Şimdi Ara

Suruç'ta patlama (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
1
Favori
8.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcx

Hitler yahudileri öldürürken alkışlanıuordu, buradakilerinde onlar dan farkı yok. Başlarına gelmedikçe bilmezler

hitler kendi ülkesindeki yahudileri öldürüyordu... bizim başımıza gelmez
  • Allah mısın sen? sen kimsin kimin cehenneme gideceğini nereden biliyorsun?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackankas -- 5 Şubat 2020; 8:20:24 >
  • Terörist teröristi vurdu.Arada saf istekleriyle sadece yardım amacıyla orada bulunan varsa(ki hiç zannetmiyorum) onlar için üzüldüm gerçekten.Ama bu SGDFciler PKK sempatizanı potansiyel teroristler.Böyle sevgi pıtırcıkları etiketiyle masum insan muamelesi görmeleri çok komik.Allah Işid'inde bu bölücülerin de cezasını versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The World is Yours...

Ucan komünistler görüyorum...

Her yerdeler

Bu nasıl bir pis zihniyet, aşağılık yazsam kelime seni yüceltir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Yazık gencecik insanlar bir hiç uğruna hayatlarını kaybetti.

Bu canlı bomba bu gençlerin arasına nasıl girmiş.

Allah yapanın belasını versin.

Marx okudum, engels'e aşığım, lenin büyük liderdir filan diyip komünistlerin arasına sızmıştır kız, ne var ki bunda şaşırılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musluman Metalci

quote:

Orijinalden alıntı: The World is Yours...

Ucan komünistler görüyorum...

Her yerdeler

Bu nasıl bir pis zihniyet, aşağılık yazsam kelime seni yüceltir.

+1.

• görüş meselesi degil. insanlık meselssi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 20 Temmuz 2015; 19:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Birde arkadaşlar dikkat ettiyseniz HDP orada değil.Normalde bu vatandaşlar kobaniyle ilgili herhangi birşey yapılsa hemen gitmiyorlarmıydı gidiyorlardı.Peki şimdi ne oldu da 1 tane bile milletvekili ni oraya göndermedi HDP siz hayırdır diyesi geliyor insanın.

Ona bakarsan yapilan her eylemden önce eylemciden çok polis oluyor bunda neden polis yoktu acaba mı diyelim saçma sapan yorumlar yapmaya gerek yok insanlar olmus öncelikle başsağlığı dileyelim ve bu olayların tekrarlanmaması için elimizden geleni yapalım

• Atatürk bu ülkeyi orta doğu pisliğinden uzak tutmak için her şeyi yaptı.Ama şimdi 3-5 tane teröristin,Işid pisliğinin maşası olmuş durumda ülke.Bir de bunlar kahraman ilan ediliyor ya diyecek bir şey bulmak çok zor.Terörist insanın hayatına acırım ölümüne üzülmem.Kendi ırklarına çok değer veriyorlarsa Urfa Valisi sınırı açtığında giderlerdi pıtırcıklar

• Bırakın artık iğrenç Irkçı söylemlerinizi ölen insan sadece masum insan, sıradan insan, normal insan, yahu İNSAN İNSAN.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neo Osmanlı hayallerini ortadoğu bataklığında bitti.Yarın öbürgün çok sevdiğiniz işid teröristleri istanbul,ankara,izmir gibi büyük şehirlerde o çok övündüğünüz avm içinde bir bomba patlattığı zaman bakalım yine böyle sevinecekmisiniz.

Hele birde öyle bir patlamada kardeş,akraba,arkadaş kaybettikten sonra terörist işid i övebilecekmisiniz.

Olmaz diyenler 2003 Hcbc patlamasını bir araştırsın.Onuda islamı yaymak için uğraşan teröristler yaptı...

Kısa zamanda başınıza gelmesi dileğiyle...
  • Hükümet-HDP ortaklığıyla gerçekleştirilmiş bir eylem.Maksat Işid'i yok edip kürt devleti coğrafyasını temizlemek.Umarım bu YPG ile Işid birbirini öldürerek temizlenir.Allah bu ülkenin gerçek vatandaşlarına zeval vermesin.Üstüne bir de HDP-AKP koalisyonu gelirse şaşırmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Neo Osmanlı hayallerini ortadoğu bataklığında bitti.Yarın öbürgün çok sevdiğiniz işid teröristleri istanbul,ankara,izmir gibi büyük şehirlerde o çok övündüğünüz avm içinde bir bomba patlattığı zaman bakalım yine böyle sevinecekmisiniz.

Hele birde öyle bir patlamada kardeş,akraba,arkadaş kaybettikten sonra terörist işid i övebilecekmisiniz.

Olmaz diyenler 2003 Hcbc patlamasını bir araştırsın.Onuda islamı yaymak için uğraşan teröristler yaptı...

Kısa zamanda başınıza gelmesi dileğiyle...

Senin akrabağlar avm ye değil mağraya filan mı gidiyor? Sanki patlamaya sevinenler avm ci tayfa O değilde pankartı tutan en soldaki kıza yazık olmuş, güzel kız parçalara ayrıldı.

• Geçmiş olsun, geçmiş olsun da;

PKK'lılar gibi şimdi de IŞİD güzellemesi yapanlar görüyorum sosyal ağlarda. Manyak mısınız lan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyimi kötümü diyecek laf bulamıyorum beni bile insanlıktan çıkardılar.

• Büyük ihtimal IŞID'in parmağı var saldırıda.Bugün Suruç'ta öbür gün İstanbul'da olabilir bu patlamalar.Burada bazıları bu saldırıya seviniyor tabi ancak yarın öbürgün unutmayınki o bombalar siz avmlerinizde alışveriş yaparken ananızın bacınızın kolunu bacağını koparabilir,beyninin pekmezini de akıtabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 20 Temmuz 2015; 17:43:55 >
  • Bence bu patlama jedi ocaklarının işi.
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Peki her eylemde eyleciden çok polis olur bu olayda hiç ölen polis yok ne yapalım bizde suçu devlete mi atalım yani

• Ortadoğu'da toprağa su damlası düştüğünden çok kan düşmüştür. Vahşet. Ona da yapılsa vahşet. Bana da yapılsa vahşet. Sana da yapılsa vahşet. Benim dileğim bunu yapan her kimse yaptıkları yanında kalmasın. Cezasını çeksin istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.