Şimdi Ara

Süpürge Devi Türkiyede//ROİDMİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
10.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Parcalar cidden uygun fiyatli cok iyi boyle olmasi sikinti yasamiyoruz bulmada almada

• man utd kullanıcısına yanıt

Xiaominin markasi degil oyle yaziyo heryerde yanlis bilgi yayilmis xiaomiden bagimsiz marka roidmi

• muratalagoz kullanıcısına yanıt

2 marka arasında kalmıştım ama yedek parça fiyatları cezbetti beni 5 yıl da motor garantisi olması çok iyiymiş tüm özellikleri karşılaştırınca en mantıklısı roidmi almak oluyo.

• meLek122 M kullanıcısına yanıt

Aynen öyle ben de bu sebeplerden dolayı tercih ettim iyiki öyle yapmışım her anlamda çok memnunum.

• Oktanzeynep O kullanıcısına yanıt

Ben x30 pro kullanıyorum evin havası gerçekten hafifledi tozu akarı çok iyi çekiyo.

Ben süpürgeyi alırken elimde bulunsun diye yedek parçaları da aldım. Hepsini ideal seçimden aldım satış sonrası destek anlamında çok iyiler her konuda bilgi verdiler parçalar nasıl takılır vs hepsini tek tek anlattılar aklımda hiç bi soru işareti kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Threebuddha

yakın zamanda kablosuz bir süpürge almayı planlıyorum. Açıkçası aklımda dyson v11 var ama işin içine xiaomi girince roidmi de iyi bir seçenek olabilir. Detaylı bir inceleme yapmak lazım.

Dyson kadar overrated supurge yok uzak durmani tavsiye ederim. Bir heves aldim, sattigim gun benden mutlusu yoktu...

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Evet hepa filtre. X20 kullanıyorum ben 6 katmanlı hava filtrelemesi var benim işimi çok gördü dışarı hiç kirli hava vermiyor.

Anneye alınacak en güzel hediyelerden biri. İş yükünü inanılmaz azaltıyor çünkü 😊 Eve’de koltuk yatak altlarına girip çıkıyo hiç görünmeyen yerler bile temiz kalıyo çok seviyorum bu özelliğini.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Hocam bende x30 var onun 5+2 filtreleme sistemi var kullanmadan önce bu özelliğin bu denli önemli olduğunu bilmiyodum evin havasını olumlu anlamda çok etkiliyo astımı alerjisi olanlar için çok gerekli.

• ozgeleringeris O kullanıcısına yanıt

2 cme kadar engeli algılayıp takılmaması çok iyi. Çok araştırmıştım almadan önce inceleme videolarında görüyodum hep makinanın önüne engel çıkınca duraksıyo sağa sola dolanıyo öyle devam bu yüksek kapı girişine falan denk gelince üzerinden geçip devam ediyo.

• evilknight2000 E kullanıcısına yanıt

Bi de benim gibi çocuklu ve çalışan anneler için biçilmiş kaftan. Toz haznesini de kendi bolaştıyo elimi hiç bişeye sürmeme gerek kalmıyo hayat kurtarıcı resmen.

• Longg_Night L kullanıcısına yanıt

Bende yatak ve koltuklarda denedim merak edip. Bi de koltukları 2 hafta önce yıkatmıştım süpürdükten sonra toz haznesini görünce inanamadım ne var ne yok çekmiş meğer toz kir içinde oturup yatıyomuşuz.

• ozgeleringeris O kullanıcısına yanıt

Anneler günü yaklaşıyo ben de bu süpürgeden alcam yaşlandı kadın temizlikle yormasın kendini tam onun ihtiyacı olan şey.

• Oktanzeynep O kullanıcısına yanıt
    Thomas marka süpürge tavsiye ederim.
  • Longg_Night L kullanıcısına yanıt

yeni aldım bu süpürgeyi cuma günü geçti elime kullanınca farkı ben de anladım eski süpürgemi depoya kaldırttı o kadar iyi

• sanapazar10 S kullanıcısına yanıt

ideal seçim çok ilgili gerçekten siparişim elime ulaşınca direk aradılar memnuniyetimi sordular süpürgenin kurulumunu anlattılar özellikle Elif Hanım çok ilgilendi sağolsun.

• H Süpürge Devi Türkiyede//ROİDMİ

Hergün böyle toz çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.