Şimdi Ara

SURİYELİLER HAKKINDA SORU SORUN CEVAPLIYAYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işim gereği 6 yıldan fazladır iç içe kalmak durmundayım ve şuan bile hala öyle 7 sinden 70 ni bu gune kadar abartısız 400 e yakın bu misafirlerimiz le (işim gereği) çalıştım.bunların damarlarında akan kanı aldıkları nefesi ne aklınıza geliyorsa sorun cevaplarım
    :uzun zamandır ilk defa konu açıyorum :
    işim tekstil atolyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Organismus

Bu mesaj silindi.
    ilk zamanlar öyle idi şuan ev sahibiler misafir olan biz olduk
  • Akp ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D9CEE974

Akp ?
    nick imi soruyorsan adım ve soy adımın ilkharfleri 27 gaziantepin plakası
    akp deyil antep i feto cü aldın mevcut belediye başkanını biliyoruz nerden oldugunu
  • Sinir kapılarını acsak defolup giderler mi avrupaya

Suc emperyalistlerin sonucta ingiltereye fransaya gidip oraları b.k etsinler
  • Buraya gelenlerin kökeni nedir? Suryani, Arap, Fars, Türkmen felan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Sinir kapılarını acsak defolup giderler mi avrupaya

Suc emperyalistlerin sonucta ingiltereye fransaya gidip oraları b.k etsinler
    imkanları olsa durmazlar avrupaya giderler ama suriyeye dönmek istemiyorlar
    suç sadece mevcut hukumetde hatırlarsanız iç savaştan önce sınırdaki mayınları israil e temizletdiren bu hukumet ulkeye girerken ayaklarına mayın deyil diken bile batmasını istemeyende bu hukumetdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Buraya gelenlerin kökeni nedir? Suryani, Arap, Fars, Türkmen felan.
    benim bildiğim %40 yakını türkmen ama tamamı vatan haini+korkak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak27 -- 27 Temmuz 2019; 23:3:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak27

imkanları olsa durmazlar avrupaya giderler ama suriyeye dönmek istemiyorlar
    suç sadece mevcut hukumetde hatırlarsanız iç savaştan önce sınırdaki mayınları israil e temizletdiren bu hukumet ulkeye girerken ayaklarına mayın deyil diken bile batmasını istemeyende bu hukumetdir

Alıntıları Göster
    Evet öyle oy verenlere hakkimi helal etmiyorum biz bu pisliği cekmek zorunda mıydık yani? Daha hala sinir kapisini da acmiyorlar ki defolup gitsinler.

Bir sorum daha var

Cogu bizden nefret ediyor ve nankörlük ediyor degil mi zaten cogu insan demeye 1000 sahit ulkedeki diger ortadogulu igrenc irklarla benzerler

• quote:

Evet öyle oy verenlere hakkimi helal etmiyorum biz bu pisliği cekmek zorunda mıydık yani? Daha hala sinir kapisini da acmiyorlar ki defolup gitsinler.

Bir sorum daha var

Cogu bizden nefret ediyor ve nankörlük ediyor degil mi zaten cogu insan demeye 1000 sahit ulkedeki diger ortadogulu igrenc irklarla benzerler

Alıntıları Göster
    tanıdıgım 5 10 afkan var 10 numara insanlar
    evet cogu bizden nefret ediyor mecburiyetden ses çıkaramıyor antep de özellikle textil sektorunun %40 dan fazlası şuan ellerinden yanlış hatırlamıyorsam 2 3 yıl önce fatma şahin (abla)mız iş adamlarını ödülleri verdiği 3 iş adamından ilk 2 si suriyeli idi
    durmak yok beslemeye devam

• quote:

tanıdıgım 5 10 afkan var 10 numara insanlar
    evet cogu bizden nefret ediyor mecburiyetden ses çıkaramıyor antep de özellikle textil sektorunun %40 dan fazlası şuan ellerinden yanlış hatırlamıyorsam 2 3 yıl önce fatma şahin (abla)mız iş adamlarını ödülleri verdiği 3 iş adamından ilk 2 si suriyeli idi
    durmak yok beslemeye devam

Alıntıları Göster
    Bunlar 50 yil sonra torunlarimizin girtlagina yapisacaklar diger nankör köpeklerin yaptığı gibi
  • quote:

Bunlar 50 yil sonra torunlarimizin girtlagina yapisacaklar diger nankör köpeklerin yaptığı gibi

Alıntıları Göster
    bir sıfırı sil bence 3 yıla kalmaz eyer bişeyler yapılmazsa tabi
    bana kendi elemanım (ilk gelenlerden)sizin burda yatacak yeriniz yok antep yakında biz alacagız demişti 2 yıl önce mecaz anlamda tabi

burda ünaldı mahallesi var 10 15 yıl önce sanayisi işyerleri ile ünlüydü şuan ünaldı denilmiyor oraya surialdı deniyor 100 işyerinden 75i misafirlerimizin

şuan 2 yerel radyosu var uzun zaandır yayında kendi aralarında alış veriş yaparlar parkların mesire yerlerinin efendileri onlar.eskiden antep de hafta sonları mangal dumanı yayılırdı şuan nargile dumanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak27 -- 27 Temmuz 2019; 23:20:24 >

• quote:

bir sıfırı sil bence 3 yıla kalmaz eyer bişeyler yapılmazsa tabi
    bana kendi elemanım (ilk gelenlerden)sizin burda yatacak yeriniz yok antep yakında biz alacagız demişti 2 yıl önce mecaz anlamda tabi

burda ünaldı mahallesi var 10 15 yıl önce sanayisi işyerleri ile ünlüydü şuan ünaldı denilmiyor oraya surialdı deniyor 100 işyerinden 75i misafirlerimizin

şuan 2 yerel radyosu var uzun zaandır yayında kendi aralarında alış veriş yaparlar parkların mesire yerlerinin efendileri onlar.eskiden antep de hafta sonları mangal dumanı yayılırdı şuan nargile dumanı

Alıntıları Göster
    Hocam ulkedeki diger bunlara benzeyen irklardan en ufak olanlari bile terör estiriyor zaten

Avrupada Türkiyede bitti 2100 yilinda cogu ab ulkesinde beyazlar azinlik olacak dogulu istilasindan dolayi eski kitalar (asya avrupa afrika) tamamen igrenc birer yobazistan olacak kuzey ve guney amerika ve okyanusya yine sansli biraz

• quote:

Hocam ulkedeki diger bunlara benzeyen irklardan en ufak olanlari bile terör estiriyor zaten

Avrupada Türkiyede bitti 2100 yilinda cogu ab ulkesinde beyazlar azinlik olacak dogulu istilasindan dolayi eski kitalar (asya avrupa afrika) tamamen igrenc birer yobazistan olacak kuzey ve guney amerika ve okyanusya yine sansli biraz

Alıntıları Göster
    tanıdıklarımın içinde 20 den fazla pyd li vardı kobani olaylarında rengini belli eden teroristler piayasaya çıktı en ön saflarda yer aldılar ve içten içe silahlanıyorlar.uyuşturucu ticareti ne çok kez şahit oldum.

• Hocam Suri mi deniyor Suriyeli mi deniyor, önce onu netleştirelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Organismus

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dediğim gibi tanışmak zorunda kaldıklarım dan bahsediyorum hatda içlerinden akraba oldugumuz bi aile bile var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Hocam Suri mi deniyor Suriyeli mi deniyor, önce onu netleştirelim.
    türkçe de suriyeli ama genelde suri deriz
    deyer verdikleri tek şey para onların dilinde masari hatda şarkıları bile var
    Rüçhan Çamay şarkısı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak27 -- 27 Temmuz 2019; 23:30:17 >
  • quote:

türkçe de suriyeli ama genelde suri deriz
    deyer verdikleri tek şey para onların dilinde masari hatda şarkıları bile var
    Rüçhan Çamay şarkısı gibi

Alıntıları Göster
    Mesela Yunanlı deniyor ama doğrusu Yunan. Suri de uydurma bir kelime.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.