Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Surface alternatifi Win tablet

9
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1024 Mesaj
    Arkadaşlar Surface'ler inanılmaz pahalıydı. Zaten şimdi bir de üstüne döviz kurları gelince iyice alınmaz oldu. Böyle hem şık hem de kolay taşınabilir daha uygun fiyatlı bir tablet var mıdır?

|
    |
    Lenovo Miix 700, Acer Switch Alpha, HP Spectre x2, HP Elite x2, ASUS Transformer Pro vb. cihazlar geçen sene bayağı meşhurdu. Şuan bildiğim kadarıyla bulunamıyorlar, ya da ben bulamıyorum. Bu saydıklarım Surface Pro ile aynı özelliklerde, klavye dahil Surface serisinin yarı fiyatına satılıyorlardı. Ben de Surface alternatifi bir cihaz arayışındayım bu arada.

Yurtdışından bir şekilde alabilecek durumdaysanız CHUWI Surbook Mini Çin bazlı sitelerden sipariş edilebiliyor.

Microsoft Lumia
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Ben de araştırıyorum. Bir sürü tablet var ama hem Windowslu hem hassasiyeti iyi ürün arıyorum ben de Türkiye de bu tarz ürün yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Bende surface pro nun çok pahalı olmasından dolayı başka alternatifler arıyorum en ucuz bumengo.com da 8199 lira buldum siteden emin olamadım ve en sonunda pes ettim

https://www.amazon.com/Acer-Switch-Memory-Windows-SA5-271-71NX/dp/B01ER4AX9M

Cidden acer çok güzelmiş işlemcisi felan beni benden aldı böyle bir tablet arıyordum.

Amazon da bulduğum fiyat 998 dolar uygun mu acaba ama Türkiye ye gönderim yok

Acer Switch 7 Black sürümünü nanokatolog diye bir sitede 13 bin liraya buldum oda çok pahalı yani ama i7 8nesil işlemci mx150 olduğuna göre değer bence

Nanolatolog da güvenli bir site değilmiş başka ve ucuz bir site arıycam

Bu özelliklere benzer ucuz bir Windows tablet bulunda alalım arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Can ÖZBEY -- 3 Mart 2019; 16:58:14 >
    |
    |
    Biyturs_OnSr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3329 Mesaj

Bir kaç ay tabletsiz gezip, o arada üstüne bayağı koyup indirimle Surface Pro 5 aldım bir kaç ay önce
    |
    |
    Mehmet Can ÖZBEY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Microsoft Lumia
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

Nereden aldınız hocam ?

|
    |

Artık bulamazsam tek alternatif gearbest ten 4431 liraya surface go alacağım.

|
    |
    Bahsedilenler: Biyturs_OnSr

Orijinalden alıntı: Mehmet Can ÖZBEY

Nereden aldınız hocam ?

Alıntıları Göster
    Yurtdışından aldım. Kampanya vardı Tablet+Klavye €899. Biraz zaman sonra bir üst modeli kampanyaya girdi Şuan bitti tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 15 Mart 2019; 21:34:29 >

Microsoft Lumia
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

Ben surface den vazgeçtim tün hevesim yıkıldı resmen Acer lara bakmaya devam ediyim ucuz bulursam alırım artık :(((
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,207
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.