Şimdi Ara

SURİYE’YE ABD, İNGİLTERE VE FRANSA TARAFINDAN OPERASYON BAŞLATILDI. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
8
Favori
20.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çıkar ilişkisi bu . Afrin için Ruslar ile ortaklık gerekiyordu hasıl oldu. Türkiye'nin menfaati için ortaklıksa ortaklık değilse değil. Türkiye'nin , Esad rejimi pozisyonunun Rusya ile alakası yok.

Esadın Suriye'nin yüzde kaçında sözü geçiyor arkadaş. Rusya'nın hava gücü ve gelişmiş silahları , İranın milisleri sahada. Esad vitrin Rusya ve İran'ın bölge de ki konjonktürü için.

Zamanı geldiğinde Rusya'nın Esadı satmayacağı ne malum.

O zaman göreceğim burada ki şakşakçılarını...
  • Baymakli_Dondurma kullanıcısına yanıt
    dava var dostum zarrap vs onun için göte paspas atıyor lavuklar çünkü o cezalar ekonomik krizi tetiklicek büyük faktörler onun için yalıyorlar abd yi şimdi
  • İlginç bir yorum diye başlık atmışlar.

quote:

Rusya'nın, Suriye'de kimyasal silah kullanılmasında Esed rejiminin "suç ortağı" olduğunu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e söylediğini belirten Macron, "Biz bu operasyon ile Türkler ve Rusları ayırmayı başardık. Türkler kimyasal saldırıyı kınadılar ve ardından operasyonu desteklediklerini söylediler." ifadelerini kullandı.
  • Mümin kardeşlerim vakit namazlarından sonra Suriyede zalim ve katil Esed Recimine karşı savaşan Amerikan ve Ziyonist İzrael askerlerinin muvaffakiyeti için dua edelim.Yüce Allah dualarımızı kabul eylesin İnşaAllah! Aminnnnn!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdeki bu kafalarla savaşa girersek ayvayı yedik zaten. Daha siyaseti beceremeyen adam savaşta nasıl *ıçar siz hesap edin.

Adam Suriye'nin bombalanmasına barışçıl dedi ya la...
  • TheLordMan kullanıcısına yanıt
    3. Dünya Savaşı başladı gibi zırvalara ben de inanmıyorum ama kıçı kırık Esad olayına katılmıyorum. 1. Dünya Savaşı da kıçı kırık Avusturya prensinden çıktı unutmayalım. Esad falan bahane yani.
  • KortX kullanıcısına yanıt
    Henüz savaş çıkaracak kutuplaşma yok rahat olun.Abd vuracağız dedi rusya gemilerini askerlerini çekti.Bırakın bu rusya madara etti palavralarını.

Rusyanın nasıl sattığına bakın hatta.Madem haklılar kimyasal kullanılmadıysa korusalardı.

• esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt
    bizimkiler esadi sattilar sen nediyosun esad kardesim diyodu beraber ortak bakanlar toplantilari yapiliyodu ama ne oldu tek cirpida esed oldu
  • Rusya anca boş yapıyor bi icraat yok

Füzelerin imha edildiğide yalan

Abd nin operasyonuda yalan

bizim gibi dağ taşa kullanım tarihi geçen füzeleri sallamışlar

100 tane tomahawk şamı yok ederdi

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    ABD de çok caydırıcı cezalar olmasına rağmen suç oranı en yüksek ülkelerden birisi demek ki okumuşu kadar da cahil var neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamadım. Ülkeleri bu kadar entelektüel se devlet büyüklerine bi gün olsun hesap sorsunlar ve desinler ki sen dünyanın öbür ucunda ki sivilleri neden katlediyorsun sen başka ülkelerin iç işlerine neden karışıyor ve neden dünyanın her yerine özgürlük götürme bahanesi ile sömürge götürüp insanlığa zulm ediyorsun desin kültür abideleri.

• quote:

Robert Fisk ABD'nin saldırısına bahane olan görüntülerin çekildiği o hastaneye gitti

İrlandalı Spirit Radio'nun haber şef Aine Carvill, bugün öğle saatlerinde Duma'ya giden ve sosyal medyada yayılan görüntülerin çekildiği hastaneyi ziyaret eden İngiliz Independent gazetesinin tanımış yazarı ve Ortadoğu uzmanı Robert Fisk ile yaptığı röportajdan alıntılar paylaştı.

Paylaşıma göre Robert Fisk kimyasal saldırı olmadığını belirtiyor ve şunları söylüyor:

1. Görüntüler gerçekten bu hastanede çekilmiş.

2. Fisk'in konuştuğu doktorlar, o gün hastaneye getirilen çocukların öksürdüğünü ve tükürük saçtığını anlattı.

3. Hastalar bölgedeki topçu ateşinden ve tozdan etkilendikleri için hastaneye getirilmiş.

4. Bir kişi "gaz, gaz" diye bağırarak paniğe neden olmuş, bu yüzden doktorlar kimyasal silah saldırılarında izledikleri prosedürü uygulamış ve hastaları yıkamaya başlamış.

5. Klor gazı saldırısı olmamış.

Söz konusu röportajın tamamının yarın yayımlanacağı açıklandı.

İşte o paylaşım:

https://odatv.com/robert-fisk-abdnin-saldirisina-bahane-olan-goruntulerin-cekildigi-o-hastaneye-gitti-16041823.html

https://www.gercekgundem.com/dunya/10388/robert-fisk-kimyasal-saldiri-hakkindaki-gercegi-ortaya-cikardi

• Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle mesajımda Rusya'nın madara ettiğini söylediğim kanısına nasıl ulaştınız?

Rusya madara etse ya da tam tersi olup ABD madara etse savaş çıkar zaten. "Danışıklı dövüş" diye bir tabir hiç duymadın herhalde.

Dua edin de bu danışıklı dövüş olayı devam etsin. Yoksa bu coğrafyada ilk ayvayı yiyecek ülkelerden biri biziz.
  • KortX kullanıcısına yanıt
    Madara meselesini sana ithafen yazmadım hocam ortada gezinen su video ve altındaki yorumlara yazmıştım haklisin sana yazmış gibi görünüyor.

Ve evet danışıklı olmasa da bilgilendirilerek yapıldığı konusunda hemfikirim

• Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettim hocam. Yine de yazayım dedim. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali ben de biraz bana yazdığını bahane ederek bu konu hakkında yazdım. Forumda bu olayı anlayamayacak bir sürü insan var çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.