Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: aşkacısı

quote:

Orijinalden alıntı: FourWalls

Forumda birisi çok güzel yorum yapmış aynen kopyalıyorum.

Fatmagül'ün oynayamayacağım dediği dokunulmazlık yarışmasında sayı ünlülere verilmişti Fatmagül sakatlanmış olduğu halde hemde, gel gelelim bugün Bennu oynayamayacağım dediğinde ne sayı kaybedildi ne de ırmak için oynanılması söylendi duygu oynamak istiyorum dediği halde hemde lütfen haksızlık yapılmasın! !!

Acun un ünlüleri tuttuğu çok belli hocam.

Bence acun ratinge bakıyor. bu yüzden dengeli gitmeye çalışıyor. ünlüleri tutup onların kazanmasını isteseydi sürekli güç oyunları koyup gönüllüleri bitirirdi. bir sürü oyun oynadılar kimin hangi oyunda iyi olduğu belli. ama adam pro, duygularıyla işi karıştırmaz, paradan başkasını tutmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoenix-f-

Ümit, Duygu'nun üstüne oynuyor resmen. Yok saygısızlık yapmış, yok kendine yapılmış gibi hissediyormuş, yok kendini tutamıyormuş... En başta, Duygu hiç sesini çıkarmadı bile, oradan uzaklaştı, cevap vermedi. Resmen tahrik ettiler kızı. DDuygu orada %100 haklıydı. Orada gülüp eğlensin, şakalar yapsın Bennu, sonra oynamıyorum desin. Ayrıca Doğu'nun da Duygu için köpek örneği vermesini hiç yakıştıramadım.

Önceki yorumlara bakıyorum da, herkes Duygu ve Dağhan'a karaktersiz demiş. Olaylara objektif bakılamıyorsa fanatikliğin gözü kör olsun.

+1

Duyguyu genelde çirkef bulurdum ama bugün Dağhan sakinleştirdi ve çok terbiyeli davrandı hödük Ümit'in karşısında.
  • quote:

Bi sucununda tarafını bu kadar belli etmemesi gerekiyo bence.Tarafsız olmak gerekiyo orda görmesi gerekenler görür zaten.

Bunun tarafı ya da tarafsızlığı yok. Duygu kendi takımındaki Fatmagül yarışmayınca sesi çıkmıyorken Bennu'nun oyundan çekilmesine kükrerse tabi ki bu dile getirilir. Ekstra bir durum değil bunu belirtmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

quote:

Forumda birisi çok güzel yorum yapmış aynen kopyalıyorum.

Fatmagül'ün oynayamayacağım dediği dokunulmazlık yarışmasında sayı ünlülere verilmişti Fatmagül sakatlanmış olduğu halde hemde, gel gelelim bugün Bennu oynayamayacağım dediğinde ne sayı kaybedildi ne de ırmak için oynanılması söylendi duygu oynamak istiyorum dediği halde hemde lütfen haksızlık yapılmasın! !!

Acun un ünlüleri tuttuğu çok belli hocam.

Bence acun ratinge bakıyor. bu yüzden dengeli gitmeye çalışıyor. ünlüleri tutup onların kazanmasını isteseydi sürekli güç oyunları koyup gönüllüleri bitirirdi. bir sürü oyun oynadılar kimin hangi oyunda iyi olduğu belli. ama adam pro, duygularıyla işi karıştırmaz, paradan başkasını tutmaz

Haklısın hocam Acun beyaz Türk ün önde gideni paradan başka şeyi görmwz
  • Acunu lümpen bulurdum sağolsun bir kez daha haklı çıkardı beni.

Survivor'ı Kuzey-Güney zamanından beri izliyorum umarım survivor başka biri yapar ya da sunar.
  • Irmoş yazmiş biri kim acaba ?
  • Oylamanın sonucu belli Irmak gider.
  • Ahada bennu
  • hiç beklemiyordum lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2ncay

quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

Irmakla bennu sms cıkar bence

nasil izliosun survivor i ya? bir kere irmakla bennu ortak oy atio kafadan 2 oy birine gidecek o da umit olur bence.. erkekler de irmak i yazacak. . cok basit bi denklem yani:))

Hocam bana laf sokmusdun ırmakla bennu cıkdı smse
  • Tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Doğukan koydu lafı "ince sazlılardan girerim üflemelilerden çıkartırım."

ne demek istedi orda inceden koydu da manayi cikartamadim

Ben de burda adamım ayaklarını denk alsınlar demek istedi işte.
  • fragman her zamanki ki gibi gergin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönüllülerin beklentileri hep boşa çıkıyor. Kazandıkları her dokunulmazlık oyunu sonrası "işte şimdi birbirlerini yiyecekler" diye beklerken böyle bir şey hiç olmadı. Irmak ve Bennu takımın gücü azalmasın diye kendilerini öne sürdüler örnek bir davranış gösterdiler gerçekten.
    Kaldı ki gönüllüler kaybedilen en ufak bir ödül oyunu sonrasında bile birbirlerini boğazlayacak duruma gelebiliyorken ünlülerin davranışı takdir edilecek düzeyde.
  • Yürü Be Doğukan Helal Olsun Sana Adamsın Adam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

quote:

Doğukan koydu lafı "ince sazlılardan girerim üflemelilerden çıkartırım."

ne demek istedi orda inceden koydu da manayi cikartamadim

Ben de burda adamım ayaklarını denk alsınlar demek istedi işte.

hmm ben karşı takıma sallıyo sanmıştım. Kime kızdı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir ALex

Irmoş yazmiş biri kim acaba ?

Bennu yazdı.

Önceki sayfada reklamdan önce demiştim 4 Irmak 1 Bennu diye
    Büyük ihtimal Irmak gidecek sebebinide yine yazmıstım 2 sayfa önde..

Acun'un oyunu iyi ilerliyor.. 1 Kız 3 Erkeğe karşı 2 Kız 2 Erkek bırakmamak için Bennu ve Irmak'ı Sms'e çıkardılar.. Irmak ne olursa olsun orada Cengiz yazabilirdi fakat eminim buna izin vermedi Acun Medya..

Her zaman dediğimi tekrarlıyorum Duygu denilen kişi Acun'un adamı olduğunu düşünüyorum ve %100 finale kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Gönüllülerin beklentileri hep boşa çıkıyor. Kazandıkları her dokunulmazlık oyunu sonrası "işte şimdi birbirlerini yiyecekler" diye beklerken böyle bir şey hiç olmadı. Irmak ve Bennu takımın gücü azalmasın diye kendilerini öne sürdüler örnek bir davranış gösterdiler gerçekten.
    Kaldı ki gönüllüler kaybedilen en ufak bir ödül oyunu sonrasında bile birbirlerini boğazlayacak duruma gelebiliyorken ünlülerin davranışı takdir edilecek düzeyde.

takimin gucu azalmasin diye? irmak bennu disinda birini yazsa kendi elenecekti. simdi bennuyu eleyip takima kostek olmaya devam dus edecek. takimi gercekten dusunseydi eleyemeyecegi birini yazip adadan giderdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cuber

quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Gönüllülerin beklentileri hep boşa çıkıyor. Kazandıkları her dokunulmazlık oyunu sonrası "işte şimdi birbirlerini yiyecekler" diye beklerken böyle bir şey hiç olmadı. Irmak ve Bennu takımın gücü azalmasın diye kendilerini öne sürdüler örnek bir davranış gösterdiler gerçekten.

takimin gucu azalmasin diye? irmak bennu disinda birini yazsa kendi elenecekti. simdi bennuyu eleyip takima kostek olmaya devam dus edecek. takimi gercekten dusunseydi eleyemeyecegi birini yazip adadan giderdi.

Ben şahsen oylama sonucunda Irmak'ın gideceğini düşünüyorum. Bu zamana kadar kalması bile mucizeydi. Fatmagül'den sonraki en başarısız oyuncu adadaki.
  • Irmak gidicek bence.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.