Şimdi Ara

SURİYE'DE SAĞLIK TIRLARI VURULDU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suriye sınırındaki illerden Kiliseye çekilen bir görüntüde bir hava saldırısının ardından yanan turlar görüntülendi.

İHH'dan Mustafa Özbek, "Ekiplerimiz yangını söndürmeye yardım etti. TIR'lar bize ait değildi. Onları kimin bombaladığı hakkında bir bilgimiz yok." şeklinde konuştu.

Görüntüyü kaydeden sağlık görevlisi, sağlık TIR'larının hedef alındığını belirtti.

http://reut.rs/1XfrBgI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 25 Kasım 2015; 19:14:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar TIR'lar insani yardım konvoyu değil, sağlık konvoyu ve Türk TIR'ı değil. Karışıklık yaratmayın, Türk haber siteleri karışıklık yaratmaya çalışıyor.

• Bir süre sonra netleşir. Allah rahmet etsin ölenlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Arkadaşlar TIR'lar insani yardım konvoyu değil, sağlık konvoyu ve Türk TIR'ı değil. Karışıklık yaratmayın, Türk haber siteleri karışıklık yaratmaya çalışıyor.

Hangi devletin tırları bilmiyorm da Kilis'ten Suriye'ye geçmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Arkadaşlar TIR'lar insani yardım konvoyu değil, sağlık konvoyu ve Türk TIR'ı değil. Karışıklık yaratmayın, Türk haber siteleri karışıklık yaratmaya çalışıyor.

Hangi devletin tırları bilmiyorm da Kilis'ten Suriye'ye geçmiş.

Türk TIR'ı değil derken ben belli değil demek istemiştim. Belli olup olmadığını bilmiyorum, kontrol etmek gerekiyor.

• Muhtemelen istihbarat hatasına kurban gittiler. Rusya tırların içinde cephane var zannetmiştir.
  • Tırlar bize ait değilmiş. İHH açıkladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.