Şimdi Ara

Suriye'li Sapığı döven Türk kadını.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yolda yürürken cinsel organını teşhir eden sapık Suriye'liyi yakalıyor ve bir güzel dövüyor polise vermeden önce.
    Asıl vahim olan video'nun sonunda yazan bölüm. Dikkatli okuyun ve evlatlarımız nasıl bir tehlikenin altında görün.

https://mobile.twitter.com/akadirdemirci07/status/1148168788388601856

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 8 Temmuz 2019; 15:13:44 >

• Twitter profili linki atmışsın. Video değil.

• hergün bi olay artık insanlar bıktı , hükümet geri adım atmıyor
    Bu işin sonu kötü
  • O çocuk deli galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Bu mesaj silindi.
    yardımları kesersen arkalarına bile bakmadan kaçarlar bu ülkeden
    Şuanda bile Avrupaya gitmeye çalışıyorlar da bizim hükümet sağolsun (!) durduruyor onları
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Bana da akli ehliyeti olan biri gibi gelmedi. Kaçmak yerine kadının hırpalamasına maruz kalmak pek akıl işi değil. Suriyeli olmayabilir. Olayıda anlamadım, kadına organınımı teşhir etmiş yoksa kıza saldırımı yapacakmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Bana da akli ehliyeti olan biri gibi gelmedi. Kaçmak yerine kadının hırpalamasına maruz kalmak pek akıl işi değil. Suriyeli olmayabilir. Olayıda anlamadım, kadına organınımı teşhir etmiş yoksa kıza saldırımı yapacakmış...
    Dışarıda millte gösterip kaçan deliler varya onlardan herhalde. Bana öyle geldi. Sonunda hiç bir akli bozukluğu yoktur yazmış ama ne bileyim davranışlar öyle değil.

Çünkü çocuğun fiziksel durumu fena değil istese tek tokatta kadını yere yapıştırıp uzar gider. Kadının elinde birde telefon var yani tel elle dövüyor çocuğu mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 8 Temmuz 2019; 14:22:37 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Bir yakınım akli engeli olanlar ile çalışmıştı. Günah ayırt edemiyorlar, suçluyamıyorsun. Deli numarasıda yapmış olabilir, işe yarıyor çünkü. Özellikle askerlik meselesinde.

Kadınında senin şeyin çokmu güzel diyerek dövmesi felan. 😄😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Bir yakınım akli engeli olanlar ile çalışmıştı. Günah ayırt edemiyorlar, suçluyamıyorsun. Deli numarasıda yapmış olabilir, işe yarıyor çünkü. Özellikle askerlik meselesinde.

Kadınında senin şeyin çokmu güzel diyerek dövmesi felan. 😄😄
    Kadın bildiğin çingen spor ya o tamam zatende.

E çocuk kadından dayak yiyeceğine kaçıp gitse daha iyi baksana yol bomboş tutacak kimse yok. Polis gelene kadar çocuk evrenin diğer ucuna kaçar.

Bence özürlü fakat hafif olanalar var ya yani hafif biliçli olanlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 8 Temmuz 2019; 14:32:5 >
  • Bir kadından dayak yemek hoşuna gidiyor olabilir.sonuçta kadının eli bedenine değiyor.bundan tahrik olabilecek yığınla insan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Bir kadından dayak yemek hoşuna gidiyor olabilir.sonuçta kadının eli bedenine değiyor.bundan tahrik olabilecek yığınla insan var.
    Buda ihtimal belki MM dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

hergün bi olay artık insanlar bıktı , hükümet geri adım atmıyor
    Bu işin sonu kötü
    Asil suc hukumete geri adimi attirmayan halkta

7 hazirandaki gibi bir tokat yeseler coktan toz olmustu bu ortadogulular
  • Asıl suç akepe ye oy verip hala suriyelilerin gitmesini isteyenlerde bir insan kendisiyle bu kadar çelişir.AKEPE.
  • Duzelttim arkadaşım uyarın için tsk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.