediyorum.Erkekleri yazmayarak takım için çok önemli bir iş yaptılar.

Erkekleri yazsalardı sence kim gidecekti?Bence orada kendilerini yazmaları ırmak tarafından ortaya atılmıştır.Irmak zaten biliyordu erkeklerin onu yazacağını ve ırmak erkekleri eleyemeyeceğinide biliyordu ve bennuya biz erkeleri yazmayalım katkıları var birbirimizi yazalım demişse bennu da tamam demiş olabilir çünkü o adada ırmağın tek eleyebileceği kişi bennudur tabi oda az ihtimal ancak ırmak ve bennunun bunca zaman beraber gezmeleri,konuşmaları, beraber toplanıp birilerini yazıp göndermeleri, sırlarını paylaşıp beraber karar vermeleri ve bunca şeyin sonunda neden bir anda takımı düşünmeye başlasınlar ki.Sana bu mantıklı geliyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bennu yazdı.

Evet

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün izlemedim , nasil olurda 2 kanka birbirini yazdilar birisi bunu açiklayabilir mi bana ne olaylar dondu cidden ? alintilayin lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

dün izlemedim , nasil olurda 2 kanka birbirini yazdilar birisi bunu açiklayabilir mi bana ne olaylar dondu cidden ? alintilayin lutfen

@VeZiLay çok güzel açıklamış. Irmak adada eleme ihtimali olan tek kişi Bennu olduğu için, Bennu'yu bir şekilde takım için birinin kalması gerektiğine ikna ederek, birbirlerini yazmasını sağladı. Böylece hem en az riskli oylamaya girmiş oldu, hem de takım için bu kararı verdik diyerek halka karşı oynadı.
  • Eğer yarın Bennu elenirse Ünlüler çok büyük yara almış olacak. Bu arada artık yarışma haftada 4 güne çıkarıldığı için, adaya veda edecek kişi yarın açıklanacak. Yani oylama bugünde devam ediyor. Acun SMS'lerden alacağı parayı 2 katına çıkarmaya karar vermiş.
  • Acun showu zengin yaptı sıra starda...

• Duygu ve Dağhanın adayı karıştırmaları laf atmaları vs. zevkli oluyor buna Ümitte dahil Bu iki kişinin ne yapmaya çalıştığı çok belli seyirciye oynuyorlar önce çirkeflik daha sonra tatlılık kendini acındırma vs. Duyguya helal olsun iyi de beceriyor

Şu yarışmada Doğukan ve Murat hak ediyor kazanmayı inş. bu ikisinden biri kazanır tabi gönlümden Murat geçiyor adam efendi gibi yarışmalarda tokatlıyor polemikte yapmıyor
  • Doğukan ve Dağhan arası çok gerilecek bence çünkü fragmanda bir di iki kişi oldular dedi bence duygu ve dağhanı işaret etti.Gönüllülerin kadro zaten baya güçlendi fakat ırmak elenirse belki durum dengelenebilir.
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.