Şimdi Ara

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
3
Favori
25.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyuna 2 yıl ara vermiştim tekrar başladım. 70 Lvl ranger var oyun içi irtibata geçeceğim olmadı burdan birini yakalayacağım
  • hocam guild aktif mi? oyunu bir kere bitirdim 3 kişi oynuyoduk orblardan ve itemlerden ana özelliklerini anlayabiliyorum ingilizcemde var getirdiğim en yüksek hesap 53 level ve şu an baştan başladım ara vermiştim.oyundaki nickim SilverFist . Duelistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ

Oyunun betadan çıkıp tam sürüme geçtiği ilk gün kurulan ve hala tam gaz devam eden Guildimiz hem pvp, hem pve her ikisini de kapsayacak şekilde oyuncu arkadaşlara güzel bir ortam sunmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir..

Katilmak isteyenler oyundaki nickleri,isimlerini,oyun deneyimleri ve yaşlarını da yazabilirlerse sevinirim :) . Oyunda tecrübeli arkadasları bekliyoruz.

Guild kapasitesi 100 kişiye çıkartıldı. 60 üzeri aktif oyuncu kapasitemiz mevcuttur.

7 adet guild stash satın alındı. tüm liglere ayrı ayrı 6şar stash acılmıstır. iyi günlerde kullanın.

Oyun içerisinde @Saldour , @Druen , @Buryo , @Govl ile irtibata geçebilirsiniz..

Oyunu yeni ogrenen arkadaslara yardımcı olmak icin bir rehber hazırladım

REHBERE BURADAN
    Ulaşabilirsiniz.

Not: Oyuncu alımlarında yaş ve tecrübe önemli oluyor. Özellikle akşamları irtibata geçiniz.

(Oyuna ara veren/bırakan 25 kişiyi çıkarttık, bu sebepten 65 kişiye düştük. Çıkartılan kişilerden oyuna dönen arkadaslar officerlarla irtibata gecebilirler.)

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ

loncaya alabilir misin? ismim SilverFist

• oyun icinde officerlarla irtibata gecin.

birkac officer niki soyleyim:

awpelite
    satanciae
    holocap
    mrzibidy
    niezsch0wa
    rend4s
    defusethebomb

bu arkadaslarla irtibata gecin, almak isterlerse alırlar. ben cok fazla online olamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 10 Temmuz 2016; 13:06:59 >
  • Oyunu kendi çabalarımla oynamaya çalışıyorum.Rengar açtım 51 lvl e kadar geldim.Ancak devam etmek mümkün değil mob lar baya güçlü geliyor.Oyunu öğreticek birileri varsa bende burdayım.Steam id : MilianoMax.Topluluk içerisinde çok daha hızlı öğrenebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlattim

Oyunu kendi çabalarımla oynamaya çalışıyorum.Rengar açtım 51 lvl e kadar geldim.Ancak devam etmek mümkün değil mob lar baya güçlü geliyor.Oyunu öğreticek birileri varsa bende burdayım.Steam id : MilianoMax.Topluluk içerisinde çok daha hızlı öğrenebilirim.

gem birleştirmesini biliyorsan damage de sıkıntı yaşamazsın. 50 küsür lvl isen 5l bir chest bul.

resistlerinin hepsi 75 olsun. 70 bile olmasın. direk 75.

whirlwing blade, leap, dash, blink arrow gibi hareket skillerinden birini kullan.

talentini dogru verdiginden emin ol. internetten benzer buildlere bak.
  • İnternetten bakarak bir yere kadar geldim ve şu anda sıkıştım.Gem birleştirmeyi ve söylediklerini bilmiyorum.Oyun içersinden yada skype ts vasıtasıyla yardımcı olabilirsiniz.
  • ehem ehem guildde eskilerden birine yer var mı reis ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlattim

İnternetten bakarak bir yere kadar geldim ve şu anda sıkıştım.Gem birleştirmeyi ve söylediklerini bilmiyorum.Oyun içersinden yada skype ts vasıtasıyla yardımcı olabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/m_83548152/tm.htm

bu konuya bir bak, yardımı olabilir.
  • RowTzNox kullanıcısına yanıt
    tabiki, oyundan bizimkilerden biriyle irtibata gecmen yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

tabiki, oyundan bizimkilerden biriyle irtibata gecmen yeter.

hemen irtibata geçiyorum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RowTzNox -- 19 Eylül 2016; 22:57:28 >
  • Merhaba, yaklaşık 1-1.5 haftadır oynuyorum, Essence ligi alımlar devam ediyorsa guilde katılmak isterim, oyun içerisinden ilk mesajda belirtilen birkaç kişiye mesaj atmayı denedim ancak ulaşamadım.
  • beyler hangi sunucuda oynuyorsunuz? ben us texasta 21 lvl witch karakterimle oynuyorum tek başıma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

beyler hangi sunucuda oynuyorsunuz? ben us texasta 21 lvl witch karakterimle oynuyorum tek başıma.

Pingi en düşük olanı seç, server mantığı yok karakterlerin hepsinde görünür.
  • Advancensar kullanıcısına yanıt
    akşam saatlerinde mesaj atınız. genelde akşamları online sayısı daha fazla oluyor.
  • Ben de uzun bir aradan sonra Essence ile oyuna döndüm. Akşamları 1-2 saat girmeye çalışıyorum, gündüz malum işteyiz. Yer varsa katılmak isterim.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    aksam officerlarla irtibata geciniz. listedeki herkesi deneyin :D
  • arkadaşlar devam ediyorsanız katılmak isterim acemiyim ancak hırslıyım 40 lvlım :) . yetkili kişilere oyunda pm attım hep ofline sanırım . sonra baktımki konu 2013 de felan yazılmış o yüzden eger oynayan birileri varsa beraber oynayabiliriz.http://steamcommunity.com/id/bugrahan3344 eklerseniz .
  • bugrahan33 B kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynayan kitlemiz genelde yasi buyuk kisiler oldugundan dolayi ki buna bende dahilim hafta ici sadece aksamlari online olabiliyoruz genelde. Saat 18:00'dan sonra tekrar mesaj atabilirsen islemini gerceklestirebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar guilde katılmak istiyorum league bazlı oldukça aktif sayılırım. Kiminle irtibata geçmemiz lazım ? Nispeten online olan arkadaslar cevap vermiyorlar.
    saygılar,
    ign:cengizom
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.