Şimdi Ara

sürekli kavga kavga kavgaaaaaaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

artık bu evde yaşamak istemiyorum

bir işe girdiğim an kendi evime çıkacağım gerekirse peynir ekmek yiyerek yaşıycam ama kendi evime çıkıcam yeter dayanamıyorum artık.

• Bam bam bam güm güm güm küt küt küt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrı eve çıkınca da komşuların vs kavgaları gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: HaydarHaydo

ayrı eve çıkınca da komşuların vs kavgaları gelir

onlar beni ilgilendirmez hocam yine huzursuz olurum ama direkt kavgaya dahil olmaktan iyidir düşünüyorum hocam

hocam nezih bi ilçe tavsiyen varmı kiraya 3k ayırdım bu fiyata insan gibi bi ev tutabilirmiyim sence?

• Epsilon kullanıcısına yanıt

nezih ilçe bilmiyorum ama bence en üst katı tut, kimse tepinmesin veya üst kattan aşağı sızıntı olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: HaydarHaydo

nezih ilçe bilmiyorum ama bence en üst katı tut, kimse tepinmesin veya üst kattan aşağı sızıntı olmasın

saol hocam

• Hocam maaşınız varmı yoksa tek seferlik 3 k mı var ? Ayrıca iyi yapmışsın aile çok önemli.Hepimizin ailesinde toksik insanlar olabiliyor.Herkesn bir tane hayatı var ve kimsenin bu hayatı mahvetmesine izin verilmemeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moltakor12

Hocam maaşınız varmı yoksa tek seferlik 3 k mı var ? Ayrıca iyi yapmışsın aile çok önemli.Hepimizin ailesinde toksik insanlar olabiliyor.Herkesn bir tane hayatı var ve kimsenin bu hayatı mahvetmesine izin verilmemeli.

hocam henüz 3k da yok para da yok iş de yok

ama yeni bir miyezun mühendis olarak işe girdiğimde 4.8k para alacağımı düşünerek açtım konuyu

bu paranın tahminimce 3ksı maaşa gidecek

e öğrenim kredisi var ,yakında bedelli askerliği var bi dünya borç var nası geçincem gerçekten bilmiyorum

ama kira 3k gözden çıkardım

• Sakin ol epsilon derhal o silahı yere bırak rıza baban

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Epsilon bey bence biraz empati kurmak gerek bir aile yani anne baba sadece çocuğunun kötü olmasını istemez mutlaka bir sebebi vardır diye düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.