Şimdi Ara

Suriye'de Ele Geçirdiğimiz Topraklar Ne Olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırat Kalkanı Harekatı'yla birlikte Suriye'de ele geçirdiğimiz toprakların akıbeti ne olacak? Rejime mi verilecek yoksa ordaki topraklarda yeni bir ülke mi kurulacak? Rejime verilecekse niye oraya girip de o kadar şehit verdik, yeni ülke kurulacaksa iki tane Suriye devleti nasıl olacak merak ediyorum.

• Bizim toprağımıza bağlanacak hali yoktu zaten. Kime verilmesi zerre önemli değil orada boşu boşuna şehit verdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olacak bilmiyorum ama bizim ulkedeki Suriyelileri oraya yollasak süper olur. Hepsi yasasin orada, bir daha da gelmesinler

• 50 bik civarı geri döndü zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce ÖSO sonra pkknın olacak.
  • Esad'a bırakılacak.
  • Sadece Cerablus'ta faal olacağız. Oraya TSK'nın askeri üs kurma planı var.
  • Politikaları okursanız görürsünüz. toprak paylaşımı söz konusu. şuanda zaten amerika ve rusyayla bu konu üzerinde konuşulduğu düşünülüyor. yani atıyorum %60ı türkiyenin olacak geri kalanı da suriye cumhuriyeti olacak. şuanda ülkenin adı suriye arap cumhuriyeti yani bu değiştirilecek. sanırım iç işlerinde serbest dış işlerinde bağımlı olacaktı. haberin kaynağını bulursam atarım
  • Suriyedeki savaş bitene kadar bizim elimizde kalmalı. Savaş bittikten sonra rejime verilmeli diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: leoga66

50 bik civarı geri döndü zaten

Son dönemde mi?

Daha fazlası döner ve AKP vatandaşlık verme saçmalığından vazgeçer inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kale koyup etrafını paladin basmak lazım. mancınık da faydalı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Bizim toprağımıza bağlanacak hali yoktu zaten. Kime verilmesi zerre önemli değil orada boşu boşuna şehit verdik.

Sayın general konuyu kapatacak yorumu yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

kale koyup etrafını paladin basmak lazım. mancınık da faydalı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saddam abd nin dolduruşu ile kuveyti işgal ettı ve petrol tesislerine el koydu.sanra abd ,saddamı kuveytten çıkardı, ve sonunda kuveyte..benım burada çok masarafım oldu ,çıkardığınız petrolun yarısı benım olacak ...dedi. kuveyt petrollerının yarına el koydu.

şimdi biz..ikide bir surıyenın toprak butunlugune saygılıyız...diyoruz.bizim suriyede onlarca şehidimiz oldu, bir sürü askeri silah kullanıldı,uçak,mermi,tank, ve diğer silahlar.
    şimdi savaş biterse biz surıyeden bir şey talep edecekmiyız.iran gerçi bu konuda tepemizde takiptte.
  • Geri verilir muhtemelen.

Boşu boşuna şehit verdik muamelesi yapanlar işid ile sınır komşusu olmak mı istiyordu?

Bu arada işide kimin yardım ettiğini desteklediğini falan bende biliyorum.O konu ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

kale koyup etrafını paladin basmak lazım. mancınık da faydalı olur.

Paladin pahalı olmazmı hocam. Halberdier koyalım en iyisi.
  • ya kendi vatanlarina donsunlerde onlarada acıyorum be aynı durumda olsak kadın ve çocuklar için mecburi olarak ulkeden ayrılacaktı savaş cidden zor Allah yardım etsin de inş dönerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F01EF196DU -- 17 Temmuz 2021; 21:58:45 >
  • Kendimize katamayız ama denerlerse bile Çok kötü sonuçları olur diye düşünüyorum.

• ilerde oglum olursa oğlumu turkiyenin her yerine askere gönderirim ama bilimki suriyeye gidecek onu Dove dove komalik ederim yine yollamam

Suriyeliler ulkemde keyif catacak benim oglum orda sehit olcak

Yok öyle dünya

Ama onlar müslüman gardasimiz

Yok benim öyle ulkesini satip kacan müslüman gardasim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.