Şimdi Ara

. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
3
Favori
43.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Forumda bunları savunup "ırkçılık" yapmayın diye saçma şekilde ithamlarda bulunan bazı kimseler var. Ben halen hayret ediyorum bu zihniyete.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaş; Binali beye oy verirsiniz o zaman.

Zira Ekrem bey sorunun üzerine eğileceğiz dedi. Göndereceğiz diyemedi.

Binali bey suç işleyen gider, gerisi de zamanı gelince gidecek bunlar misafir, muhacır dedi...
  • Kimin mağzasının orasıysa toplanıp şutlamaları lazım. Ayrıca şu genellemeyi bırakın. X kişisi yaptı diye diğer kişileri kötüleyemeyiz. 1000 tane yada 1 milyon olsun okadar kötü kişi var diye tamamı kötü diyemeyiz. He bana kalırsa hepsi sistemli ve insani bir şekilde gönderilmeli. Örneğin 3 yıl içinde. Her ay 100 bin 100 bin gönderilmeli. Hatta avrupa da sınırlarımızı açmalıyız onlar mutlu olsun diye göndermedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afganlar ve Suriyeliler cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklar acaba. Çoğu erkek. Çoğu genç.

Küçük çocuklarınıza sahip çıkın. Kendinizde koruma aletsiz gezmeyin.

• 32 yaşındayım. Çoluk, çocuk yok, bekarım. Malım mülküm yok. Kaybedecek hiçbir şeyim yok . Vatanım için de şuan savaş çıksa seve seve koşar giderim ama buna yapacak hiçbir şey. Gelecek beklentisi olan, malı mülkü olan, çoluğu çocuğu olan bunları ülkeye sokanlardan sorsun hesabını. Şurada yaşayacağım en fazla 5 10 bilemedin 20 yıl daha. Hiç bir beklentim kalmadı ülkeden. Gelecekle ilgili sıfır hayalim var. Allah'tan başka Tek korkum var. O da bir gün mezar taşım olmayacak bu kansız suriyeliler yüzünden. .

• ÜLkede en ufak suça karışan Suriye liyi anında sınır dışı edeceksin. Bak bir daha kaldırımda başlarını kaldırıp yürüyebiliyorlar mı...
  • Bu suriyelilerle başımız dertte arkadaş. Ne gerek vardı arap sevdalığına.
  • 4 gün önce yazdığım mesaj silinmiş. tekrar yazayım bari...

__
    devenin sidiği
    arapın b.ku
    dertlere deva, hastalara şifadır.
    __
  • Avrupa seçerek adam alıyor. Sabıka kaydı, banka hesabın evin araban var mı? Hepsini öğrenip öyle oturum veriyorlar. En pacozunu hiç sormadan içeri alan bir biziz.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 14 Ocak 2021; 23:23:30 >
  • Türkiya çok gözel ben 2 dökkan var ummah jannah insallah süriya zindabad

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 14 Ocak 2021; 23:23:27 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 14 Ocak 2021; 23:23:24 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 14 Ocak 2021; 23:23:20 >
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın arkadaşım 32 yaşındasın en fazla 20 yıl daha yaşarım diyorsun. Cok düşündürücü şey bu. gerçek anlamda üzüldüm şimdi. Türk insanını böyle ümitsizliğe sürüklenmesi, üzücü olduğu kadar utanç verici. Bu duruma yol açan siyasiler "millet bizi seçti, biz millet iradesiyiz" diye diye bu duruma yol açtılar. Utanmaları gerekli, onların yerine ben utanıyorum.

Fakat olayın arkaplanını da bilmemiz gerekli: Bu mülteci akını ülkeler arası anlaşma ile, planlı sekilde yürütülüyor. Yani tüm ülkelerin siyasileri bu konuda ortak hareket ediyor. "Suriye'de ölümden kaçtılar" olayı sadece bi hikaye ve bir kulp. Ve tüm bu mülteci hareketi yakında başlatılması planlanan dünya savaşı ile bağlantılı. Yani dünya savaşı başlarsa bu mülteciler belli bir tarafta yer alacaklar. Tahminimdir: Çıkacak olası bi savaşta Suriyeliler islamcı tarafta yer alacaklar. Diger taraf ise batı. Savaşın kutupları batı ile islamizm olacak ve bu Suriyeli moloz yığınları Türkiye'de islamizmin savaşcısı olacak. Bu anlamda, her Türk'ün bu olayı cok dikkatli ele alması gerekli. Oyunun içinde Kemal Kılıçdaroğlu da var. CHP herhangi bi şekilde Cumhuriyet'i temsil etmiyor. Aynen Erdoğan'ın Türkiye'yi temsil etmediği gibi. Bu kişiler Türk bile değil! Aynen, Hitlerin Alman olmadığı gibi. Anlatılacak ve bilinecek daha cok şey var. ve bu konu başlığındaki haber de özel hazırlanmış, özel bir amacı olan, yalan bir haber. Yani gerçeği yansıtmıyor. Su dönemde cok dikkatli ve sağduyulu olmalıyız. Şu anki beyin yıkama ve yönlendirme propagandaları ile çok kısa sürede kendimizi uçurumun eşiğinde bulabiliriz. O duruma gelmeden uyanmak gerekli. sağlık ve ümit ile...

• Siz iyi besleyin bunları...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 14 Ocak 2021; 23:23:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.