Şimdi Ara

Suriler Şokta! Türkiye'de 5 Ayda Alınabilen Telefon İç Savaşın Olduğu Suriye'de 3.5Ayda Alınabiliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
12.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • reisin bi bildigi vardir reis bilerek fiyatlari yukseltiyordur ki suriler artık Turkiyedeye yasanmaz cok pahali diyip ya geri gitcek yada avrupaya onlar gidince reis fiyatlari eski hale getircek boylece rahat ve güzel bir sekilde yasayacagiz oyun büyük yani arkadaslar

• Konuyu açan arkadaşın kafasından istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyata yalan diyenler neye göre diyor..

Şu haberden sonra tek tek bütün mesajları okudum her medeni okumuş insan gibi Google da arama yaptım araştırdım..

Gördüm ki Arap sitelerinde Suriye ye satış var..

Onun bırakın yukarıdaki resimdeki iPhone 11 fiyatları hemen hemen aynı..

Misal Mobil57 diye bir sitede fiyatlar

iPhone 11

Price 4GB + 128GB:SYP 478,950
    Price 4GB + 256GB :SYP 509,850

Buda 101prices diye.bir site

iPhone 11 438.3469

Resimdeki rakamlardan çok farklı değil illa aransa pahalısıda çıkar Arap sitelerinden görmesem bu fiyatları yalan diyenlere inanırdım..

• İstikrarla büyüyoruz hepsi iliyozn biz en iyiyz akplilere göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 25 Ekim 2020; 23:40:4 >
  • Muhalif trol yalanlarını dinlediniz.

• Madem trol benim yazdığım sitelere girin bakın ... Orda satışlar.var..

• Ezanları susturamayacaksiniz vadan hayinleri fedöcüler ergenekoncular dış minnakların oyunları bunnar

• onur1301 kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir hesaptır nasıl bir matematik. Aynı mesaj içinde 1dolarin 542 Suriye lirası yaptiginida söylemişsin yine 1 doların 1280 Suriye lirası yaptığını da. Ne diyeceğimi bilemedim.
    (3.800.000/7000=542)
    (512.000/400=1280)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Bence de çok ilginç çünkü 512000 Suriye lirası 1000 dolar yapıyor.

Suriler Şokta! Türkiye'de 5 Ayda Alınabilen Telefon İç Savaşın Olduğu Suriye'de 3.5Ayda Alınabiliyor

• Demek ki neymiş? Her şey para, her şey lüks değil. Vatan olmadıktan sonra ayfonu alsanız nolacak? Alo derken kim vurduya gidersiniz o muhteşem ayfonunuzu da YPGli bi terörist kullanmaya devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbülü29

Bence de çok ilginç çünkü 512000 Suriye lirası 1000 dolar yapıyor.

https://sp-today.com/en/currency/us_dollar

Burası ikisinden de farklı sonuç veriyor.

Enflasyonu takip mi edemiyorlar Suriler Şokta! Türkiye'de 5 Ayda Alınabilen Telefon İç Savaşın Olduğu Suriye'de 3.5Ayda Alınabiliyor 

Bi yerde bi sıkıntı var ama bilemiyorum son zamanlarda Suriye lirası çok değer kaybetti

• husamsdu kullanıcısına yanıt

Şamda lazkiyede ne ypgsi? Halepte alındı zaten.

Kasıtlı olarak yanlış yönlendirmenizin sebebi nedir? Olur da giren olursa benim mesajımı görsün bu rezil durumumuzu anlamasın at gözlüğüyle bakmaya devam etsin mi?

Yazık.

• Bu tarz şeyleri Suriyelilere göstermek lazim iPhone 20bin olsun ama yeter ki ülkede mülteci kalmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacobıan

şaka maka suriye düzelse suriler kendi istekleriyle giderler ülkelerine. bu kadar bktan yaşam standardı iç savaştaki suriye'de bile yok.

niye gitsinler. Vergisiz, ruhsatsız dükkan keyfii

• vieille ecole kullanıcısına yanıt

İşin sırrı, kullanıcı isminde Suriler Şokta! Türkiye'de 5 Ayda Alınabilen Telefon İç Savaşın Olduğu Suriye'de 3.5Ayda Alınabiliyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Bende araştırdım Suriye'de 3 milyon 800 bin Suriye lirası civarı 7000 dolar yapıyor. Zaten suriyede iPhone satışı yasakmış el altından bu paralara satılıyor olsa gerek.

Yalan görsel paylaşılmış 512.000 suriye lirası 400 dolar ediyor burdan anlaşılıyor zaten yalan olduğu. Konu boşu boşuna meşgul ediyor.

Alıntıları Göster

512.000 400 dolar ediyor ise yine 3 ay da alabilir zaten iphone 11 pro max 1099 dolar hatta 3 ay bile değil 2.5 ay

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

İşin sırrı, kullanıcı isminde  

At gözlüğü mu bu akpli olmakla suçlayan ikinci insan kafalarındaki ideal muhalif tipi her söylediği söz ya erdoğanı ya yönetimi eleştiren birisi mi olması lazım. Savaşta sürünen suriyede bu fiyatlar olmayacağını düşünmek suç herhalde Suriler Şokta! Türkiye'de 5 Ayda Alınabilen Telefon İç Savaşın Olduğu Suriye'de 3.5Ayda Alınabiliyor 

Diğer eleman beni bloklamış buradan cevap yazıyorum. Cevap almadam bloklayanlardaki zihniyeti de anlamıyorum da hocam afedersiniz cahil misiniz kafanız almıyor mu. Kaç yıldır savaşta olan, yıllardır hiperenflasyon ile sürünen, amerikadan yiyebileceği her türlü ambargoyu yemiş bir ülkede el altından veya kaçak hariç iPhone satılabileceğini mi düşünüyorsunuz?   

Yanlış yönlendirme diye bir şey yok ülkedeki enflasyonu takip edemiyor siteler. Suriyede ayni parayı kullanan 3 bölge var. Değerleri farklı. Ondan mıdır bilmem siteler farklı sonuç veriyor. Suriler Şokta! Türkiye'de 5 Ayda Alınabilen Telefon İç Savaşın Olduğu Suriye'de 3.5Ayda Alınabiliyor 

https://tr.investing.com/currencies/usd-syp-converter

https://liveexchanges.com/convert-512000-SYP-USD.html

https://sp-today.com/en/currency/us_dollar

https://valuta.exchange/tr/syp-to-usd?amount=512000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 26 Ekim 2020; 10:36:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.