Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.120
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş
  • Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği “Survivor” yarışmasına katılacak isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Oyuncu Cengiz Coşkun, Doğukan Manço ve muhabir Nazenin Tokuşoğlu’nun ardından eski futbolcu Ümit Karan’la da anlaşmaya varıldı. 15 Mart’ta Panama’ya gidecek yarışmacılar, zorlu şartlarda hem birbirleriyle hem de açlıkla mücadele edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41fifa12

ajdar, ferhat güzel vb. sayko isimler katılsa

Ajdar ortalığı mahveder orda var ya..Ne kavgalar, ne kavgalar

Ama katılmadan önce ciddi derecede lazer epilasyondan geçirmeli vücudu, komple..
  • ümit karan'da katılmış
  • Ne kadar kofti olsada zevkli oluyoır :)
  • Başvuru formu aktif olmuş acun sayfasında hadi hayırlısı doldurdum ve gönderdim. Eğer seçilirsem yazarım buraya desteklersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

bakalım yine yaşananların gerçek olduğunu sanarak izleyen koyun kitle olucakmı?

valla ben koyun değilim ama yaşananların gerçek olduğunu düşünüyorum. programın amacı hayatın gerçekliğini televizyona yansıtabilmek zaten. kamera arkasında yemek yiyorlar efsanelerine hiç gerek yok bence..
  • ben şahsen tanımıyorum bu iki ünlüyü. ajdarı koysunlar adaya ajdarı
  • Ajdarı koysunlarda adaya hayvan akrabalarıyla hasret gidersin.
  • bence en güzeli var mısın yok musun yarışmacılarının olduğu survıvordı daha bi heyecanlıydı sanki=)atilla taş olursa bu sene iyi eğleniriz=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mervee..

bence en güzeli var mısın yok musun yarışmacılarının olduğu survıvordı daha bi heyecanlıydı sanki=)atilla taş olursa bu sene iyi eğleniriz=)

the best greek competitor

• Bu sene ünlüler grubundan fenomen yok gibi pek keyifli olmaz..
  • Oyuncu Cengiz Coşkun, gazeteci Nazenin Tokuşoğlu ve eski futbolcu Ümit Karan’ın ardından “Kavak Yelleri” dizisindeki Efe rolüyle ünlenen Dağhan Külegeç’le de anlaşmaya varıldı. Yarışmacılar, 15 Mart’ta Panama’ya gidecek.
  • Saçma dizilerin yerine izlenesi bir program.
    Zevkle bekliyorum.
  • Kim izleyecek ya?
  • survivor yelleri
  • Bu adamın yaptıgı programlardan bir survoru seviyorum gerisi yalan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .LioN. -- 26 Ocak 2013; 21:06:40 >
  • yapilanlarin gercek olduguna inanmasam bile izlemesi cok zevkli oluyor, baslayincada kacirmadan izlerim herhalde
  • Ünlüleri keşke daha iyi seçselerdi.Muhtemelen daha katılacaklar olacaktır.Gönüllülere Taner gibi fırlama bir karakter gelir umarım.Adam adayı dağıtıyor,ortalığı bir birine katıyordu.Zaten ortalıkta olmadı Survivor'dan sonra.
  • Ünlülerin hiçbirini tanımıyorum.

• Aralarında bir Dağhan Külegeç ve Doğukan Manço izlettirir diye düşünüyorum.. Bu sene grup çok kötü, çok büyük bir ihtimalle izlemicem.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.