Şimdi Ara

Suriyelilere vatandaşlık verilsin mi? [Anket]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Suriyelilere vatandaşlık verilsin mi? [Anket]

(En Son Oy Tarihi: 9.7.2016)
Giriş

• Ümmetimize fitne sokmaya çalışanlara karşı ümmet olacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilmeyecek bazılarına.Olay çıkarıyorlar.

• ümmet diye bişey yok huri alıcaz diye ülkenin...

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

Ümmetimize fitne sokmaya çalışanlara karşı ümmet olacağız

Ümmetin faydalarını yazar misiniz ?

• Çok istiyorsan evine al.

• Kimliksiz gezmelerindense verilsin diyeceğim ama verilmesinide istemiyorum bizr soran olsaydı yok derdim.
  • Verilmeli onlar bizim din kardeşimiz.
  • Bu ülkeden VATANDAŞLIK alanın aklını tuzlamak lazım. gitsin hiç adını sanını duymadığımız bir adadan vatandaşlık alsın trilyon kere daha iyidir. bizdeki malum şahsın aklındaki fikir farklıdır iyi niyetli değildir. o şahsın aklından geçeni alenen yazsak AK TROLLER bastırmak içim AYM savcısını arayıp foruma getirmeye kalkar korkularından susturmak için herkesi.

1. sebep ÜMMET lazım bakın bensize VATANDAŞLIK verdim huzura kavuşturdum yapmanız gerekeni biliyorsunuz hadi bakalım ( seçimde otomatikman milyonlarca oy demek )

2. sebep daha çok söğüş daha çok soyulacak insan daha çok bedavadan tatlı sömürülecek beleş köleler iş gücü açısından.

3. daha çok çok GSS daha çok yol bulmak.

aklı olan almaz VATANDAŞLIK.
  • Ülkelerine postalamamız gerekirken vatandaşımız yapıyoruz oh ne ala memleket!Nerden geliyorsa bu Arap seviciliği şunlara verdiğiniz öneminin yarısını Türk milletine göstermiyorsunuz yazık!Hayır bunun getireceği ki şimdiden getirdi sosyolojik,ekonomik,kültürel zararları göremeyen cahiller var aramızda neymiş din kardeşimizmiş yesinler kardeşliğini."Geldikleri gibi giderler" diyen bir vatan evladı daha çıkmadığı sürece işimiz zor.

Ekleme:Bu arada aklıma geldi referandum falan yapılması gerekmez mi böyle ciddi bir konuyu birkaç kişi kafasına göre nasıl karar alıp uygulayabiliyor.Ha çıkacak sonucun güvenilir olacağından şüpheliyim ya neyse!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal adam -- 4 Temmuz 2016; 16:40:21 >
  • Zaten veriliyor. Ben TC kimliği olan Suriyelilere rastladim defalarca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grayscale

Zaten veriliyor. Ben TC kimliği olan Suriyelilere rastladim defalarca.

normalde zaten Suriye değil diğer uyruklularda alıyor o konuda sıkıntı yok ama buradaki art niyetlilik konusu ayrı bir durum. adam Şeytan ile mukavele imzalamış resmen ne kadar kötü olursa o kadar sene fazladan yaşayabilecek mukavelesi. iyi niyetli olarak yapılmış olsun amenna herkes zaten destekler.
  • hepsinin gitmesini istiyorum ama suriyeye değil akplilerin evlerine hayat paylaştıkça güzelleşir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

alkol tüketenlerin olduğu,ben oruç tutarken rahatça yemek yiyebilen(hasta veya bayan olmamasına rağmen) insanlate rın olduğu bir ülkede kimse benim dini hassasiyetlerime özen göstermiyorsa ben nasıl cennete gideceğim
  • quote:

quote:

Baş ağrısını keser,
    Nezleye iyi gelir,
    Öksürük keser
    .
    .
    .
    Faydaları saymakla bitmez hocam
  • quote:

quote:

quote:

alkol tüketenlerin olduğu,ben oruç tutarken rahatça yemek yiyebilen(hasta veya bayan olmamasına rağmen) insanlate rın olduğu bir ülkede kimse benim dini hassasiyetlerime özen göstermiyorsa ben nasıl cennete gideceğim

Göbeğin bize bize mi bağlı ? Bir faydası yok yani ? Birde illa neden cennet cennette ne var ?

• quote:

quote:

quote:

Bu ülkede oruç tuttuğu için dayak yiyen bi insan göster bana yada ibadet ettiği için. Peki okadar hoşgörü dini diye laf yapan size ben bu ülkede kaçtane dayak şiddet haberi gösteririm sırf oruç tutmuyor diye? Yada kaçtane dincinin tecavüzünü tacizini gösterebilriim? Saygı göstermiyomusuz hadi ordan sanki ağzına yemek dayıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

quote:

quote:

quote:

Bu ülkede oruç tuttuğu için dayak yiyen bi insan göster bana yada ibadet ettiği için. Peki okadar hoşgörü dini diye laf yapan size ben bu ülkede kaçtane dayak şiddet haberi gösteririm sırf oruç tutmuyor diye? Yada kaçtane dincinin tecavüzünü tacizini gösterebilriim? Saygı göstermiyomusuz hadi ordan sanki ağzına yemek dayıyoruz

Bu ülke yüzde 99 müslüman ise HERKES dini hassasiyetlere dikkat edecek,yüzde 1 lik inançsız kesim yüzde 99 luk imanlı kesimin önünde su içemez,Ayrıca iyiliği için dövüyorlar,cehennemde sonsuza kadar yanmakın yanında 9 günlük beyin kanaması sinek ıstırığı gibi,Şeriyatın kestiğiparmak acımaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devon Jade

quote:

quote:

quote:

Bu ülke yüzde 99 müslüman ise HERKES dini hassasiyetlere dikkat edecek,yüzde 1 lik inançsız kesim yüzde 99 luk imanlı kesimin önünde su içemez,Ayrıca iyiliği için dövüyorlar,cehennemde sonsuza kadar yanmakın yanında 9 günlük beyin kanaması sinek ıstırığı gibi,Şeriyatın kestiğiparmak acımaz

Ciddi mi yazdın emin olamadım ama cevap vereyim ben.

İlk olarak şu %99 masalını unutun. Yok artık öyle bir dünya. Ya da kendinizi kandırmaya devam edin.
    Sen oruçlusun o değil. İstediği gibi yer içer. Kuran'da veya hadislerde oruç tutmayanlar sizin önünüzde yiyemez içemez diye bir tabir var mı?
    O inanmayan ya da belirli sebeplerden dolayı tutamayan adam senin düşündüğün şekilde yaşamak zorunda falan değil.
    İnşallah birisi sana da 9 günlük bir beyin kanaması yaşatır. Yanlış anlama senin iyiliğin için

• Suriyelilerin bir ülkesi ve toprakları var, ülkelerini yenıden inşaa etsinler, normal şartlarla gelip burada yasayıp vatandaş olabilirler.3-4 milyon olarak degil. Biz tatile gideriz, onlar tatile gelirler, sorunsuz yaşarız. Diğer türlüsünün nereye varacağını herkes biliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.