Şimdi Ara

Suriyelilere vatandaşlık verilsin mi? [Anket] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Suriyelilere vatandaşlık verilsin mi? [Anket]

(En Son Oy Tarihi: 9.7.2016)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

Ümmetimize fitne sokmaya çalışanlara karşı ümmet olacağız

Ümmetin faydalarını yazar misiniz ?

alkol tüketenlerin olduğu,ben oruç tutarken rahatça yemek yiyebilen(hasta veya bayan olmamasına rağmen) insanlate rın olduğu bir ülkede kimse benim dini hassasiyetlerime özen göstermiyorsa ben nasıl cennete gideceğim

Bu ülkede oruç tuttuğu için dayak yiyen bi insan göster bana yada ibadet ettiği için. Peki okadar hoşgörü dini diye laf yapan size ben bu ülkede kaçtane dayak şiddet haberi gösteririm sırf oruç tutmuyor diye? Yada kaçtane dincinin tecavüzünü tacizini gösterebilriim? Saygı göstermiyomusuz hadi ordan sanki ağzına yemek dayıyoruz

Bu ülke yüzde 99 müslüman ise HERKES dini hassasiyetlere dikkat edecek,yüzde 1 lik inançsız kesim yüzde 99 luk imanlı kesimin önünde su içemez,Ayrıca iyiliği için dövüyorlar,cehennemde sonsuza kadar yanmakın yanında 9 günlük beyin kanaması sinek ıstırığı gibi,Şeriyatın kestiğiparmak acımaz

Ciddi mi yazdın emin olamadım ama cevap vereyim ben.

İlk olarak şu %99 masalını unutun. Yok artık öyle bir dünya. Ya da kendinizi kandırmaya devam edin.
    Sen oruçlusun o değil. İstediği gibi yer içer. Kuran'da veya hadislerde oruç tutmayanlar sizin önünüzde yiyemez içemez diye bir tabir var mı?
    O inanmayan ya da belirli sebeplerden dolayı tutamayan adam senin düşündüğün şekilde yaşamak zorunda falan değil.
    İnşallah birisi sana da 9 günlük bir beyin kanaması yaşatır. Yanlış anlama senin iyiliğin için

Almanyada bile ramazanda sokakta yiyen içen bulamazsın saygıdan dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsinin ölmesini istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeliye bedava vatan bedava ev bedava sağlık bedava yemek bedava okul mektep bedava sağlık bedava karı. ooh dön götü yat.. kendi vatandaşına herşey parayla..sağlık parayla eğitim parayla .. Savaş cıksa da Suriye ye dönsek..nası olsa akapeliler yiyor bu ülkenin malını..bizde Allah bize acısa da asgari ücretli bi işe girebilsek diye torpillilerin arasında acınıp duruyoruz...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.