Şimdi Ara

Süresiz Nafakaya Destek Veren 100 Ünlü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ergunx

Onlarda versin madem, neden kadın nafaka vermiyor?
    yani lafa gelincede ayaklarımızın üstündeyiz diyorlar ama
  • mesela 2 tarafta calisiyor ve kadinin onceki evlilikden cocugu var 2.evliligi ve kadın bir sure sonra issiz kaldi ardindan ayrildilar adam nafaka odemek zorunda mi peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Türkiyenin KEZBAN Sanatçı listesini görüyoruz, bu kezbanlık öyle bir kusurdur ki eğitimle de giderilemez, genetik bir kusurdur en cahilinden en eğitimlisine kadar pek çok Türk kadınında örneklerini görebilirsiniz, bunlar yüzünden Türk ırkı evlenip çoğalmaktan vazgeçmiş durumda maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 16 Haziran 2019; 16:38:36 >
  • Süresiz nafaka kadını aşağılayan bir uygulamadır
    Kapitalist toplumlarda artık kadın ve erkek arasındaki sınırlar oldukça belirtisiz. Dolayısıyla böyle bir ekonomide kadınlarda en az erkekler kadar ayaklarının üzerinde durabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 16 Haziran 2019; 16:50:9 >
  • 10 milyon imzada toplansa süresiz nafaka bitti. Geçmiş olsun kadınlar. Artık kendinize yolacak yeni bir kaz arayın.
  • Evlenmezseniz nafaka ödemezsiniz. Beyin bedava. Takılın sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold diggerlar bunu destekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ay evlen süresiz hayat sigortası kazan! Ulen bu ömür boyu nafakaya bağladığınız adam hiç evlenmeyecek mi? çoluğu çocuğu olmayacak mı? sizin amacınız nedir? terbiyesizler!
  • Listeye baktım, ev hanımı diye birşey göremedim ya gazeteci ya yazar yada oyuncu gördüm.
    Lafa baktım laf mi diye, adama baktım adam mi diye.. ıkisini de göremedim, gören varsa bana da aciklasin.

• Saçmalık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şüphesiz erkeklerin haklarını savunan bir mevzu olsa idi feministler günlerce buna karşı çıkar zorla gündem oluşturmaya çalışırdı, fakat konu feministlerin erkeklere karşı orantısız hak talep etmeleri olunca gündemde yerini bulmuyor.
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Kadında aslında anaç tipi de var halbuki değişik yani.Galiba erkek arkadaşını erkek kardeşiyle falan bastı.İnsanların derin yaralarını bilemeyiz.

O yüzden azıcık kişilik haklarına saygı lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.