Şimdi Ara

Sürat kargo ne yapmaya çalışıyor acaba ?(SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst edit : Dün sabah ilk iş kargoyu teslim almaya gittim. Kargocu adam getirdiğini ve beni aradığını lakin ulaşamadığını söyledi. Tamam eyvallah dedim olur böyle şeyler bende onları aradım ama ulaşamadım . Yurda da bırakamadığını söyledi. Neyse ki sağ sağlim kargomu teslim aldım.

Kargom 3 gündür bekliyor. Dağıtıma çıkıyor ama gelmiyor. 3 gün dağıtıma çıkan kargo bana ulaşmıyor neden acaba? Adamları arıyorum hemen meşgule atıyor. Canlı desteğe yazdım halledicez dedi yine gelmedi kargo. Üzerinde numaram var zaten bu kadar mı zor arayıp sormak? Belkide gelmeye üşeniyorlar bilemiyorum. Zaten yurtda kalıyorum , ben olmasam bile arayıp güvenliğe bırakması lazım. Dün cumartesiydi saat 6 da teslim edememişler. Ne arayan oldu ne soran. Ayrıca cumartesi 6 ya kadar çalışıyor mu bunlar?

Sürat kargo ne yapmaya çalışıyor acaba ?(SS'li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zihnin Geleceği -- 11 Aralık 2019; 7:58:30 >

• Sürat kargomu eyvah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kortekes kullanıcısına yanıt
    Googledan yorumlarına baktım herkes şikayetçi . Hiçkimseye telefon açmıyorlar heralde direk meşgule atıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zihnin Geleceği -- 8 Aralık 2019; 13:5:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelmez getirmezler boşuna bekleme sonrada kaybolup gidiyor bilgin olsun onun için yakınsa git kendin al derim çok geç olmadan.
  • Soğuk su.

• Ben de Sürat'te çalışıyorum kardeşim. Acayip yoğunluk var. TMSF yönetiminde olduğumuz için diğer kargolar gibi eleman alımı filan da yapmıyorlar. Öyle ki şahsen tuvalet ve yemek molasını aynı ana denk getirmeye çalışıyorum yoksa işler yetişmiyor.
    Tavsiyem ya adresine gelmesini bekle ya da şubeden almaya bak.
  • Yoğunluk falan hikaye. Kargonu adresine teslim etmiyorlar. Şubeden alman için uğraşıyorlar.

• Yoğunluk falan hikaye. Kargonu adresine teslim etmiyorlar. Şubeden alman için uğraşıyorlar.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt

• Aynen çoğu müşterinin kargosunu teslim etmeyip işte geldik bulamadık gibi saçma sapan msj atıp senin gelip almanı istiyorlar.

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın biryer değil ama bu durumda mecbur gidip alacağım

• Bikaç gün önce bench sehpası aldım mng yle geliyodu cumartesi gelmiş adam beni arıyo abi kargon geldi kamyondan indiriyoruz gelip alabilirmisin diye bende yakın diye gittim içersi bildiğin kargo cenneti ne ararsan var dedim benim kargoyu bul adam buldu verdi iyi kendilerini kaybetmiyolar

• Ne zaman kargom sürate verilse teslim edilemedi mesajı gelir ve gidip şubeden teslim alırım.

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    Sanırım benimde şubeden almam gerekicek

• İstisnasız Türkiye'nin en lakayt kargo firması, yaşanan olaya hiç şaşırmadım.

• Barış. kullanıcısına yanıt
    Hocam yoğunluk olabilir anlıyorum ama neden telefonlar açılmayıp direk meşgule atılıyor. Googledaki yorumlarında da herkes aynı şeyden şikayet etmişler.

• yarın ilk işin şubeden almak olsun artık izin mi alırsın okuldan mı kaçarsın bilemiyorum. adamlar getiremiyor. eleman yok. sürat ile ilgi burada mı ekşide mi ne okudum senin gibi sorun yaşayan onlarca müşteri şubeyi basıp ürünlerini almaya çalışmış diğerlerin paketlerini savurmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 8 Aralık 2019; 15:22:26 >
  • Olgi kullanıcısına yanıt
    Yarın erkenden gidip halledeyim bari yoksa iş sıkıntı olucak

• Sürat kargo ney yeni mi açıldı 😅

• Aynısı başıma geldi, 1 gün şubede bos bos bekledi sonraki 2 gün dağıtıma çıktı ama yetiştiremediler sanırım, eve bir türlü gelmedi. Işin kötü yanı sabah erkenden dağıtıma çıktığı için, gidip şubeden alamıyordumda. Kısır bir döngüye girdik. Neyseki 3. günün sonunda geldi, kurye bile kargoyu verirken güldü; biliyordu sanırım paketin neler çektiğini. Bir daha Sürat'e yolum düşmez umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 8 Aralık 2019; 17:23:2 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.