Şimdi Ara

Sürekli Oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hep başlıkları yapamamışımdır lakin şöyle bir derdim var arkadaşlar. ben bir oyun arıyorum ama oynarken benı sıkmayacak böyle online olacak. hani oyunda kariyer yapabileceğim. mesela lol çok populer felan ben xbox360 da strateji olmayan ama böyle co-op olsun mmo gibi bir oyun arıyorum.

• Sezer.E kullanıcısına yanıt
    Hocam onun seviyesine inmeyin. Onun yuzunden sizde banlanirsiniz. Yokmus gibi davranin boyle insanlara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zyprox Z kullanıcısına yanıt
    O ben derdimi düzğün bir dille açıklayamadığım için. ve o bu işlerin gurusu oldugu için onun gözünde direk küçük bir konuma geldim. aklınca beni aşşağılamak için dalga geçmek için böyle bir yorum yaptı o yorumda onun seviyesizliği.
    Her zaman oldugu gibi yine banlanacaktir zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nba 2k14 mycareer,fifa ultimate team,skyrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezer.E

Hep başlıkları yapamamışımdır lakin şöyle bir derdim var arkadaşlar. ben bir oyun arıyorum ama oynarken benı sıkmayacak böyle online olacak. hani oyunda kariyer yapabileceğim. mesela lol çok populer felan ben xbox360 da strateji olmayan ama böyle co-op olsun mmo gibi bir oyun arıyorum.

Diablo 3 reaper of souls butun beklentilerine karsilik verecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xcom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol ve basketbol oyunlarında aşırı beceriksizim

Diablo 3 r.o.s u şu anda indiriyorum.

xcom UE ye baktım daha önce nasıl görmedim diye üzülüyorum. Xenonauts un daha kalitelisi bu :) ama bunu pc de oynayacağım.
    Xcom gercekten cok iyi oyun rpg ve sira tabanli strateji var

• konuyu okuyan yanlış anlamasın diye yazıyorum.

xcom - enemy unknown ve enemy with in sürekli oyun değil konu bitince oyun bitiyor.

diablo 3 sürekli oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

konuyu okuyan yanlış anlamasın diye yazıyorum.

xcom - enemy unknown ve enemy with in sürekli oyun değil konu bitince oyun bitiyor.

diablo 3 sürekli oyun.

Online oynamıyorum ama diabloyu merak ediyorum Xboxta nasıl olacak diye, single oynamak için alınır mı?

• adrasa A kullanıcısına yanıt
    diablo 3 te bir konu var gayet iyi ara film vs var. konu bitince oyun devam ediyor ve oyundaki oynanan aynı haritalarda görevler çıkıyor ancak yeni tip silahlar kombinler vs çıkıyor devam edince. düşmanlar aynı tipte ama güç farklı ve hiç görmediğin bir eşyayı düşürdüğü oluyor. birde level olarak oyun konusu bittiğinde hala açılmamış büyüler olduğu oluyor. oyuna devam edip level atlayıp o büyülerin ne olduğunu görmekte gerekli.

bende bilgisyarda oynadım ve arada bir girdiğim oluyor. hani lord of destruction gayet iyi oyun uzunda sürüyor. ancak konsolda nasıl hiç bilmiyorum açıkçası half life gibi oyunları bile konsolda oynamaya alışamayan ben diabloyu hiç oynayamam heralde. ancak oynayanlar memnun anladığım kadarıyla.
  • ha sürekli oyun isteyenlere üzücü bir haberim var. "no mans sky" sürekli oynanan bir oyun değilmiş oyun bitiyormuş. toplamda her gezegeni görmek için 573 yıl bilgisayarda no mans sky oynamanız gerekiyormuş. oyun yılı falan değil bildiğimiz greenwitch rasathanesine göre olan yıl. miladi yıl. hani kimlikte yazar ya doğum yılı diye. işte ondan 573 yıl sürüyormuş. ve bunu yapan 4 kişi. yarın birgün biri çıkar tek başına dünyayı yok ederse şaşırmayacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

diablo 3 te bir konu var gayet iyi ara film vs var. konu bitince oyun devam ediyor ve oyundaki oynanan aynı haritalarda görevler çıkıyor ancak yeni tip silahlar kombinler vs çıkıyor devam edince. düşmanlar aynı tipte ama güç farklı ve hiç görmediğin bir eşyayı düşürdüğü oluyor. birde level olarak oyun konusu bittiğinde hala açılmamış büyüler olduğu oluyor. oyuna devam edip level atlayıp o büyülerin ne olduğunu görmekte gerekli.

bende bilgisyarda oynadım ve arada bir girdiğim oluyor. hani lord of destruction gayet iyi oyun uzunda sürüyor. ancak konsolda nasıl hiç bilmiyorum açıkçası half life gibi oyunları bile konsolda oynamaya alışamayan ben diabloyu hiç oynayamam heralde. ancak oynayanlar memnun anladığım kadarıyla.

Tamamdır teşekkür ederim, alayım o zaman fwyi attıırıp

• Siddetle skyrim tavsiye ederim oyun ve karakterin gelecegi komple sizin yaptiginiz davranis ve hareketlerle suruyor

• burada da paylaşıyorum. aşağıda eski oyunlar yenilenmiş HD grafikli ve extended yani oyunun uzatılmış versiyonudur. ayrıca tüm ek paketler ile birliktedir. yani oyun çok çok çok uzun sürecek demektir.

bu arada hala no mans sky düşünüyordumda bu açık dünya diye tutturanlara inat yapmışlar bu oyunu. siz açık dünyamı istiyorsunuz al 573 yıl oynayın da görün ...... diyorlar kısaca ;)

genelde simulasyon oyunları süreklidir.

euro truck simulator

farming simulator 2015

microsoft flight x simulator

trendir otobüstür ne ararsan var. biraz daha normal oyun gibi simulasyonlarda var hiç bitmeyen

bunlar uzay simulasyon
    elite dangerous

no mans sky

star citizen /squadron 42 (bu oyunu eski wing commander serisini yapan adam bağışlarla yaptı ve hala yapıyor şu anda satışa çıktı. topladığı bağış 110 milyon dolar!!! daha satış değil, bağış!!! ve oyun tür olarak yeni bir tür gibi yani 90lı yıllardan alıştığımız her yeni çıkan oyun aynı zamanda yeni bir tür de olurdu bu oyunda onun gibi yeni bir tür olacak gibi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 27 Haziran 2016; 11:46:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.