Şimdi Ara

Suruç’ta havaya ateş açılarak durdurulan otomobilde 4 çuval oy pusulası ele geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suruç’ta havaya ateş açılarak durdurulan otomobilde 4 çuval oy pusulası ele geçti

ŞANLIURFA'nın Suruç ilçesinde polisin havaya ateş açarak durdurduğu otomobilde, okullara götürülmek üzere önceden mühürlendiği ileri sürülen 4 çuval oy pusulası ele geçti.

Ali LEYLAK- Ömer ŞULUL/SURUÇ (Şanlıurfa), (DHA)- ŞANLIURFA'nın Suruç ilçesinde polisin havaya ateş açarak durdurduğu otomobilde, okullara götürülmek üzere önceden mühürlendiği ileri sürülen 4 çuval oy pusulası ele geçti. Otomobildeki 3 kişi gözaltına alındı.

Bugün öğle saatlerinde, Mızar Mahallesi yolu üzerindeki Bilge İlkokulu'na otomobille çok sayıda mühürlü oy pusulası getirileceği ve sandıklardakilerle değiştirileceği bilgisini alan polis ekipleri, harekete geçti. Ekipler, okul yakınında 27 BSU 52 plakalı otomobile dur ihtarında bulundu. Aniden hızlanan otomobil, polisin havaya açmasıyla durduruldu. Bu sırada araçta bulunan 3 kişi, çuvallardaki oy pusulalarını yola attı. 4 çuval oy pusulası ele geçirilen otomobildeki 3 kişi gözaltına alındı.

Olayın ardından Ak Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız da olay yerine gelerek polislerden bilgi aldı.

Polis ekipleri, çevrede geniş çaplı güvenlik önlemi alırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Suruç’ta havaya ateş açılarak durdurulan otomobilde 4 çuval oy pusulası ele geçti

http://www.mynet.com/haber/yasam/suructa-havaya-ates-acilarak-durdurulan-otomobilde-4-cuval-oy-pusulasi-ele-gecti-4219662-1

• Polis baskını olduğuna göre araçtakiler Pkk - Hdpliler mi ?
  • Hangi partiden olursa olsun bu isi yapanlar ve bunu savunanlar serefsiz ve namussuzdur, net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 24 Haziran 2018; 13:44:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçimlerde hile yapanlar vatan hainidir. Benim gözümde fetöden farksızdır hepsi.
  • Bize gayet normal gelen, beklediğimiz şeyler. Şunu bi isveçliye anlatsan herifin beyni formatlanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusulalara hangi isimlere mühür basılmış bilen varmı

• redloves kullanıcısına yanıt
    Hocam eski sistemde yani sandıklar merkezden uzakken memurlar tehdit edilip ( veya memurlar pkk sevicisi olduğundan) sandıklara hdp oyları basılmış pusulalar koyuluyordu büyük olasılık. Zaten doğudaki sınavlarda da bir sürü şaibe yaşanıyor aynı şekilde.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Vatani görevimi Van'da yaptım. Çok iyi biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Seçimlerde hile yapanlar vatan hainidir. Benim gözümde fetöden farksızdır hepsi.
    Fetö dediğin şey zaten = akp = vatan hainliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjack8696

Fetö dediğin şey zaten = akp = vatan hainliği.

Alıntıları Göster
    Hocam zaten cumhur ittifakına basılıymış atılan sahte oylar ve chp müşahitleri dövülerek darp edilmiş. Sözde müslüman bunlar. Yazıklar olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Bu mesaj silindi.
    Ele geçirilen sahte oylar cumhur ittifakına basılıymıs. Sen hala hdp san.
  • HDP seçim günü o bölgede her türlü hile hurdaya başvuruyor hatta kırsal bölgelerde sandık görevlilerini tehdit ediyorlar
  • Şu Akp'nin mafya kılıklı milletvekili ilk yargılanacak adamlardan olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

HDP seçim günü o bölgede her türlü hile hurdaya başvuruyor hatta kırsal bölgelerde sandık görevlilerini tehdit ediyorlar
    cumhur ittifakına basılıymış oylar.zaten hdp çok çıkartır orda neden gerek duysun çalmaya.
  • Parti farketmez bunları yapanların Allah cezasını versin.

Bu yüzden sandıklara sahip çıkalım oylar çalınıyor dediğimizde akpliler şimdiden ağlamaya başladınız demesinler.
    Gözleriniz kör olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Ele geçirilen sahte oylar cumhur ittifakına basılıymıs. Sen hala hdp san.

Alıntıları Göster
    Kanıt varmı? Cumhur ittifakı yaptıysa sorumlular gereken cezayı alsın. Onuda savunacak değiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Kanıt varmı? Cumhur ittifakı yaptıysa sorumlular gereken cezayı alsın. Onuda savunacak değiliz.

Alıntıları Göster
    Televizyonda izledim haberi. Kaynak haber ajansları yani. Chp li müşahitler darp edilmiş zaten. Chp liyi kim darp eder sence?
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Doguda chp teskilati hdplilerden olusuyor. Sezgin gibiler.

Akp oyu olsa polis mudahale etmez. Pkk oyu bana gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Doguda chp teskilati hdplilerden olusuyor. Sezgin gibiler.

Akp oyu olsa polis mudahale etmez. Pkk oyu bana gore.
    Pkk oyu neymiş arkadaşım? Pkk kim ki? Pusulada yeri var mı?

Hala akp yi savunuyorsun bana ama kazanamayacaksınız merak etme. Çalıp çırpmalar bi yere kadar millet artık uyandı.

• Kaynak nedir hemen hdpliler algiya baslamis. Akp oyu olsa polis mudahale eder mi saniyorsun.

Pkk oyu olsugu yakinda cikar kaynaklariyla.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.