Şimdi Ara

Suriyeliler'den korkuyorum: haydut gibiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haydut gibi davranıyorlar. Gözümün içine bakarak kavga çıkarmak istercesine yanımdan geçiyor. Kendi memleketimizde yabancı duruma düştük.

• haydut teröristler zaten
  • Suriyeliler'den korkuyorum: haydut gibiler

Saka maka ne korkucan dostum yok mu biraz cevren? En olmadi toplu gelirlerse agir bir cisimle vur gitsin kafalarina kafalarina. Tas at. Onu da yapamiyorsan kac. Guvenli bir yere kadar ondan sonra sen onlari dov

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende korkuyorum bazılarının davranışları çok keko ve barbar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar kendi ülkesinde savaşmaya yemeyen mahlukatlar. Nesinden korkuyorsunuz. Hiçbir bok yapamazlar. Millet zaten bunlara patlamaya yer arıyor.
  • ulan daha bir tane suriyeliyle bakışmışlığımız yok. kafalarını yerden kaldırmıyorlar.
    genelde oldukça çekingen ve mahçup adamlar.
    adamlara sataşacak yer aramayın.
  • Kanton kürtleridir onlar. Kürt çingenelerin sergilediği karakteristik tavirlardan bu dedikleriniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla benim semt Esenler, hiç öyle gözümüzün içine miçine bakamıyorlar.Tek asla gezmiyorlar,mutlaka 3-4 kişiler.Ben kavga gürültü yaşlarımı geçtim ama adamları sevmediğim için bazen inadına dar kaldırımlarda vs. üzerlerine yürüyorum.Yürümeyi bırakıp kenara çekiliyor ve geçmemi bekliyorlar.

Semtimizin verdiği bi büzük korkusu var elbet onlarda ama genel olarakta karakteristik bi g.t korkusu barındırıyorlar tahminimce

Senin gözünün içine bakıyorlarsa ya sen cılız mılız sıska bişeysin,gözlerine kestiriyorlar seni.Yada çok sünepe görüntülüsün kardeşim,kusurabakma ama

Çalıştığım spor salonumda da varlar mesela fazlaca,yanyana geldiklerinde mahalle kaşarı gibi konuşuyorlar yüksek sesle,yanlarına gidiyorum çil yavrusu gibi dağılıyorlar.Çoğu zaman setlerinide yarıda bıraktırıyorum,yada kendileri bırakıyor geç abi sen yap diye.

Öyle g.te böle yaprak yani.Memleketinde karı kız çoluk çocuk bombalar altında parçalansın,sen gel Türkiye'de karı kız peşinde gez,spor yap felan. Vermezler o rahatı. En azından biz vermiyoruz semt olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

Valla benim semt Esenler, hiç öyle gözümüzün içine miçine bakamıyorlar.Tek asla gezmiyorlar,mutlaka 3-4 kişiler.Ben kavga gürültü yaşlarımı geçtim ama adamları sevmediğim için bazen inadına dar kaldırımlarda vs. üzerlerine yürüyorum.Yürümeyi bırakıp kenara çekiliyor ve geçmemi bekliyorlar.

Semtimizin verdiği bi büzük korkusu var elbet onlarda ama genel olarakta karakteristik bi g.t korkusu barındırıyorlar tahminimce

Senin gözünün içine bakıyorlarsa ya sen cılız mılız sıska bişeysin,gözlerine kestiriyorlar seni.Yada çok sünepe görüntülüsün kardeşim,kusurabakma ama

Çalıştığım spor salonumda da varlar mesela fazlaca,yanyana geldiklerinde mahalle kaşarı gibi konuşuyorlar yüksek sesle,yanlarına gidiyorum çil yavrusu gibi dağılıyorlar.Çoğu zaman setlerinide yarıda bıraktırıyorum,yada kendileri bırakıyor geç abi sen yap diye.

Öyle g.te böle yaprak yani.Memleketinde karı kız çoluk çocuk bombalar altında parçalansın,sen gel Türkiye'de karı kız peşinde gez,spor yap felan. Vermezler o rahatı. En azından biz vermiyoruz semt olarak

Dediğin gibi iri cüsseli hiç değilim. Boyum 165 felan. O yüzden olabilir.

• kardeş burası türkiye hiç kimse ile göz teması kurmaman lazım gözünün içine bakarsan tehdit olarak algılar ve saldırırlar türk kürt arap fark etmez tanımadığın kimsenin gözünün içine bakma milletin uçan kuşa borcu var niye bakıyorsun diye bıçağı saplarlar nereden geldiğini anlamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthur93

ne gülüyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.