Şimdi Ara

Suriyelilere bakanlıktan Türkiye turu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eee milleti gezdiriyorsunuz madem biz okul zamanı bir yere gitmek için niye para veriyorduk.

Bıraksanıza kardeşim, Esad vatandaşlarını geri istiyor. Öğretme türkçe felan. Ne işi var Karadenizde Suriyelinin. Suriye karadeniz sınırındamı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP türk düşmanıdır. Net

• eşek gibi çalıştım,çabaladım... eğitimime çok önem verdim,başarılı oldum vs

2 yıldır karadeniz turu planlıyorum yapamadım maddi imkansızlıktan :D

devlet baba azcık bizi de ödüllendirse,parasızlıktan kitap alamıyoruz :D insanın zoruna gidiyor be...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramsarDoc -- 13 Ağustos 2019; 18:26:29 >
  • İstanbul’un kenar mahallelerinde oturan kadınların çok yüksek bir yüzdesi deniz görmediklerini beyan etmişti

• Hani akepe yerine yollıyacaktı resmennnn vatandaş yapmak için çalışmalar yapıyorlar ALLAH BELANIZI VERSİN.
  • KaramsarDoc kullanıcısına yanıt
    Sen TÜRK sün AKePE için TÜRK yoktur ümmetsin yada değilsin TÜRK ten nefret ediyorlar.
  • Yaşlarıda gelmiş vatandaş yap oy al ulan asıl hain bunlar ya valla.
  • Çildiracâaaaaaaaaaaam Çildiracaaaaaaaaaaaaam 🤬🤬🤬🤬

• Suriyeliler bu ülkenin yeni sahipleridir bizden kat be kat üstünlerdir onların dedeleri kurtuluş savaşında ülkemizi kurtardı
  • 16 senelik eğitim hayatımda. 1 kere bedavaya bir yere goturulmedim. 7. Sınıfta Satranç turnuvasında ılçede 1. Oldum, ildeki turnuvaya yol parası yüzünden gidemedim. Babam dünyanın vergisini ödedi tavandan emekli oldu. Onun verdiği paraları Suriyeliler çatır çatır yiyor.

• Bir an, imzayı atanlar kameraya poz veriyor zannettim.
  • Ben kendi memleketimde wc ye bile parayla girerkene adamlar belese gezio vay be gezin aga gezin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben 28 yaşıma geldim tatil yapamadım hayatım boyunca
  • Bir ülke nasıl mahvedilir ülkece bunu izliyoruz .

• 24 yaşındayım 3 senedir deniz yüzü göremedim parasızlıktan mı ?
    -Hayır.
    Çünkü, gezmeye ne zaman ne de enerji kalıyor.

Bu ülkede stres dolu hayat şartları ve çalışmaktan 50-60 sene içerisinde neslimiz tükenecek.

Ve Geleneksel Ortadoğu kültürü ülkenin her tarafını oluk oluk saracak bunları görmek istemeyen küçük yaştaki zeki arkadaşlar planlarını güzel yapsın ve Avrupa ülkelerine legal yolla gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Sövsem, admin razı değil.
    Sussam gönül...
    Sen nasıl bir yorum yazdın öyle ya.
    Sövmeye gerek kalmadı
  • Ohoo bunlar daha güzel günlerimiz yurtdışına gezmeye gönderince görürsünüz suriyelileri

• Yiyyosa izmir konağı gezdirsinler

• bi de gittikleri yerde polis eskortu vermişler

bu ülkeye neden bu kadar ihanet ediliyor ? tamam yolsuzluklar rüşvetleri anladık ,kendi cebini düşünüyorsun. ama şu suriyeli ve araplara geçilen kıyağın amacı nedir ? yarın öbür gün iktidar değişince, sizin torunlarınız bile tehlike altında olacak belki , o derece zarar verdiniz bu ülkeye...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.