Şimdi Ara

Suriyeliler çok tehlikeli

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
32
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    116 Mesaj
    ellerinde çakı ağızlarında küfür dik dik bakmalar ve bu bahsettiklerim 16-17 yaşında potansiyel suçlular ne yapıcaz hiç bilmiyorum böyle büyük bir sorunla bizi baş başa bıraktığınız için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutunamayanadam -- 26 Şubat 2017; 17:2:21 >

• izmir kordon da bi restoranda çalışıyorum. geçen hafta suriyeli 2 küçük çocuk garson arkadaşımızın elini çam şişe ile kesti. çocuğu tutup polisi aradık biz bişey yapamıyoruz dediler dövün yollayın diyolar gelde işin içinden çık.

olayı kısaca anlatayım bu çoçuklar 2-3 kişi küçük olan 6-7 buyuk olan 14-15 yaşlarında her akşam kordonda 100 civarı mekan var her birine tek tek girip müşterilerden para istiyolar vermeyen olursa yanlarında iğrenç hareketler yapıyolar olay onları restorantın içine almamaya çalışan garson arkadaşın başına geldi içeri almıyoruz diye avazları cıktığı kadar bağırıp ortalığı karıstıryorlar karşılık verilirsede bu tarz olaylar oluyor.

kazançlarına gelirse gece vakti yeri geliyo tek mekandan tek müşteriden 50-100 lira aldıklarına şahidim dediğim gibi kordon 100 civarı mekan var.

Ülkede adalet güvenlik mi kaldı.Şikayet etsen de bir şey olmayacak.Ruhsatsız silahla tehdit eden adamı salıyorlar iki güne elin ergen suriyelisiyle mi uğraşacaklar

hocam dövsen millet sana saldırıyo bu sefer elindeki kanı gösterdi adamda ondan sonra millet benim içinde vur demeye başladı

Iskalamazsam 14 tanesini indiririm, sonra olan yine bana olur, bu ülkede Türk olmak zor.

Elbet bitecek bu günler.

• Yarbay
    2077 Mesaj
    Şikayet edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

sürekli beni izlediler 3 tane genç hayır orada ben olay çıkarsam beni savunacak kimsede yok 3 tane suriyeli için b*ku b*kunada hayatımı tehlikeye atmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutunamayanadam -- 26 Şubat 2017; 17:5:44 >
    |
    |
    HamidHan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mycete

sürekli beni izlediler 3 tane genç hayır orada ben olay çıkarsam beni savunacak kimsede yok 3 tane suriyeli için b*ku b*kunada hayatımı tehlikeye atmam

Korkma insanlar yardimina gelir akp liler de sevmiyor suriyelileri, bizim burda bir suriyeli 18-19 yaslarinda bir coçuğa diklendi itti, çocuk adamın motorunu yanlıslikla aynasini yamultmus ordaki halk suriyeliyi az daha linc ediyordu bir kac tane vurdular, adam motoruna binip basip gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 26 Şubat 2017; 17:11:26 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mycete

Nokta ver arkana yaslan biz tofaşçıyız akıllı olsunlar :)

|
    |
    Daha dur uzun vadede toprak da isteyecekler.

izmir kordon da bi restoranda çalışıyorum. geçen hafta suriyeli 2 küçük çocuk garson arkadaşımızın elini çam şişe ile kesti. çocuğu tutup polisi aradık biz bişey yapamıyoruz dediler dövün yollayın diyolar gelde işin içinden çık.

olayı kısaca anlatayım bu çoçuklar 2-3 kişi küçük olan 6-7 buyuk olan 14-15 yaşlarında her akşam kordonda 100 civarı mekan var her birine tek tek girip müşterilerden para istiyolar vermeyen olursa yanlarında iğrenç hareketler yapıyolar olay onları restorantın içine almamaya çalışan garson arkadaşın başına geldi içeri almıyoruz diye avazları cıktığı kadar bağırıp ortalığı karıstıryorlar karşılık verilirsede bu tarz olaylar oluyor.

kazançlarına gelirse gece vakti yeri geliyo tek mekandan tek müşteriden 50-100 lira aldıklarına şahidim dediğim gibi kordon 100 civarı mekan var.

bunları kıçından bok çıkana kadar tekmeleyecen
    |
    |
    blazer95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Binbaşı
    1619 Mesaj
    Iskalamazsam 14 tanesini indiririm, sonra olan yine bana olur, bu ülkede Türk olmak zor.

Elbet bitecek bu günler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [15 Temmuz 2020 22:35:41 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Suriyeli dilenciler haraç alıyor resmen ondan sonra gidip çatır çutue yiyorlar erik almışlar manavdan yiyorlardı geçen gün

Aptallar veriyor tabi

|
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Yarbay
    3909 Mesaj
    elin yabancısı nerede ne tatil yaparım hesabında, biz ise a sokağından b sokağına tek parça nasıl geçeriz derdindeyiz. zerre hakkım varsa zehir zıkkım olsun.
    |
    |
    [15 Temmuz 2020 22:35:41 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Akpliler evine alsın baksın sokağa salıp durmasınlar

Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Teğmen
    206 Mesaj
    Sorun çıkaranların ağzını yüzünü dağıtacaksın kardeş herkes kendi mahallesindeki şerefsizleri döverse kent tertemiz olur

|
    |

hocam dövsen millet sana saldırıyo bu sefer elindeki kanı gösterdi adamda ondan sonra millet benim içinde vur demeye başladı
    Master Mirror kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |

|
    |
    off yaa acıdım suriyeliler tip tip bakıyormuş abowwww çok kötü ya üzüldüm . kardeşim koruma tutabiliriz ister misin hatta özel araç tutalım onunla nereye gidersen git gel off yaa suriyeliler tip tip bakıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 26 Şubat 2017; 20:37:42 >
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,644
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.