Şimdi Ara

Suriyelilere beleş ev (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
4.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 milyon yeni ve çoğu vasıfsız vatandaşa benim ödemek zorunda bırakıldığım vergilerle her ay maaş ödeniyorsa, sağlık harcaması ve konut inşaatı harcaması yapılıyorsa, bu durum uzun vadede benden çok şey götürür. Ben bu durumu yaratanlardan da, onlara bu hakkı tanıyanlardan da nefret etme hakkına sahip olurum.

Bu cümledeki "Ben", Türkiye'de yaşayan herkestir.
  •  Suriyelilere beleş ev
  • 25 milyar yetmemiş mi? 25 milyar liraya bu Suriyelileri besleyeceğimize kendi insanımızın derdine derman olurduk. Bir de üstüne beleş ev ohh ne güzel, müslüman kardeşlerimizin duasını aldık ya cennette en güzel köşeyi de kaptık aga.
  • Bu adamlar ülkelerine dönmez artık, gelecek için büyük bir sorun teşkil edecekler, bunu görmek için kahin olmaya gerek yok. Yazık, çocuklarımız ve torunlarımız bugünleri bile arayabilir.
  • Vergi kaçıranlar sonuna kadar haklı. Yapılması gerekeni yapıyorlar. Böyle ülkeye böyle vatandaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 23 Eylül 2016; 13:57:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • p evleri yapacak mütahitler bunu beğendi
  • Suriyeliler mi öptü
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Suriyeliler mi öptü

keşke seni öptüklerini söylemeseydin lolololololo
  • Boğaza beton dökseler yeridir. Betondan başka bir icraatları yok
  • Türkiye’de kaç milyon mülteci var? Bakan Soylu açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı Göç Kurulu toplantısında Türkiye’de göçmen ve mülteci olarak bulunan insan sayısının 3 milyon 551 bin 78 kişi olduğunu söyledi. TÜİK'in 2016 verilerine göre bu sayının, 17 ilin nüfusuna eşit olduğu görülüyor.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/turkiyede-kac-milyon-multeci-var-bakan-soylu-acikladi-1680764
  • Suriyeliler beleş ev için EVET diyenler nerede
  • TC vatandasları vatan haını mı neden TC vatandasları acken ev gıda yardımı yapılmıyorda mıllet hırsızlıga tesvık edılıyorken Surıyelılere ev gıda yardımı yapılıyor? Tabıkı yapılsın ama hem Surıyelılere hem TC vatandaslarına yapılsın TC vatandasları terorist ilan edilmesin Hayır dıyenlerın Terorıst ılan edıldıgı gıbı
  • evet beyler ben şuan evlenme aşamasındayım yani birisi var olur gözüyle bakıyorum şimdi 2 ev var teki henüz ödenmedi.. diğer evin kredisinin bitmesine 4 yıl var kardeşimle ortak alıyoruz kardeşim kütahyada çalışıyor .. ben annem ve babamla kalıyorum. evlendim diyelim kız doğal olarak çalışamayacak hamilelik çocuktu derken 2 3 yıl en azından çalışamaz annem kalp hastası kendine zor bakıyor gelin tarafıda yaşlı kısaca çocuklar sap gibi kalacak bende çalıştırmayı düşünmüyorum ben şimdi nasıl geçinicem diğer evin kredisi var ben kiraya çıkarsam ne olacak. yani sırf şu olay yüzünden evlenmemeyi düşünüyorum.. en dandik kira 600 desen diğer yere 3 kişi 600 babamda veriyor katıyoruz ben alıyorum 1800.. 600 kredi 600 de kira desem ben ne yapıcam bu parayla birde çocuk olursa ne yiyip ne içicez .. yani öyle dandik bir ülke de yaşıyoruz ki evlenmek bile başlı başına bir sorun.. ben safkan türküm andımızı okurken istiklal marşında hocalarımız bile gevşerken ben asker gibi dururdum askere gittim evim gibi sevdim dışarda firmalara gitsem milli servettir diye ışık söndürürüm mallarını korurum devletin otobüsü hastane felan temiz kullanırım ultrason mu çekincem 1 tane rulo selpak mı lazım tekli olmadığı için 2 sini de oraya bırakırım yani ben tamamen milli bir türküm devlet bana yol göstermezken bu arap bozuntularına benim vergilerimle bakıyor ev veriyor kimlik veriyor biz bunu hak etmek için ne yaptık resmen işgal edilmişizde bir devlet kendi adamlarını yerleştiriyor ve bizim paralarımızı kullanıyor gibi hissediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 15 Şubat 2017; 21:0:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

Türkiye’de kaç milyon mülteci var? Bakan Soylu açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı Göç Kurulu toplantısında Türkiye’de göçmen ve mülteci olarak bulunan insan sayısının 3 milyon 551 bin 78 kişi olduğunu söyledi. TÜİK'in 2016 verilerine göre bu sayının, 17 ilin nüfusuna eşit olduğu görülüyor.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/turkiyede-kac-milyon-multeci-var-bakan-soylu-acikladi-1680764

Dostum bir de bunlar resmi rakamlar düşün vahameti.
    Sınır olmuş elek, giren çıkan belli değil.
    En az 5 milyon kişi var şu an.
    Resmen demografik yapısıyla oynandır bir milletin.

• ne biçim memleketiz anasını satayım bizim halk sürünüyor suriyeliler beleşe evlerde kalıyor,hastaneye gidiyor.

Başka memleket olsa geldiklerinden pişman olurdu o bütün suriyeliler.S

Senin ben arap seviciliğini rte.
  • Oo evim beleşe geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

Türkiye’de kaç milyon mülteci var? Bakan Soylu açıkladı

Dostum bir de bunlar resmi rakamlar düşün vahameti.
    Sınır olmuş elek, giren çıkan belli değil.
    En az 5 milyon kişi var şu an.
    Resmen demografik yapısıyla oynandır bir milletin.

5-10 yıl sonra zaten ortalık darma duman oldu..zamanında özal aldı ıraktan kürtleri başımıza pkk çıktı.. bu araplar 3-5 milyon.. savaş vs uçkurlarıda durmuyor 9-10 çocuk..sonra allah kitaba giriyor..allah beyin vermiş savaş var kaçıyon sağa sola 10 çocuk nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.