Şimdi Ara

SURİYELİLERİN LOKANTA AÇILIŞI VE SOSYAL MESAFE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Buna sebep olanları ağır roman filmindeki gibi zencilere diktireceksin.Dinlene dinlene diktireceksin ki ortaya güzel ürünler çıksın!

• Ensar onlar ensar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel 0 vergiyle dükkan açsınlar. Ülkenin kendi vatandaşına gelince kol böreği gibi vergi döşe.

• senin vergilerinle ayrıca bir dükkan için ödenmesi gereken hiç birşeyi ödememeleri ile açıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

Ne güzel 0 vergiyle dükkan açsınlar. Ülkenin kendi vatandaşına gelince kol böreği gibi vergi döşe.

Bu ülkenin vatandaşları herşeyin en kötüsünü hakediyor.Ses etmezsen ensene yersin böyle işte.Ses getiren protesto eden gerekirse yakıp yıkacaksın.Ama hakkını isteyeceksin.İşte sen bunun savaşını vermediğin için sömürge ülkesi olarak kalacaksın.

• quote:

Ne güzel 0 vergiyle dükkan açsınlar. Ülkenin kendi vatandaşına gelince kol böreği gibi vergi döşe.

Dükkana ceza yazıldı mı acaba?

bi de o var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Dükkana ceza yazıldı mı acaba?

bi de o var

Alıntıları Göster

Kimlikleri var mı ki ceza yazsınlar.

• quote:

Kimlikleri var mı ki ceza yazsınlar.

Alıntıları Göster

o da belirsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 14 Eylül 2020; 16:9:57 >
  • Yusufpaşa durağına gelin görün bu surıyekıler cadde uzerındekı bınaları komple satın almışlar. Orada bir daire bile milyon değerinde. 6 katlı bınayı komple satın almış restaurant yapmıs en tepesıne tabelasını koymuş. Sorsan savaştan kaçmışlar. :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

Milliyetçi bir parti iktidara gelirse yazmayı unutmuşum

Algı operasyonu yapmaktan hiç sıkılmadınız, zaten bütün amaç İyi Parti'nin de yardımıyla hep beraber MHP'yi parlatmak, ne bitmek tükenmez dertleriniz var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olum ben 31 yıllık tc yim. kendi ülkemde simitçilik yapmaya cesaret edemiyorum herifler lokanta açıyor.

üstüne kendi TÜRK polisimiz kapıda bekleyip gelenlere maske dağıtıyor.. rüyamda görsem şu sahneyi kahkaha atardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 14 Eylül 2020; 18:28:11 >
  • neyseki tayyip yaşlı sizi ne kadar koruyabılcek herşeyin bi sonu var

• Bulunduğum yerde market açtılar vergi falan yok. Ayrıca tüm alışverişlerini kendi aralarında yapıyorlar !

• Yıllardır milletin ekmeğini yiyorlar, milletten de ses seda yok. Az bence böyle halka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam polise karşı benden daha rahat davranıyor vallahi helal olsun, ben yıllardır boşuna saygı duyuyormuşum bundan sonra ben de iplemeyeceğim.

• hayatımda böle kolay vatandaşlık verilen ekmek-su gibi vatandaşlık veren ülke görmedim.Bari tc no felan vermeyin de masraf olmasın.Nasılsa vatandaş olmanın bir değerli yanı kalmadı.Gelen giden alıyor havadan.Vergiler de memurlar yakalarsa alsın.Bizde vaullahu billüllülü ahüiiiii agggamdan beeeleeşşşş verriyodük...diyelim😜😂 Zatüş matüşş yohüü abüüüyyy...babüşş.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.