Şimdi Ara

surekli geziyorum corona kapar miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • baslik kendisi konusuyor bugun mesela sanayide 7 saat gecirdim cesit cesit hanzoyla muhatap oldum onlari arabama bindirdim direksiyona ellediler vitesi mincikladilar ayrica corona ciktigindan beri hergun geziyorum maske de kullanmiyorum simdiye kadar allahin da izniyle birsey olmadi sizce corona olur muyum yakinda?

not 2 paket sigara da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 7 Nisan 2020; 23:57:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürekli gezip, maske eldiven gibi koruyucu ekipman kullanmıyorsunuz virüsün bulaşma olasılığı yüksektir.

• Karsidaki komsu 88 yasinda degil sokaka pencee bileme cikmiyor torunundan kapti K o r o n a y i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

Karsidaki komsu 88 yasinda degil sokaka pencee bileme cikmiyor torunundan kapti K o r o n a y i
    ben 108 yasindayim 88 i hitler selami vermek icin yazdim

ben askerdeyken sarisin bir arkadasimiz vardi fakat sirf sarisin degil ayni zamanda yuzu de kemikli ve koseli disleri de biraz yamuktu tam bir alaman waffen ss askerine benzerdi cok severdim kendisine fuhrer derdik kapiyi tekmeyle acip tum kogusu heil hitler diye selamlardi boyle selam vermeye o zamanlar alistim tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 8 Nisan 2020; 10:1:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.