Şimdi Ara

Suriyeli kıza âşık oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplanın anlatayım. İlk önce CSB diyenler kesin olacak. Csb değil.

İki yaz önce Antep'e, halam vefat ettiği için gelmistim. Akrabalarımın çoğu orada yaşadığı için 1 ay gibi uzun bir süre orada kaldım. Suriyeliler Antep'de de fazla.

Neyse bizim evin önünde (evimiz ana caddede olduğu için genelde kalabalık oluyor) sürekli yaşlı bir kadın, küçük bir kız çocuğuyla benim yaşlarımda (o zaman 17 yaşındaydım) genç bir kız var. Her aksam gelip ayni yerde otururlar (avmlere yakin olduğu icin herhalde)

Kız tüm suriyeliler gibi zayıftı. Soğuktan elleri yara bere içindeydi. Gözleri kan çanağı gibiydi. Genelde kız kardeşine bakıcılık ediyordu. Kız güzel değil ama çirkin de degildi

Her eve gelişimde annesi başını eğip para isterdi. Kız ise utanarak bocalardı. Ben Suriyeli dilencileri sevmedigim için hic oralı olmazdim.

Kızı gördüğüm de begenmemistim. Hatta kendimle dalga geçtim. Suriyeli olduğu için içimden hakaret ettim (hoş, sanki ben de İskoçya düküyüm).

Neyse boylece birkaç gün daha geçti. Gittikçe gözume daha da güzel görünmeye başladı. İlk önce konuşmak istedim ama yanlış anlarlar diye konusamadim. Zaten arapça da bilmeden nasıl konusurum? Sık sık evinin önünde ona bakmaya çalıştım. Şehrime dönme zamanim yaklaşınca, tanıdık bir kız arkadaştan onunla konuşması için rica ettim. Sağolsun kabul etti.

Kızın adı rojanava'ymıs. Burada az bir kira ücreti karsiliginda ahır kadar büyüklüğünde evde kaliyormuş. Ailede büyük olmadığı için (galiba babaları vefatlı) çalışan yokmuş. Sadece değişik değişik yerde dilenerek paralarını cikartiyorlar

Maalesef memleketime dönene kadar konusamadim sadece bakmakla yetindim. Bu günlerde tekrar antepe gideceğim. Eğer kızı bulabilirsem ne yapmalıyım?

• Yapmayaww.d

Kardeş sen az öncr kızım demedin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalham

Yapmayaww.d

Kardeş sen az öncr kızım demedin mi

Hocam onu gırgır makara olsun diye açtım

Bu csb felan değil bir kez daha acmistim konuyu ama admin sildi.

Eğer ben kızı bulsam SS ile editleyecegim

Değerli yorumlariniz için tesekkurler
  • Türk kızlarından iyiddir kanka en azından bıyığı yoktur
  • Git iste besar esad tan
  • Kıza de ki sana sadaka olarak verebileceğim param yok ama sana verebileceğim bi kalp var.. onun fiyatını beğenmezse böbreğini sarar verirsin en azından kızın işi görülür

( bi romantik girişim de böyle baltalanir xd )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

20 liraya işini görürdün.Kız da ailesinin karnını doyururdu

Senin ailen böyle karnını doyuruyor heralde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

20 liraya işini görürdün.Kız da ailesinin karnını doyururdu

Senin ailen böyle karnını doyuruyor heralde?

Alıntıları Göster
    Çalışabileceği iş bulmaya çalışabilirsin ama şunu da söyleyeyim o isim arapça değil, "muhtemelen" suriye kürtlerinden. Yani arapçada j harfi yok bi kere. Ama bu da sıkıntı değil tabii, aşık olmak konusunda birşey diyemem ama en azından bu duyguyla bir insana yardımda bulunabilirsin, dikkatli ol bencil düşünme. aşk gerçekten hoş gözükebilir ama insanın en iğrenç duygularından biri de olabilir bu bencilliği yüzünden.

• Alınmayın, eksilenebilirim ama söyleyeceğim.

Aşık falan olma. O yaşlarda veya 2-3 yaş fazlalarında işi hayat kadınlığına dökebiliyorlar. Veya zorlanıyorlar. Hatayda bir arkadaşım var geldi anlattı baya genelev yapmışlar birisi acıyıp ev vermiş de. Bilgin olsun yani, ihtimal var. Kesin bozuk karakterlidir demiyorum da ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Alınmayın, eksilenebilirim ama söyleyeceğim.

Aşık falan olma. O yaşlarda veya 2-3 yaş fazlalarında işi hayat kadınlığına dökebiliyorlar. Veya zorlanıyorlar. Hatayda bir arkadaşım var geldi anlattı baya genelev yapmışlar birisi acıyıp ev vermiş de. Bilgin olsun yani, ihtimal var. Kesin bozuk karakterlidir demiyorum da ihtimali var.
    Rojanava isimli birisiyle ben olsam evlenmem.

Vatansever birisi olan benden çocuğu olsa,onlar vatan haini kesin olurdu.

O yüzden tercihim Yörük ve Çerkes kızlarından yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Git iste besar esad tan

• quote:

Onunla konuşmak istiyorum. Su an tam aşık oldum diye bir şey diyemem. Arap kürt diye ayrim yapmam. Eğer hoşuma giderse severim gitmezse sevmem.

Para kazanmak için öyle şeyler yapmis olabilir. Ama gorunusu vakurlu birisine benziyor. Umarım öyle bir şey yapmamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapmayaww.d

quote:

Onunla konuşmak istiyorum. Su an tam aşık oldum diye bir şey diyemem. Arap kürt diye ayrim yapmam. Eğer hoşuma giderse severim gitmezse sevmem.

Para kazanmak için öyle şeyler yapmis olabilir. Ama gorunusu vakurlu birisine benziyor. Umarım öyle bir şey yapmamıştır

Klasiktir, fixtir ama sizler ayrı dünyaların insanlarısınız. Ayrıca dil bilmiyorsunuz bişey bilmiyorsunuz nasıl olacak? Bir hevestir geçer. Bana kalırsa git bir aşık ol bakalım, en azından hayatta tecrüben olur böyle bir kızı sevmiştim falan dersin. Annemin sözü vardır aklında duracağına midende dursun yemekler hakkında. Sen de buna uyarla işte o sözü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapmayaww.d

Toplanın anlatayım. İlk önce CSB diyenler kesin olacak. Csb değil.

İki yaz önce Antep'e, halam vefat ettiği için gelmistim. Akrabalarımın çoğu orada yaşadığı için 1 ay gibi uzun bir süre orada kaldım. Suriyeliler Antep'de de fazla.

Neyse bizim evin önünde (evimiz ana caddede olduğu için genelde kalabalık oluyor) sürekli yaşlı bir kadın, küçük bir kız çocuğuyla benim yaşlarımda (o zaman 17 yaşındaydım) genç bir kız var. Her aksam gelip ayni yerde otururlar (avmlere yakin olduğu icin herhalde)

Kız tüm suriyeliler gibi zayıftı. Soğuktan elleri yara bere içindeydi. Gözleri kan çanağı gibiydi. Genelde kız kardeşine bakıcılık ediyordu. Kız güzel değil ama çirkin de degildi

Her eve gelişimde annesi başını eğip para isterdi. Kız ise utanarak bocalardı. Ben Suriyeli dilencileri sevmedigim için hic oralı olmazdim.

Kızı gördüğüm de begenmemistim. Hatta kendimle dalga geçtim. Suriyeli olduğu için içimden hakaret ettim (hoş, sanki ben de İskoçya düküyüm).

Neyse boylece birkaç gün daha geçti. Gittikçe gözume daha da güzel görünmeye başladı. İlk önce konuşmak istedim ama yanlış anlarlar diye konusamadim. Zaten arapça da bilmeden nasıl konusurum? Sık sık evinin önünde ona bakmaya çalıştım. Şehrime dönme zamanim yaklaşınca, tanıdık bir kız arkadaştan onunla konuşması için rica ettim. Sağolsun kabul etti.

Kızın adı rojanava'ymıs. Burada az bir kira ücreti karsiliginda ahır kadar büyüklüğünde evde kaliyormuş. Ailede büyük olmadığı için (galiba babaları vefatlı) çalışan yokmuş. Sadece değişik değişik yerde dilenerek paralarını cikartiyorlar

Maalesef memleketime dönene kadar konusamadim sadece bakmakla yetindim. Bu günlerde tekrar antepe gideceğim. Eğer kızı bulabilirsem ne yapmalıyım?

Şapkalı a harfini nasıl yazdınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yıldızlı Günler

Rojanava isimli birisiyle ben olsam evlenmem.

Vatansever birisi olan benden çocuğu olsa,onlar vatan haini kesin olurdu.

O yüzden tercihim Yörük ve Çerkes kızlarından yana

Neden çerkes
  • Suriyeli sanmış
  • Suriyeliye aşık olmak (okumadim ama)

1 yabanci oldugu icin cekici geliyor
    2 arap hatunlari guzel genelde o yüzden çekici geliyor
    3 ulaşamayacağın için çekici geliyor
    4 şu anda sana gizemli geliyor
    5 Türk kızları sana yüz vermediği için sana çekiçi geliyor
    6 kız sana gülümsemiştir kesin (amaç paranı almak)
    7 çekici gece tarifesinde çok pahalliya geliyor, sakın gece aracınızla kaza yapmayın ,yaa ariza yaptirmayin (kasgonuz yoksa)
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    Thug Life
    Buyur KARDEŞ 😎🚬
  • Nick-mesaj uyumu.
  • Sen sabah kızım diye konu açmamışmıydın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.