Şimdi Ara

Sürat Kargo 11.11 Rezilliği (Kargolar Bekletiliyor) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
23.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürat çağ atladı gerçekten. Eskiden arayıp aşağı iner misin diyorlardı. Şimdi dağıtıma dahi çıkarmıyorlar. Şubeye gitmez isen bir daha göremezsin kargoyu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de MNG'de benzer sorunu yaşıyorum. 4 lastiği ayrı ayrı sipariş verdim. Bazıları İstanbul aktarmada, biri Ankara'ya geldi, biri Ankara'ya geldi ve şubeye yönlendiriliyor araçta (nasıl bir araçsa 1 gündür 100 metre yanındaki depoya aktaramadı malzemeleri).
    Salı gününe kadar durum değişmezse harekete geçeceğim.
  • “Aceleniz yoksa Sürat Kargo”

• Bende şuan yurt içi ve aras ile sıkıntı dayım. Cuma günü gelen şubede olan ürün bakalım ne zaman bana gelecek. Hatta bir kaç kargo da hareket yok umarım sistemde arıza vardır.

• Çok indirimli ürün bulmadigim takdirde öncelikle yurtiçi Aras kullanan satıcıları tercih ediyorum.
    MNG ve sürat evimden uzak dursun

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

11.11 le alakası yok her zaman böyle sürar kargo beni illahlah ettirdi bi kere kapıya getirmez sen gidip alırsın abi yarın getircez der orda karmaşada benim kargomu aramak istemediği için ben süratla çalışan tüm firmalara 1 yıldız veriyorum sizde verin süratla çalıştırmayalım firmaları
    Yaptığınız hoş değil. Burada kimseyi savunmuyorum ama kargo firması yüzünden satıcıya düşük puan vermeniz oldukça saçma. Şu puanlama sistemi neden suistimal edilir anlamıyorum.

Bakın tekrar söylüyorum kimseyi savunduğum yok ben de mesela Yurt İçi'yi fazla sevmem (evde yoktunuz yalanını uydurdular birkaç kez) ama bugüne dek hiçbir satıcıya önyargılı davranıp kargo firması yüzünden düşük puan vermedim. Bazen saçmalıyorsunuz. Ayıp bu yaptığınız satıcılara karşı. Sana o puanlamayı satıcının tutumu için, sattığı ürünün kalitesi için vs sebeplerle yaptırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Yaptığınız hoş değil. Burada kimseyi savunmuyorum ama kargo firması yüzünden satıcıya düşük puan vermeniz oldukça saçma. Şu puanlama sistemi neden suistimal edilir anlamıyorum.

Bakın tekrar söylüyorum kimseyi savunduğum yok ben de mesela Yurt İçi'yi fazla sevmem (evde yoktunuz yalanını uydurdular birkaç kez) ama bugüne dek hiçbir satıcıya önyargılı davranıp kargo firması yüzünden düşük puan vermedim. Bazen saçmalıyorsunuz. Ayıp bu yaptığınız satıcılara karşı. Sana o puanlamayı satıcının tutumu için, sattığı ürünün kalitesi için vs sebeplerle yaptırıyorlar.

Alıntıları Göster
    Ben yazıyorum ürün ve firma sorunsuz ise problem yok diye anlatıyoruz herhalde kargo firması yüzünden 1 yıldız verdiğimizi

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Ben de MNG'de benzer sorunu yaşıyorum. 4 lastiği ayrı ayrı sipariş verdim. Bazıları İstanbul aktarmada, biri Ankara'ya geldi, biri Ankara'ya geldi ve şubeye yönlendiriliyor araçta (nasıl bir araçsa 1 gündür 100 metre yanındaki depoya aktaramadı malzemeleri).
    Salı gününe kadar durum değişmezse harekete geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 20 Nisan 2020; 10:8:17 >
  • En nefret ettiğim kargo firması.
  • Evet bütün kargo şirketlerinde sıkıntı vardır ,ama Sürat kargo rezilliğin tavan yapmış halidir sürat kargo çöptür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var. 3 kargomdan 2 tanesi ihbarınisiyok ibaresi ile kayıp. Sadece 1 tanesi tam zamanında geldi. Diğerlerinin ne olacağı meçhul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada’dan verdiğim siparişim hala ilk şubesinden aktarmada olarak gözüküyor ve 5 gün geçti bir tık yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadasim ne guzel yazmissiniz parmaklariniza saglik

• Yurtiçi kargo da çok farklı değil i 1 hafta oldu kargo halen yok ortada

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Satıcıya düşük puan bunun yüzünden vermek pek doğru değil. Ben süratten memnunum yurtiçiden memnun değilim 1 haftadır kargom yok gidioip satıcıya neden düşük puan vereyim. Ülkede sağlam kargo mu var

• bütün kargolarda sorun var o nedenle şöyle böyle demek anlamsız ,ayrıca şubeye göre değişiyor ,misal şimdilerde benim bölgemde en sorunlusu yurtiçi ama 2-3 ay önce çok iyiydi
  • ulan bir 11 11 yaptılar hem n11 çakıldı hem kargocular..
    AliExpress dünyaya mal satıyor tık yok.. adam olmaz bu ülke

• Sürat kargo ihbar inişi yok yazıyor, barkod okunmadı gibi bir muhabbet ne alakaysa istanbuldan Balıkesire gelmeye çalışan kargom bursa aktarmada kaldı 3 defa müşteri hizmetlerini aradım papağan gibi aynı şeyleri söylüyorlar,ürün kayıp yani. Teknobiyotik ile görüştüm Bİz bile ulaşamıyoruz dedi. Geri dönen yok kargom ne oldu diyorum cevap yok, bir diğer kargom Balıkesire geldi diye gördğm dağıtıma çıkmadı işi gücü bıraktım kargoya gittim adm senin kargo afyonda diyor kardeşim bak şuraya dedim internet sayfasını açtım suratın hala yok diyor en sonunda gördü hani lan afyondaydı dedim özür diyor bu kadar basit aq demi, sonra bitmedi 2 parça gelmiş diğeri afyonda diyor,yapacağınızı işi s.... Dedim delittikrr yeminle, en güzeli bu salak firma ile çalışanlar dava edecekler tazminat davası batsın gitsin şahsen ben şirket olsam yüzlerce müşterimi kaybettirdi diye dava açtı malbedelinide isterim, suratın ben taaa ulen sorun varsa düzeltmeye çalışırsın rezil etti bizi

• 11.11 kuponlarında miktar arttıkça oran düşüyor. Kupon kullandıysan bilirsin hocam. Satıcı aynı.

• ilk defa pazar günü kalan ürünleri getirdi kargo firmaları ,böylece gelmeyen ürünüm kalmadı ,artık bir sonraki alışverişlerde görüşeceğiz :)
    sürat kargonun ihbarinisi yok gibi yazan saçma şeylerini dikkate almayın ,benim 1 ürünümde de aynısı yazıyordu ama sorunsuz geldi ,tabi 2 gün aktarmada o şekilde kalmıştı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.