Şimdi Ara

Suriyeli; 'Türkiye'de Kafa Kesecem.'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
25.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
247 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olay Bursa'da gerçekleşiyor. Diyecek söz yok. Bunlar daha şimdiden kıvama gelmeye başlamışlar. 10 sene - 15 sene sonra sayıları 10 milyonlara ulaştığında görücez bide. Osmanlı zamanında akıllanmadık yine aynı hataya düştük. Sonumuz hayrolsun. Yarın öbür gün allah göstermesin Suriye gibi Türkiye de karışsın ilk başımıza çıkan bu suriler olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Mayıs 2019; 1:19:32 >
  • Suriyenin güneyinde ve kuzey batısında savaş yok niye hala göndermiyoruz bunları tut kolundan at sınırdan yeter ya bayramda yüzbinlercesi akrabalarını ziyarete gidiyor güvenli ki gidebiliyor. Atın bu suriyelileri ülkemizden yarın öbür gün bizim ülkemizi karıştıracaklar yeter besledik 8 yıldır.
    Kendi ülkesinde savaştan kaçan densiz gelmiş sığındığı ülkenin insanına küfredip kafalarını kesecem diyor. Bir arkadaşım da fatihte oturuyordu, her yer suriyeli olmuş, adamlar artık neyce konuşuyorlarsa öyle konuşurken arada Türkçe küfredip kendi dillerinde konuşmaya devam ediyorlarmış.

Bunları oy için ülkeye alıp başımıza musallat edenleri hepimiz biliyoruz.

Referandum yapılsa %90 ülkeden atılsınlar çıkar da sırf oylarını almak için referandum yapamazlar, yemez.
    Şu videonun çekildiği yerin , bir kilometre altında bir mahallede görev yapıyorum.

Yemin ederim müstahak, o mahalleye Anadolu'dan gelip de yerleşmiş vatandaşlara.

Akşama kadar Ahaber açık dükkanlarda.

Ama bunların az tahsilli hemşehrileri , KYK yurtlarında , ona buna sürü halinde atar yaparlardı. Milliyetçilik ayağına...
  • Ne önemi var RTE ve zümresi milyonlarca dolarla kaçarlar giderler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-74F84D677 -- 26 Mayıs 2019; 17:55:49 >
  • Kendi ülkesinden kaçıp, burada kafa kesicem deyip, Türklere hakaret ediyor.
    Ulan bu kadar aşşağılık olunur mu be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 26 Mayıs 2019; 0:52:16 >
  • Bir de 6 yildir Türkiyedeymis nankör köpek keske esad yada isid artik kim yaparsa agzina agzina atom bombasi atsaydi da hepsinden kurtulsaydik su suriyelilerin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi ülkesinde savaştan kaçan densiz gelmiş sığındığı ülkenin insanına küfredip kafalarını kesecem diyor. Bir arkadaşım da fatihte oturuyordu, her yer suriyeli olmuş, adamlar artık neyce konuşuyorlarsa öyle konuşurken arada Türkçe küfredip kendi dillerinde konuşmaya devam ediyorlarmış.

Bunları oy için ülkeye alıp başımıza musallat edenleri hepimiz biliyoruz.

Referandum yapılsa %90 ülkeden atılsınlar çıkar da sırf oylarını almak için referandum yapamazlar, yemez.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

en sevdiğim video
  • Suriyenin güneyinde ve kuzey batısında savaş yok niye hala göndermiyoruz bunları tut kolundan at sınırdan yeter ya bayramda yüzbinlercesi akrabalarını ziyarete gidiyor güvenli ki gidebiliyor. Atın bu suriyelileri ülkemizden yarın öbür gün bizim ülkemizi karıştıracaklar yeter besledik 8 yıldır.
  • Şu videonun çekildiği yerin , bir kilometre altında bir mahallede görev yapıyorum.

Yemin ederim müstahak, o mahalleye Anadolu'dan gelip de yerleşmiş vatandaşlara.

Akşama kadar Ahaber açık dükkanlarda.

Ama bunların az tahsilli hemşehrileri , KYK yurtlarında , ona buna sürü halinde atar yaparlardı. Milliyetçilik ayağına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 26 Mayıs 2019; 1:31:41 >
  • topraklarını, atasının mezarını, karısının külodunu, Suriye de bırakıp kaçacak kadar korkak kıçını kurtarınca kafa kesecek kadar cesur belli işte biti kanlanmış soysuzun ama izleyin yakında bu suriyelilerin tamamının başı Türkiyenin içinde olacağı olası bir bölgesel savaşta çok feci ağrıyacak suriyeden buraya geldiklerine pişman edecek Türk milleti bu organizmalara karşı bileyleniyor toplum patlama noktasını aştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 26 Mayıs 2019; 12:34:6 >
  • Bu forumda en ufak yazıyı CİMER'e yada savcılığa bildirip şikayet edenler, insanlara dava açanlar neredeler? Gelsinler ve bu video'yu adresi ile birlikte CİMER'e bildirsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

en sevdiğim video
    Helal olsun bee

Ulan söyle adamlar varken kendimi yarim adam hissediyorum hatta adam degilim ben keske boyle olabilseydim reyiz be

• forum yobazları bu başlığı beğenmedi
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Videoda ki Türkleri İçeri alırlar işin şakası bir yana şaka değil bu yukarıda yazdıklarım gerçek millet işsizlikden kırılıyor, intihar eden sayısında deli artış var vs.... bunlara halen yardım yapılıyor ve bu organizmalar canlarını kurtaran bu toprağın insanına yaptıklarına dediklerine bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 26 Mayıs 2019; 12:34:37 >
  • Yeteri kadar cahilimiz yok gibi bir de suriyenin cahilleri aldık.
  • Şu Suri hala Türkiye'de mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Şu Suri hala Türkiye'de mi ?
    video yeni. Bu arsız hala bursa sokaklarında dolaşıyor yüksek ihtimalle.

ay başında da gider maaşını çekmeye bir ziraat bankası atmsine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Mayıs 2019; 1:26:27 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.