Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Suriye uzerinden para kazanbiliriz iceri

3
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Suriye uzerinden para kazanbiliriz iceri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1810 Mesaj
    Savas bitince durumlar belli olunca hataya yakin deniz kenari biyerden ucuza arsa,bina,tarla v.b alsak 20 sene sonra suriye toparlaninca pahalıya satsak olurmu veya suan ucuzken suriye parasi alsak sonra satsak olabilirmi ne dusunuyorsunuz? :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    O isin ekmegini bulgarlar yedi arabalari yiyecek giyecek ile doldurup suriye sinirina gidiyolardi hem mallari satiyolardi hemde arabalari suriyede devlet olmadigi icin plaka soran yok bulgarlar arabalari suriyelilere satip plakalari sokuyolardi otobusle bulgaristana donuyolardi.

Bende bulgaristan gocmeniyim doğru onlardan beklenir yaparlar ama arada uzak mesafe var usenmemislermi gitmeye anlamadim ki.Bursada oturuyorum bulgaristan mallari satan macırlar var paketli kavurmalari Turk kavurmalarindan lezzetli oluyor tavsiye ederim, aslinda bulgaristan ucuz bir ulke oldugu icin alicağiniz herseyi bulgaristandan almanizi tavsiye ederim.

|
    |
    tycoon.emperor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gold5555

Bende bulgaristan gocmeniyim doğru onlardan beklenir yaparlar ama arada uzak mesafe var usenmemislermi gitmeye anlamadim ki.Bursada oturuyorum bulgaristan mallari satan macırlar var paketli kavurmalari Turk kavurmalarindan lezzetli oluyor tavsiye ederim, aslinda bulgaristan ucuz bir ulke oldugu icin alicağiniz herseyi bulgaristandan almanizi tavsiye ederim.

Bende macırlardanim ama bu araba isini suriyede bizim gibi bulgaristan Türkleri degil bulgarlar yapti hep ben oyle biliyorum.

|
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Blogio
Paykasa
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,164
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.