Şimdi Ara

Suriye’de rejim Türk SİHA ordusuna karşı koyamıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
11.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
179 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rejim güçleri dedikleri genelde hizbullah ve iran milis güçlerinde olusuyor..Rusya bişekilde bu işte seyirci su an ..turk orduysa zaten boy olcusecek tarafları yok...boylece rusya kılını kıpırdatmadan hem israil guvenliği tehdit edebilecek bu unusuru bertaraf ediliyor hemde guney suriyeyi işgal etmesine zemin hazır hale geliyor.hemde iranı suriyede oyundan çıkarıyor yada zayıflatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

Bu mesaj silindi.
    Gitmeni dört gözle bekliyoruz. gidince bizi haberdar et.
  • Biz dediğin kitle zaten belli. AKp kitlesi.
    Sizin dediğinin hiçbir önemi yok, çünkü tükürdüğünüzü yalamanız reisinizin bir r sine bakar.

Ben de Arabistana gidin, şeriatı deneyimleyin istiyorum sizden. Böylece dinin fanatiği olmazsınız diye umuyorum.

Ama hem arabistanı sevmiyorsunuz hem de Türkiyeyi arabistan haline getiriyorsunuz.

Bir kişinin arkasına takılmış kuru kalabalıksınız.

Ama benim gitmek istememin tek sebebi siz değilsiniz.
    Kendini nimetten sayma o yüzden akkurt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuasudba

Biz dediğin kitle zaten belli. AKp kitlesi.
    Sizin dediğinin hiçbir önemi yok, çünkü tükürdüğünüzü yalamanız reisinizin bir r sine bakar.

Ben de Arabistana gidin, şeriatı deneyimleyin istiyorum sizden. Böylece dinin fanatiği olmazsınız diye umuyorum.

Ama hem arabistanı sevmiyorsunuz hem de Türkiyeyi arabistan haline getiriyorsunuz.

Bir kişinin arkasına takılmış kuru kalabalıksınız.

Ama benim gitmek istememin tek sebebi siz değilsiniz.
    Kendini nimetten sayma o yüzden akkurt.
    AKP düne kadar yoktu. bir çok parti gibi bir gün oda gidecek. ama biz var olmaya devam edeceğiz. umarım en kısa zamanda gidersin.
  • birilerinin zoruna gitmiş belliki

• dolar kuru euro arttıkça savaş milleti bütünler... o zaman ekonomi gözükmez... bop projesini milletede destekletiyorlar kendi eliyle hemde...

• El_domingo kullanıcısına yanıt
    Rusya bölgede bize karşı inanılmaz bir elektronik harp uyguluyor. Mütemadiyen de İdlib’teki sivillere uçak ile taarruzlar düzeliyor. İdlib hava sahasını bize kapatan da Ruslar. Bu yüzden uçaklar ile değilde Siha’lar ile saldırılar yapıyoruz. Düşürülen Suriye uçaklarına atılan mühimmatlar Türkiye sınırı içinden atıldı. Yani uzun lafın kısası orada tahrip edilen her hedef Rus savunma sanayisinin bir ürünüdür. Ayrıca Ruslar bölgedeki tüm askeri harekatı kendi kurmaylarıyla yönetiyorlar. Yorumunuz yanlış bilgiler içermekte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bozkurtlar tarih yazıyor Suriye'de çekemeyen köpeklere artıklara inat..
  • Arkadaş bu sihalar vuruyor tamam da rejim ilerliyor ama naber . Sarakıp ve çevresi düştü . Tekrar neiraba dayandılar . Güneyde de tekrar ilerliyorlar .
    Abi Rus uçaklarını vurmadığımız sürece bu iş bizim lehimize dönmeyecek . İdlip kent merkezinde bugün yine siviller katledildi . 20 ölü var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televole T kullanıcısına yanıt
    Aldığın yerlere adam dikemiyoruz sorun o. Esafın adamı kalmadı çoğu şii cihadı yapan iranlı fars şii arap vs tipler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 3 Mart 2020; 21:58:9 >
  • artık modern savaşların seyri bu yöndedir. cahil biri çıkıp hala şehit vermemiz gerek diyo ama artık devir teknoloji devri Türk askerinin ve Türk halkının ölmemesi en büyük öncelik olmalıdır. uzaktan kumandalı uçakların yapabildiği bi şeyi neden asken gönderip o mehmetciklerin canını yakıyosunuz. gönderin iha siha ne varsa vurun gitsin.

• Yuru be dh aslansin kaplansin bir gunde 3 haber 3 ude populer konularda.

• Neden bütün hedefleri sihalar vurmuyor da bazıları s/ihalar ile işaretlenip f16 lar ile vuruluyor ? Mühimmat bittiği için mi ?

• RundeLL kullanıcısına yanıt
    Böyle bir bigiye nerden eriltiniz. Siha taşıyabileciği mühimmatın ağırlığı f 16 ike bir olamaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.