Şimdi Ara

Suriyeliler çok tehlikeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arapları severim ama suriyelilerin disiplin altına alınması gerek.bu ülkenin ekmeğini yiyip ülkede taşkınlık yapmaya kimsenin hakkı yok.toprak hakkı silah hakkıdır ilerde silahla bu ülkeyi fethettiklerinde kimse birşey diyemeyecek.kürtler ve araplar toprak sahibi olacak.ya suriyelileri disiplin altına alacaksın yada ülkenin bölünmesi kaçınılmaz demedi demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

off yaa acıdım suriyeliler tip tip bakıyormuş abowwww çok kötü ya üzüldüm . kardeşim koruma tutabiliriz ister misin hatta özel araç tutalım onunla nereye gidersen git gel off yaa suriyeliler tip tip bakıyormuş

08 Şubat 2017

Paralı masa başı eleman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Suriyelilerden neden bu kadar sikayetcisiniz anlamiyorum. Ülkenin Cumhurbaskani Has mi Has Arap Sevdalisi. Ülkenin Yarisi Arap. 15 yildir Arap Yöneticilere sahipsiniz . 30 milyondan fazla arapla beraber yasiyorsunuz 30+3 eder 33 cok fark yok.
  • Onlar bizim kardeslerimiz. !!!1birbirbir1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blazer95 kullanıcısına yanıt
    polis bisey yapamiyosa kim ne yapcak..ozamann biz vuralim almasinlar iceri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha bana ters düşen olmadı o tiplerden geçen yaz bi veledi alıcaktım ayağımın altına kaçtı hemen dayağın geldiğini anlayınca tüyüyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

off yaa acıdım suriyeliler tip tip bakıyormuş abowwww çok kötü ya üzüldüm . kardeşim koruma tutabiliriz ister misin hatta özel araç tutalım onunla nereye gidersen git gel off yaa suriyeliler tip tip bakıyormuş

Elemanın çalışma mesaisi bitmiş yarın cevabı verir

• tostu kaça kıstırin kullanıcısına yanıt
    valla hocam karakolun dediğini aktarıyorum size bize gelince işler değişir nede olsa TÜRK lük batıyo artık bazı kesime

para artık o kadar tatlı ki adamlara dayak bile işlemiyo günde rahat 400-500 lira alıyolardır
  • suriyeli demek oy demek yakında ki 5 seneye bunlara vatandaşlıkta çıkarırlar eğer geleceğinizi torunlarınızı ülkeyi düşünmeyip evet derseniz bunlar kendilerine ters düşmeyecek suriyelilerin kurtarıcı olarak belledikleri rteyi mükafatlandıracaklardır 5 milyon az değil ilerde üreme hesabıyla bu gittikçe sınırı aşacak belki 10 olacak her şey onlar ama mağdur diyen Turgut Özalla başladı doğuda ırak İran savaşı varken Saddam kürtlere sözde kimyasal silah kullanmıştı kimyasal ali derseniz konuyu açıklayan yer bulursunuz her şey bu adımla başladı şimdiki kürt bağlamı kürdistan politikası vs neyse hep yanlış atılan adımların sonucu buraya geldi hatalardan ders çıkarılmassa bu ülke aynen devam edecek böyle buna sen ben biz dur demezsek ki buna en yakın ihtimal bu referandum geleceğimiz haraptır
  • 06Sabrossa89 0 kullanıcısına yanıt
    Suriyeliler bu referandumda oy kullanacak

• Neden bu kadar düşünüyorsunuz ki surileri dövün abi,polis sizede bir şey yapamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mycete

Suriyeliler bu referandumda oy kullanacak

YOK DAHA NELER
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.