Şimdi Ara

Suriyeli sığınmacılar: İlaçlarımız, doktorumuz bedava (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
6.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Suriyeli sığınmacılar: İlaçlarımız, doktorumuz bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 14 Şubat 2017; 17:10:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline saglik kardesim...Biz onlar seks yapip uresin diye mi vergimizi oduyoruz?

• yaw beyler neyin zırlaması bu?
    oğlum müstehak işte bu millete daha anlayamadınız mı?
    salın kendinizi,sıkmayın kaslarınızı,yoksa daha çok acır..
    zevk almaya bakın biraz...
  • Hakkım varsa helal etmiyorum.
  • Zamanında karlar altında konya'da emekli olanlara promosyon müjdesi verenler utanmadan 1000tl altında emekli maaşı olanlara da yıllık 1 defaya mahsus 100tl promosyon alacak hadi gözünüz aydın demişti. Hiç düşünmedi 1000 tl altında emekli maaşı alan tc vatandaşım var diye.

• oha ya hem ülkemize alıyoruz hemde zeytinyağı gibi üste çıkıp beğenmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Alooo devlet yönetiyorsun devlet

Senin halkına karşı sorumluluğun var. Güvenliğini tesis etmelisin Suriyelileri sorgusuz sualsiz alıp sınırları folloş etme hakkını kim veriyor size?

Halkının yaşam kalitesini yukseltmeye mecbursun

Mültecileri sınavsız üniversiteye sokup kendi çocuklarını dershane kapılarında süründüremezsin

ceplerine istisnasiz para koyarken kendi evlatlarından tefeci gibi verdiğin parayi geri isteyemezsin.

Çocukların vatandaşın işsizlikten kirilirken milyonlarca suriyeli ülkeye sokup ekonominin canına ot tikayamazsin

Ülkenin zaten sıkıntısı mevcut iken gidip bir de etnik sorun ithal edemezsin.

Açıkça görülüyor ki sizin verdiğiniz kararlar ile bu ülke yönetilebiliyorsa başkaları da pekala yönetebilir.

Sizin dediğiniz gibi ne yazıkki düşünmüyor halkın bi kesimi sadece siz yapılan iyiliği istemiyorsunuz diye kendilerine göre bi laf çıkarmışlar ama yazınızdaki gibi devletin kendi halkına sürekli kırbaç vurup suriyelilere gül dağıtmasını anlamak mümkün değil

Ben bilerek böyle yapıldığını düşünüyorum korku ile yönetilen bi halk yaratmaya çalışıyorlar buda en güzel şekilde ekmeği ile insanları tehdit etmek hele bide sorgusuz sualsiz yapılanları destekleyen ve din iman denilerek kandırılan(ben böyle görüyorum)bi halkta ekmeklerine yağ sürüyo

Devletin mülteci kabul yöntemi yanlış diye adamlara Allah belanızı versin geberin demek iyilik yapılmasından rahatsız olduğunuz anlamına geliyor

Burada mülteci alım yöntmine karşı bir beyin fırtınası yürütülse vereceğim cevaplar ona uygun olur ama senin göremediğin nefreti ben görüyorum.

Bu kadar nefretin hatta çocuklara karşı bile nefretin olduğu bir ortamda ben bu adamlara oturup ne anlatayım ?

Yaşı gelmiş geçmiş adamsın. Hadi bunlar genç gaza gelip yazıyorlar sen yapma bari.

• Sözde turist hastanesine Avrupalı bir arkadaşı götürdüm Dünya kadar para aldılar; muayenesi, serumu...

Ama ağaya Suriyeliye beleş. Ulan kürt sorunu diye senelerdir siyaset yaptılar, yakında Arap sorunu çıkacak ama herkes kürtleri arar olacak. Çünkü bu arap milleti yeryüzündeki en lanet millettir.

• Yine bir akp rezaleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

quote:

Orijinalden alıntı: star scream

quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

Forumun yarısı ya troll ya da cahil.
    Lise ve üniversite mezunlarına 2 yıllık ücretsiz GSS var artık.Gidin bir araştırın ya.

25 yaşına kadar o

e 25ten sonra çalış bi zahmet.

mezun olduktan sonra 1 sene kpss ye çalışıp yüksek puan aldım ama gelen mülakatla atanamadim.puanı benden düşük olanlar atandı mülakat sayesinde.özel de iş aradım sonra onda da bulamadım, zaten eğitim öğretim dönemi başlamıştı.dönem başında alımlar oluyor.

son çıkan khk ile ilkokul ve ortaokul düzeyindeki etüt merkezleri kapandı ve başka bir isimle açılamayacak.bu düzeydeki öğrenciler dışardan ek takviye alamayacak.bu gibi yerler de çalışma imkanımız da artık yok.

bende biliyordum mağaza orda burda çalışmayı ama o işler geçici işler 4 yıl mağaza da çalışmak için okumadık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Suriyelilere kızmayın lütfen, hayat şartları işte insanoğlu nerede daha iyi yaşabilirse oraya gider. Onlar da isterdi daha iyi şartlarda kendi ülkelerinde yaşamak.. kızacağınız tepki göstereceğiniz yöneticiler olmalı. Burada garibanlara kızıp sonra da dünya bizi kıskanıyor derseniz hem biz hem bu garibanlar çok çile çeker..

• Tek kuruş hakkım varsa haram zıkkım olsun buna neden olanların ailesinden çıkarsın. Ben çocuğuma ilaç almak için komşulardan borç para almaya gidiyorum, kendi ülkemde ikinci sınıf muamelesi görüyorum.

• Esnafı bitirsinler de aklı başına gelsin hala akepe akepe diye meydanlarda geziyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜmmetSEVDALISI -- 14 Şubat 2017; 19:12:22 >
  • KEŞKE HEPİNİZ GEBEREYDİNİZ SURİYE'DE.. ZERRE HAKKIM VARSA HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN YEDİĞİNİZ EKMEKLER BOĞAZINIZDA KALSIN
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Gariban mı?Valla hocam,eskiden Suriyelilere yardım ederdim.Ama eskidendi o.Simdi coğu memurdan iyiler.

• İktidarda kalmak 2. planda asıl amaçları türkiyeyi parsel parsel bölmek.Türkiye Cumhuriyeti büyük ihtimal 2023 olduğunda ve ya 2023 e yaklaştığında dağılacak doğuyu kürtler diğer tarafları suriyeliler alır türklerde kayık üstünde akdenizde hayat sürerler
  • 38erciyes 3 kullanıcısına yanıt
    Bugün yardım ettiğin suriyeli yarın seni kıçına tekmeyi basacak
  • İlerde Türkiye'nin başına çok bela olacak bunlar...
  • Doğurmuyorlar dogurmak böyle olmaz sı*ıyorlar....

Ulan savaş çıkalı 5 kusur yıl oldu adamın,kadının elinde bebekler lan neyine guveniyon prezervatif icad edileli kaç bin yıl geçti bence en mantıklı karar gönderemiyorsak bunları kısırlaştırmak yada bedava kondom verin razıyız.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.