Şimdi Ara

Sürekli Arabayı isteyen kişi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
8.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonNn_

o kardeşini verdi sana sen de arabanı ver ne olacak

bakış açınıza hayran oldum evli misiniz? birde düşünün siz olsanız verir miydiniz ben 20 yıllık evliyim çareyi hanımın ailesiyle kötü olmakta buldum çok titizim her verdiğim arabayı kirletip bir yerine zarar verip getiriyordu bazı şeyler tecrübeyle oturuyor
  • Allah tan bol baldiz sifir kayinco
    arabayi isteyen yok cunku sulalede araba kullanabilen yook

bence sen bulasma yenge çıtlatsın bi konusma arasinda veya bi sohbet ortaminda espriyle karisik soyle
    veya yine bi sohbet esnasinda araci satacagini soyle "bu aralar cok masraf cikariyor elimde patlayacak" gibi biseyler soyle....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

bakış açınıza hayran oldum evli misiniz? birde düşünün siz olsanız verir miydiniz ben 20 yıllık evliyim çareyi hanımın ailesiyle kötü olmakta buldum çok titizim her verdiğim arabayı kirletip bir yerine zarar verip getiriyordu bazı şeyler tecrübeyle oturuyor

evliyim kayınçom arabayı kolay kolay istemez. aldıgında da depoyu baya dolu getirir saolsun :)
    konu sahibine espri yaptım kendimce :) yoksa tabiki hiç iyi birşey değil verdiğin emanetin hor kullanılması
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

evliyim kayınçom arabayı kolay kolay istemez. aldıgında da depoyu baya dolu getirir saolsun :)
    konu sahibine espri yaptım kendimce :) yoksa tabiki hiç iyi birşey değil verdiğin emanetin hor kullanılması

ha tamam kardeşim espri ise sorun yok bana fazla ciddi geldi torosumu bilmem kaç sene önce hanımın dayısına verdim rampada vites boşta geri geri gelirken araba baya hızlandı pat diye el frenini çekti çıkan çat sesini duyduktan sonra direk arabadan indirdim bana yıl 2002 300 lira masraf çıkardı

• En güzeli arabanin başka biyerde oldugunu söyleyin (servis mesela) arabada kapida dursun,gelirken arabayi göreceği için arabayi vermek istemediginizi anlar.

• Güzel konu, yazacak şeyler de var ama bir gören çıkar, evliliğimizi tehlikeye atmayalım akşam akşam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga be şimdi ne desen sıkıntı en başta vermeyecektin. Hiç muhabbet etmediniz mi kayınçonla arabalar hakkında falan. Titiz olduğunuzu araca düşkün olduğunuzu bi şekilde belli etseydiniz ilk defa isteyemezdi zaten. Ama şu an kendimi senin yerine koydum da öyle ahım şahım bi aracım olmamasına rağmen hayatta vermem la

• İlk seferinde vermekle hata yapmışsınız bence. Kayınpeder de dahil kim arabayı isterse aynı şeyi söylüyorum. Zamanında bir arkadaşıma arabayı verdim. Kaza yaptı 2 hafta hastanede yattı. 2 hafta boyunca hergün hastaneye ziyaret etmeye gitmek zorunda kaldığıma mı, her gidişimde babasından bir sürü laf işittiğime mi, antin kuntin evrak işlerine araç sahibi olduğun için habire işi gücü bırakıp gitmek zorunda olduğuna mı, vicdan azabına mı yoksa hastaneden çıktıktan sonra aracı verdiğim arkadaşın babasının "VERMESEYDİN BANA NE" deyip 5 kuruş ödememesine ve kaskosuz bir aracın tüm masraflarının bana kaldığına mı yanayım bilemedim.
  • En etkili cozum karsina alip konusacaksin. Vermek istemiyorum diyeceksin. Simdi boyle mi oldu tarzinda cumleler kurar muhtemelen. Bu senin keyfi aracin degil acil durumlarda alabilecegini kendi keyfi icin aracini veremeyecegini soyle. Ben sifir araba aldim es dost istiyor kullanmak icin falan. Babama yemin ettim diyorum yirtiyorum ama senin oyle bi sansinda yok

• quote:

geldi kayınço
  • Tmm işte bunu okutsa yeter kayınçoya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet açık bir şekilde.. Darılırmısın küsermisin beni ilgilendirmez..artık aracımı sana veremem. Sonuçta bu araç benim..artık seninki ödünç istemekten saptı.. kendine araçmı alırsın yoksa kiralarmısın bilemem..deyin arkanızı dönün..

• söyle hocam açık açık '' ben bu arabayı alana kadar bi tarafımdan ter çıktı; sen arabanın içine ediyorsun. Git kendine araba al ona bin kardeşim benden buraya kadar '' de gitsin.
  • Aracı farklı bir yere Parket;
    1.gün Mehmete verdin
    2.gün hasan aldı
    3.gün cemile verdin
    Yahu kayınço de millet istiyor ayıp olmasın diye veriyorum ama işin kazası var,tazminatı var,aracın yıpranması var huzursuz oluyorum adamlar da halden anlamıyor,vermemek için ne yapayım de,tıpkı burada sorduğun gibi kayınçoya sor.

• Açık açık söyle vermek istemediğini bence.

• Uzaga tasin

• quote:

Orijinalden alıntı: iniyesta

Aracı farklı bir yere Parket;
    1.gün Mehmete verdin
    2.gün hasan aldı
    3.gün cemile verdin
    Yahu kayınço de millet istiyor ayıp olmasın diye veriyorum ama işin kazası var,tazminatı var,aracın yıpranması var huzursuz oluyorum adamlar da halden anlamıyor,vermemek için ne yapayım de,tıpkı burada sorduğun gibi kayınçoya sor.

Cok iyi fikir

• Hatayı en başında bir kez vererek yapmışsın, at avrat silah namustur diyip veremem diyecektin, işin varsa ben seni seve seve götürürüm diyecektin ilkinde sen götürecektin nereye gidiyorsa..

Kayınço kaç yaşında bu arada?

30'un altındaysa anasına babasına izah et, kalbini kırmak istemiyorum yok diyemiyorum ama ödüm kopuyor birine ya da kendine bir zarar verecek diye.. Bir yere vurduğu an iki ocak birden söner de anasını babasını korkut onlar halleder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLife -- 27 Ağustos 2013; 7:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

Hocam belliki adam arsizin onde gideni bu nedenle pek alttan almaya hacet yok. Madem esinizde size sen hayir de diye soylemis direk kibarca veremem de bu gun ariza acti dunya para harcadim kusura bakma de kestir at. Isteyen istedigi gibi kussun yani ben olsam oyle yaparim bu arada bekarda degilim ama degil kayinco kayinbabaya bile vermem arabami esiniz sizi destekleyebiliyorsa baska kim kuserse kussu bunun ici kusen yatagini ayri sersin :) :) :)

Doğru söylüyorsunuz. Ben de aynısını yapardım. Araba 1 kere istenir, 2 kere istenir. Artık iş rutine bindiyse asık suratla "veremem, bana da lâzım oluyor" deyip noktayı koyun. Küserse küssün.

• Yahu ne yalan konuşacan.
    Sanki beraber kazanıp aldınız.
    Vermiyorum de,böyle adamı ben eve sokmam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.