Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş

Orijinalden alıntı: thelmessos

Survivor'ı geçen annem açtı, takip etmeye başladım. Forumu da yeni takip ediyorum. Şuana kadarki değerlendirmem,

Duygu : Tamamen tribünlere ve ordaki insanların sabrına oynuyor. Forumdaki insanların bunu görememesi çok acı. Hareketler hep yapmacık, hep oy almaya yönelik. Özellikle bayanlardan destek alıyor. Tüm oy verilen yarışmalarda (o ses türkiye vs...) genç yakışıklı tiplerin kazandığını düşünürsek (genç kız oyları) finale kalacak gbi görünüyor. Bence çok yazık olur, Aziz Nesin'i haklı çıkarır.

Dağhan : Duygu'nun erkek versiyonu, ama daha sakin ve sinsisi. Umarım elenir.

Hilmi Cem : iyi çocuğa benziyodu ama delikanlılığıma laf ettirmem diyerek duyguya kabalanması, bozok'un karaktersizsin lafına kuyruğunu kıstırıp susması benim gözümde kendini bitirdi. Umarım elenir.

Murat : Gönüllülerin en karakterli, kişilikli yarışmacısı. Umarım finale kalır.

Irmak : Herhangi bir yorumum yok, ancak performans olarak diğer bayanlardan geride kaldı. Muhtemelen elenir.

Bennu : Yorumum yok ama anne muhabbeti baydı.

Ümit : Yaşından dolayı takımın lideri oldu. Karşı takımda duyguyla atışması onun için kötü oluyor. Performans olarak bu aralar geride kaldı. Finale kalamayabilir.

Cengiz : Ünlüler takımının Murat'ı ama ondan da daha sağlam bir kişiliği var. Gerçekten finale kalması ve sonunda kazanmasını isterim.

Doğukan : Onu da başarılı buluyorum. Finali hakediyor.

Sonuç olarak yaptığım seçim kesinlikle yarışmacıların önce kişiliği sonra performansıdır.

1. Cengiz
    2. Murat
    3. Doğukan

Daha konsey var, bakalım ne olacak?

Cengizle muratı kıyaslamak saçma şuan için. Cengize kimse bir şey söylemedi daha ama murata Bozok Gül duygu yüklendi ama kötü tek kelime söylemedi. Benim de kazanmasını istediğim üçlü bu ama artık gönüllülerden birinin kazanması lazım o yüzden

Murat
    Doğukan
    Cengiz diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duygu çok pis patladı
  • Duygu kıvırmaya çalışıyo

• KAPAK !!

Edit : Bunu yazmak için gelmiştim gittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 19 Mayıs 2013; 23:02:51 >
  • Acun duyguyu fırçalıyor.
  • Acun süper kapak etti Duygu'yu
  • Duygu kendini ele verdi.Acun kendi silahıyla vurdu Duygu'yu.
  • Sıvama duydu sıvama.
  • Adam Gibi Adam Doğukan Manço

• Acun bu Duygu'yu hiç sevmiyor konseylerde her fırsatta bozuyo

• Duygu kıvır kıvırabildiğin kadar
  • Oh be duygularıma tercüman oldun Acun helal olsun.

Duygu nasıl kıvıracağını şaşırdı.
  • Dediğim gibi ergenliğini kanıtladı Duygu tamamen alakasız cevaplar vererek konuyu saptırıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde kıvırıyo :) olayı hatırlamaya çalışarak en uygun yorumu yapıyo orda .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Survivor'ı geçen annem açtı, takip etmeye başladım. Forumu da yeni takip ediyorum. Şuana kadarki değerlendirmem,

Duygu : Tamamen tribünlere ve ordaki insanların sabrına oynuyor. Forumdaki insanların bunu görememesi çok acı. Hareketler hep yapmacık, hep oy almaya yönelik. Özellikle bayanlardan destek alıyor. Tüm oy verilen yarışmalarda (o ses türkiye vs...) genç yakışıklı tiplerin kazandığını düşünürsek (genç kız oyları) finale kalacak gbi görünüyor. Bence çok yazık olur, Aziz Nesin'i haklı çıkarır.

Dağhan : Duygu'nun erkek versiyonu, ama daha sakin ve sinsisi. Umarım elenir.

Hilmi Cem : iyi çocuğa benziyodu ama delikanlılığıma laf ettirmem diyerek duyguya kabalanması, bozok'un karaktersizsin lafına kuyruğunu kıstırıp susması benim gözümde kendini bitirdi. Umarım elenir.

Murat : Gönüllülerin en karakterli, kişilikli yarışmacısı. Umarım finale kalır.

Irmak : Herhangi bir yorumum yok, ancak performans olarak diğer bayanlardan geride kaldı. Muhtemelen elenir.

Bennu : Yorumum yok ama anne muhabbeti baydı.

Ümit : Yaşından dolayı takımın lideri oldu. Karşı takımda duyguyla atışması onun için kötü oluyor. Performans olarak bu aralar geride kaldı. Finale kalamayabilir.

Cengiz : Ünlüler takımının Murat'ı ama ondan da daha sağlam bir kişiliği var. Gerçekten finale kalması ve sonunda kazanmasını isterim.

Doğukan : Onu da başarılı buluyorum. Finali hakediyor.

Sonuç olarak yaptığım seçim kesinlikle yarışmacıların önce kişiliği sonra performansıdır.

1. Cengiz
    2. Murat
    3. Doğukan

Daha konsey var, bakalım ne olacak?

Cengizle muratı kıyaslamak saçma şuan için. Cengize kimse bir şey söylemedi daha ama murata Bozok Gül duygu yüklendi ama kötü tek kelime söylemedi. Benim de kazanmasını istediğim üçlü bu ama artık gönüllülerden birinin kazanması lazım o yüzden

Murat
    Doğukan
    Cengiz diyorum.

Alıntıları Göster
    Cengiz - Murat kıyaslanmasının yanlış olduğunda haklı olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelmessos -- 19 Mayıs 2013; 23:05:00 >
  • "bu kadın"

ümit yıktın yine ortalığı
  • Duygu acunu bile yedi nerdeyse konusmada lafda:)))

• acunun tam sevdiği şeyler bunlar reyting=para
  • Duygu bile tokatladı acunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

Favorim murat. Adam gibi adam

yarışmada favorim yok, genel olarak ünlüleri tutuyorum ama gönüllülerden biri kazanacaksa kesinlikle Murat'ın kazanmasını isterim. Aralarında en başarılı, saygılı, efendi ve düzgün konuşan kişi. Kazanırsa kesinlikle hakkıdır. Aslında yarışmayı Duygu ve Dağhan kazanmasın da kim kazanırsa kazansın
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.