Şimdi Ara

SURİYELİLERİ ÜLKEMİZDE İSTEMİYORUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tc vatandaşlığı verileceği söylenen suriyelileri toprağımızda istemiyoruz bu topraklara ayak basan pislik suriyelilerin dolaşmasına içim elvermiyor askere cagırıldıklarında bir savaş esnasında yanımızda göremeyeceğimiz korkak suriyelilerin kacacagını düşünün ne derece güvenebilirsiniz sizi kim kurtaracak
    korkak vatansız pislik suriyeliler her sokağın başında dolanıp yükek sesle etrafı rahatsız ediyorlar daha dün bir lokantada yemek yerken hesabı ödemeden kacan karı koca suriyeli vardı ne utanmaz yüzsüz birde müslüman geciniyorlar onlar hiçbir zaman kardeşimiz olmadı olamazlar
    onlara tc vatandaşlığı verileceğine gitsinler suriyeye orada ne yaparlarsa yapsınlar haklarını orada savunup vatanlarına sahip cıksınlar

• askere çağırmazlar ölü suriyeli demek kayıp 1 oy demek
  • Konu sahibi arkadaşım burada çoğu kişi seninle aynı düşüncede fakat bizim başımızda bulunup bizi çoban gibi idare eden yöneticiler böyle bir durumu normal karşılıyor ve onlara vatandaşlık veriyorsa yapacilecek bir şey kalıyor mu onu sorarım.? burada yazıp çizmekle olmuyor bazıları sanıyorum ki yeni bir gezi olayı gibi bir durum olsun istiyor , kaldı ki bu durum ancak böyle bir başkaldırma olabilirse çözülebilir. burada yazıp çizmeyle hiçbir şey olamayacağını hepimiz görüyor ve biliyoruz , ne desek boş.
  • dephyr kullanıcısına yanıt
    quote:

su son senelerde yapilan yalnis politikalara dur deme zamani geldi ve gecti gibi

Bu cümleyi biz bu iktidar başa geldiğinden beri söylüyoruz ama elle tutulur hiç bir şey yapan yok. herkes hayatından memnun demek ki, benim için elle tutulur tek bir şey, yaşanan ''gezi olayları'' oldu sora o da amacından saptı ve araya atılan nifak tohumları vesilesiyle yok oldu. ama sonuçta amacına ulaşan ve yapılan zulümlere ''dur'' diyebilen insanların olduğu bir eylem oldu.

quote:

akli basinda olanlar ülkesini sevenlerin bir seyler yapmasi gerek

Aklı başında olanlar ya birleşip bir şeyler yapacak ki bir şeyler hizaya girecek. kaldı ki kestettiğim şekilde bir durum olursa geçmişte yaşadığımız kurtuluş savaşından farksız bir durum olur.

quote:

bin kere söyledim hala da söylüyorum rtenin peşinden biat etmeyin bir kişinin peşinden koşmayın iradeniz cesaretinizi ortaya koyun rte yüzünden ülke ne hale geldi bu zamana kadar ne fayda dokundu hep zarar hep zarar yeter artık

İnan bu cümleleri ve daha fazlasını başından beri bir çok sosyal medyada orada burada yazdık ama laf anlamayan nato kafa nato mermer insanlar aramızda çoğunlukta olunca ne kadar yazıp çizersek çizelim boş. bu yüzden ben diyorum ki, aklı başında olan insanlar imkanları var ise bu ülkeden kaçıp gitsinler. şu ülkede yaşanan adaletsizlikler bile kaçıp gitmek için başlı başına bir sebep , hayat standartları ve ekonomik duruma hiç girmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: M4A4

askere çağırmazlar ölü suriyeli demek kayıp 1 oy demek

nasıl çağırmazlar tc vatandaşı olan herkes askere tabiidir
    bir de nüfus sorunu var onlarda 1-2 cocuk yapmıyorlar köpek gibi çiftleşip ürüyorlar 6 cocuk 10 cocuk yapıp nesli arttırıyorlar ileride biz onlarla başedemeyiz

bu ülkeyi tek bir adam yönetmiyormu ? bulur bir yolunu askerlikten muaf yapar hepsini
  • gitmeyini de göndermeyeni de ................
  • Adam kendi ülkesini , evini , yaşadığı mahalleyi, geçmişini , geleceğini korumamış da Türkiye için mi savaşacak ?

Güldürmeyin beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Adam kendi ülkesini , evini , yaşadığı mahalleyi, geçmişini , geleceğini korumamış da Türkiye için mi savaşacak ?

Güldürmeyin beyler

Ne yazıkki doğru

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.