Şimdi Ara

Suriyeli sığınmacılar: İlaçlarımız, doktorumuz bedava (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
6.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lanet ırk elinizin değdiği toprakta ot bitmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Helali hoş olsun mazlumlara yardım etmek, kimsesizlerin kimsesi olmak bizim kültürümüzde vardır. Keşke imkanımız olsa da daha fazla yardım edebilsek.

başarılı tıp öğrencisi 15 tatilde parasızlıktan insaatta calısırken düşüp öldü...bu çocugun eline kimse para sıkıstırıp helali hoş olsun demedi..arap döllerine gelince helali hoş olsun ...türk düşmanısınız hepiniz,alerjiniz var türke
  • Herşeyi geçelim yardımseverlik olsun adı.
    Yaklaşık 25 gün sonra ygs sınavı var

Her yıl değişen eğitim sistemi ile kafası bir ton olmuş ilkokul 1. sınıftan lise 4. sınıfa kadar girilmedik sınav kalmamış sınav sınav yusuf yusuf bu yaşlara gelmiş anaları babaları yememiş içmemiş 3 milyon çoğunluğu genç insan girecek.

Çoğunluğu şehir dışında bir fakülteye gidecek yurda başvuracak çoğunluğuna çıkmayacak. Geri ödemeli faizli aylık 400 TL burs için kıvranacak anne babanın sırtında kalacak okulu bitirecek çoğu işsiz kalacak.

Oysa bir suriyeli göçmen hiçbir sınava ve eziyete girmeden sadece bir dilekçe ile "istediği bir fakülteye" kayıt olacak başvurduğunda derhal yurtlara alınacak karşılıksız geri ödemesiz 1.400 TL yardım alacak.

Bana bunun adaletli olduğunu açıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 14 Şubat 2017; 9:36:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capire

Hayvan misâli kısırlastırmak lazım maşallah Müslüman kardeşlerimiz cephede yapamadığı cihadı yatak odasında yapıyor belliki

Ücretsiz tüp bebek tedavisi aldıkları söyleniyor ne kısırlaştırması...:)

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Son mesajlarına bakınca kimin kuruş kovaladığı belli oluyor :)

Ülkenin sahibi sizin kadar her vatandaş, haklı olarakta herkes kuruşunun hesabını yapıyor. Ama asıl olan meblağsı değil, onun milletin parası olması. Bizde bir laf vardır ya, yetim hakkı. Olay budur, yoksa üçünde beşinde değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Hayvan misâli kısırlastırmak lazım maşallah Müslüman kardeşlerimiz cephede yapamadığı cihadı yatak odasında yapıyor belliki

Sgk tüp bebek tedavisini karşılıyor

Bunlar ücretsiz sağlık hizmeti alıyorlarsa elbette tüp bebek tedavisi de karşılanıyor demektir.

• Siz enayi iseniz öpeniniz çok olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Konudaki mesajlara bak hepsi insanlığını çıkarıp atmış.

Bunlar biz ülke yönetmek istiyoruz diyorlar birde. Siz insanlığınızı yitirmişsiniz. Sizin vereceğiniz kararlarla ülke yönetilir mi ?

Bu suriyelileri böyle almak ülke yönetmek mi? Almanlar Fransızlar kabile mi? Suudiler kaç suriyeli almış ülkelerine? bizim bu yaptığımızın tanımı şudur "ayranın yok içmeye atla gidersin çeşmeye"
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Son mesajlarına bakınca kimin kuruş kovaladığı belli oluyor :)

Ülkenin sahibi sizin kadar her vatandaş, haklı olarakta herkes kuruşunun hesabını yapıyor. Ama asıl olan meblağsı değil, onun milletin parası olması. Bizde bir laf vardır ya, yetim hakkı. Olay budur, yoksa üçünde beşinde değiliz.

Puahhahaahahahaha ağır olmuş ama anlamaz bence

• asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel anlarda, ders çıkarır mı bilemem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Sgk tüp bebek tedavisini karşılıyor

Bunlar ücretsiz sağlık hizmeti alıyorlarsa elbette tüp bebek tedavisi de karşılanıyor demektir.

Arkadaş kısırlaştırılsın diyor da ben onu diyorum, tam tersini yapıyorlar yani.

• Suç,sorun bunlarda değil ki,içimizdeki araplarda.Emevi caminde namaz kılma düşleriyle yola çıkıp,Suriyenin yerle bir olmasına katkıda bulunan,Esadı devirmek isterken,yanlış hesabın şamdan dönmesi sonucu,stratejik denizinde derinlerde boğulan içimizdeki arapların,kendilerinin deyimiyle osmanlının torunlarının,iş bilmezliğinin,öngörüsüzlüğünün bir eseri bu.Tabi bu iş bilmezliklerine,öngörüsüzlüklerine,ölümcül yanlışlarına,gelen eleştirileri de,sanki suriyeyi yaşanmayacak duruma getiren kendi düşünce yapıları değilmiş gibi,duygu sömürüsü yaparak engellemeye çalışıyorlar.Çünkü sığınabilecekleri tek liman bu artık.Bunlar zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkmak için her türlü kavramı sömürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 14 Şubat 2017; 10:29:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Konudaki mesajlara bak hepsi insanlığını çıkarıp atmış.

Bunlar biz ülke yönetmek istiyoruz diyorlar birde. Siz insanlığınızı yitirmişsiniz. Sizin vereceğiniz kararlarla ülke yönetilir mi ?

Sen önce vatandaşına bakmalısın, açlıktan ve donarak ölen çocuklar var bu ülkede. Arap milliyetçiliği yapma bana, Önce bu ülkenin vatandaşı yararlanacak, enayi değiliz biz bu kuru sıkı hümanistliği vatanından kaçan hainlere yap.

Onları görmüyorlar ki. Şu mültecilere verilen imkanların yarısı Türk vatandaşlarına verilmiyor. Sonra bunu eleştirince de insanlıktan çıkmış diyorlar.

Bunlar ülke yönetiyor da ne oluyor. Türk vatandaşının hali ortada. Bunların verdiği kararlar nedense hep başkalarına yönelik.
  • QuicklyMove Q kullanıcısına yanıt
    Laa dogulu halk emegiyle rızkini çikariyor,hepsi hakıni çikarmak için ordan oraya sürünüyor,kimsenin rızkinda gözleride yok rahat ol,kimsenin malina mülkünede,birkaç kisiden dolayi kimsenin ülkesinde de.bak bro hayat temel de çok basit saygı duyarim senin dediklerine yine de ama inan bana dogudaki halk kimseden medet umuyor,kimsenin parasina bakmiyor,evine ekmek götürmek için alin teri döküyor,yetimin rizkina göz dikmiyor.hayat bu yolun dogu tarafina düşersene dedigimi anlayacan.

• ulan akp senin arap seviciliğini ben.Türkiye tarihinde böyle beter bir parti gelmemiştir şu hale bak ya
  • Bunlar iki gün sonra iş bulsa onu da beğenmez devletimiz sağolsun hazıra alıştırdı hepsini

• quote:

Orijinalden alıntı: star scream

gss borcumuz var, sabah akşam tayyip akp diyen baba olacak insan da yatırmıyor.çok seviyorsun bunları yatır diyorum onu bile yatırmıyor.

kendi paramla yatırıyordum onda da 30 40 lira filan ilaç parası ödüyordum birde.

ölecek olsak kimsenin umrunda olmaz valla.

öğretmenim atama bekliyorum, yüksek puan da aldım ama mülakat var torpili olupta düşük puanlı gidecek ona da.

olmazsa etüt merkezleri vardı ilkokul ve ortaokul düzeyinde olanları kapattılar bizim ekmeğimizle oynuyorlar.nerde çalışalım ne iş yapalım biz????

ben nasıl bu ülkeyi seveyim?bu hükümeti seveyim?

başımızdakiler kendi insanini düşünmüyor bile, ne yaparlarsa yapsın diyor....

İnsanımızı bu hale getirenler utansın diyecem ama onlar tam tersi kendilerini acındırıyorlar mağdur biziz diyorlar ve bunuda yiyo belli bi guruh anlamak güç gerçekten nası bu kadar büyülenmiş gibi tüm olan kötü şeylere rağmen inanıyo bu yalanlara insanlar anlayamıyorum gerçekten

Torpil bulamayan yani dayısı olmayan kişi bu zamanda zor ayakta kalır ne diyeyim sonumuz hayrola

Öğretmenlik mesleği ve çalışma şart veya şekillerini tabiki sizin kadar bilemem ama kendi istedikleri gibi insanlar yetiştirebilmek için özellikle böyle yapılıyo bizi yönetenler tarafından bunu kör olmayan herkes görebilir
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Adamlar tam yatak odası komandosu 6 gun savaşında İsrail bunları nasıl dümdüz etmis şimdi daha iyi anlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: -SiddHartha

Bunlar iki gün sonra iş bulsa onu da beğenmez devletimiz sağolsun hazıra alıştırdı hepsini

Devlet değil hükümet

Tamamen AKPnin hatası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brohakkındırxd kullanıcısına yanıt
    Dediklerinin hiçbir anlamı yok çünkü her türlü kaçakçılığın olduğu bir gerçekliği görmezden geliyorsun, saf temiz bir tablo çizmişsin ama buna tamamıyla inanmak imkansız, kayıp kaçak vergisini laf söylediğin kişi karşıladığı sürece Doğuya da araplarada istediği şeyi söyler, terör ve destekçilerinin varlığıda gerçektir, bu nedenle oralar hiçbir zaman gelişmedi ve maalesef gelişemeyecek, tarafsız bakan görür.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.