Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SÜPRİZ VENİCELER GİGATEK STOKTA KODLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
297
Cevap
0
Favori
8.959
Tıklama
Giriş
    63 Mesaj
    Pes yani Gigatek i de AMD distribütörü yetkisinde bir firma yapıverdiniz 2 dk. da. Arkadaşlar distribütörlük kavramının güvencesi hakkında bilginiz yok heralde. Ama ben kimseyi falanda savunmuyorum Distribütör garantisinden yanayım olay bu.
    quote:

Orjinalden alıntı: maymunkral

quote:

Orjinalden alıntı: reLo

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: passat

Aynen katılıyorum arkadaşlar ben akıllı ve mantıklı düşüncelerimi yazdım, yani gigatek forumdan içeri giremez falan bunlar duygusal şeyler, girse nolur girmese nolur o bakar parasını almaya. Şimdiyi görmeyin 10 ay sonrayı görün işlemci yandı nolcak amerika ya gönderilme kararını versinler diyemi bekleyeceksin yoksa amerikadan gelsin diyemi bekleyeceksin gitmesi 1 ay gelmesi 1 ay yani dostlar sakin olun almayın bence ya fiyatı düşürsün yada DPAW kod lu gelen kutuyu gizlemesin açsın :) Beklemek gerekk alt tarafı 1 hafta 1 hafta sonra venice şenliği kopacak piyasada tabii winch lerde ikinciel ilanlarına
    quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orjinalden alıntı: Ozan Baseski

Açıkçası arkadaşlar ben duyduğum haberi sizlerle paylaştım. Garanti problem olur mu olmaz mı bilemem ama şu bir gerçek ki bu işlemciler Amd Türkiye ve onun distribütörleri tarafından getirtilip gigateke verilmemiş. Olası bir garanti probleminde belki de gigatek direk Amerika'ya yollayacaktır işlemciyi.

böyle bir durum son kullanıcı için hiçte hoş olmaz, alanlara hayırlı olsun ama bir süre daha bekleyip piyasayı kollamak lazım, bu işlemcilere hemen sarılmak mantıklı değil gibi en azında distribütör garantisi altında gelirse karşımızda sağlam bir muhattap bulmuş oluruz.

Bu kadar ağır ithamlarda bulunma hakkını nereden buluyorsun?Zira ben bugün gigatekte işlemcilerin kolilerini kendi ellerimle açıp işlemcilerin kodlarına baktım.kutularda MULTİMEDYA yazıyordu.yani gigatek büyük ihtimalle işlemcileri multimedya garantisiyle getirdi.böyle çamur atıyorsunuz!neye dayanarak?kime dayanarak?yoksa başka firmanın adamısınız da geç kaldığınızı farkedip iftira atarak mı kendinize rant sağlamaya çalışıyorsunuz?eğer gigatek ürünlerin büyük bir firma (distribütör) garantisi altında olduğunu ispatlarsa attığınız iftiradan ötürü başlık açıp özür dileyecek misiniz yoksa çamur attık izi kalsın şeklinde bir süre olayları geriden mi takip edeceksiniz???

yaw neyn tarsısmasını yapıosunuz isterse amerikadan getirtmiş olsun sizene arkadaşlar sizde faturası oldguu sürece sorun yokki neyin tartısmasını yapıosunuz anlamadım

haklısın kardeş.yukarıda da zaten ben arkadaşlalra kodlarla ilgili konuyu tartışıyorduk.sonra bazı kimseler bundan rahatsız oldular ki konuyu başka yöne çektiler.dediğin gibi faturalı ürün alıyorsun bir problemle karşılaştığın zaman satan kişi sana bunun garantisini vermek zorunda.bunları bile bile bazı kişiler gereksiz tartışma yaratıyorlar.
    |
    |
    Amd Athlon 2800+@2250Mhz (1.65 V), 2x512 MB DDR 432Mhz, 200 Gb.Seagate SATA, 128 MB Asus 9550GE@400/250 (Günlük), 19" Hyundai Flat, LG 16x 4163B DVD/RW, LG 52x24x52 CD/RW, Tagan 480Watt PSU, Creative Audigy2 ZS, Skystar 2C, Creative DDTS100 Decoder, Creative Vitesta Cam, Microsoft N90-00057.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Arkadaşım sen kutuları gördüm diyorsan üzerinde multimedya yazıyorsa eyvallah ona bir sözümüz olmaz ben Ozan Baseski nin yazdığı topic e istinaden yaşabilecek olasılıklardan bahsettim, bilinçli tüketici olmalıyız madem burada birşeyleri paylaşıyoruz olasılıklarıda paylaşıp varsa böyle birşey tedbir almalıyız, bence burada Ozan Baseski açıklasın kimden bu duyumu almış eminmi bu konuda. Bana gelince yorumum tamamen beni bağlar benim düşüncelerim isteyen göze alır isteyende bekler, ama siz diyorsanız multimedya distribütor garantisi var diye o başka ayrıca gigatek'e soracağım bugün bakalım kimin garantisinde ilk ağızdan duracağım. Garanti benim açımdan önemli. Distribütor kapansa dahi varsa diğer distribütor onun hizmetini üstlenir ama gigatek yarın kapatsa firmayı biz Amerika ile uğraşacak değiliz. Gigatek nihayetinde ya Ltd şti yada Ticarethane. Bence ortada ağır itham falan yok sormak öğrenmek yada öğrendiklerimizi düşündüklerimizi yazıp savunma yapmamak objektif olmak var.
    quote:

quote:

Aynen katılıyorum arkadaşlar ben akıllı ve mantıklı düşüncelerimi yazdım, yani gigatek forumdan içeri giremez falan bunlar duygusal şeyler, girse nolur girmese nolur o bakar parasını almaya. Şimdiyi görmeyin 10 ay sonrayı görün işlemci yandı nolcak amerika ya gönderilme kararını versinler diyemi bekleyeceksin yoksa amerikadan gelsin diyemi bekleyeceksin gitmesi 1 ay gelmesi 1 ay yani dostlar sakin olun almayın bence ya fiyatı düşürsün yada DPAW kod lu gelen kutuyu gizlemesin açsın :) Beklemek gerekk alt tarafı 1 hafta 1 hafta sonra venice şenliği kopacak piyasada tabii winch lerde ikinciel ilanlarına
    quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orjinalden alıntı: Ozan Baseski

Açıkçası arkadaşlar ben duyduğum haberi sizlerle paylaştım. Garanti problem olur mu olmaz mı bilemem ama şu bir gerçek ki bu işlemciler Amd Türkiye ve onun distribütörleri tarafından getirtilip gigateke verilmemiş. Olası bir garanti probleminde belki de gigatek direk Amerika'ya yollayacaktır işlemciyi.

böyle bir durum son kullanıcı için hiçte hoş olmaz, alanlara hayırlı olsun ama bir süre daha bekleyip piyasayı kollamak lazım, bu işlemcilere hemen sarılmak mantıklı değil gibi en azında distribütör garantisi altında gelirse karşımızda sağlam bir muhattap bulmuş oluruz.

Bu kadar ağır ithamlarda bulunma hakkını nereden buluyorsun?Zira ben bugün gigatekte işlemcilerin kolilerini kendi ellerimle açıp işlemcilerin kodlarına baktım.kutularda MULTİMEDYA yazıyordu.yani gigatek büyük ihtimalle işlemcileri multimedya garantisiyle getirdi.böyle çamur atıyorsunuz!neye dayanarak?kime dayanarak?yoksa başka firmanın adamısınız da geç kaldığınızı farkedip iftira atarak mı kendinize rant sağlamaya çalışıyorsunuz?eğer gigatek ürünlerin büyük bir firma (distribütör) garantisi altında olduğunu ispatlarsa attığınız iftiradan ötürü başlık açıp özür dileyecek misiniz yoksa çamur attık izi kalsın şeklinde bir süre olayları geriden mi takip edeceksiniz???

eğer kafanda böyle soru işaretleri vardı ise buraya yazacağına gigatek e telefon açıp sorabilirdin.buradan alacağın cevabın gigatekten alacağın açıklamaya oranla daha yetersiz kalacağını biliyorsun.bu şekilde insanları töhmet altında bırakmak yerine biraz çaba harcasan ürünlerinin garanti durumunu rahatlıkla öğrenebilirdin.bugün kendime venice almaya gittim.sağolsun güneş abi kolilere bakmama izin verdi.kutular multimedya bandrollüydü.kuvvetle muhtemel ürünler multimedya garantili.artık bu konuyu fazla uzatmayalım.muhtemelen yarın gigeteke ürünlerin garanti durumunu telefon açıp sorarım.bu meselede kapanır.
    |
    |
    Intel Core Duo T2300 (2MB L2Cache,667MhzFSB, 1.66 Ghz), 2 x 1GB Kingston DUAL DDR2 533 MHz(4 4 4 12), ATI Radeon X1600 512MB,80GB Samsung MP0804H 5400RPM 8MB Cache, 15.4" WXGA "Diamond View", Realtek ALC260 Audio, Intel Pro Wireless 3945ABG 802.11, CardReader SD, MS, MS Pro, MMC - TV OUT + DVI out, Firewire(IEEE 1394), Express Card

• Yarbay
    2750 Mesaj
    @passat Galiba seninde tüketici kanunundan haberin yok nese salladım gitti ...
    |
    |
    Arkadaşlar kimseyi yargılamayalım ama varsayımlardanda kaçmayalım. Düşüncelerini yazanlarada kızmayalım bilmem anlatabiliyormuyum. Fikirlere düşünceler saygı duymak gerek, ben ne güneş i tanırım ne gigatek i tek tanıdığım distribütör garantisidir. Gecenin bu vaktinde arayabilecek durumum yoktu kusura kalmayın arkadaşlar diyecek halimde yok, okumayı bilen herkes ki beyazbüyü gayet iyi anlamış yazdıklarımı iyice okur.Böyle böyle oldu yazmadım olabilir dedim ne güzelki aklınızda soru işareti bıraktım yarın arayıp soracaksınız distrübütörü kim bu CPU ların diye. Ne mutluki insanlara faydası dokunanlara.
    |
    |
    Amd Athlon 2800+@2250Mhz (1.65 V), 2x512 MB DDR 432Mhz, 200 Gb.Seagate SATA, 128 MB Asus 9550GE@400/250 (Günlük), 19" Hyundai Flat, LG 16x 4163B DVD/RW, LG 52x24x52 CD/RW, Tagan 480Watt PSU, Creative Audigy2 ZS, Skystar 2C, Creative DDTS100 Decoder, Creative Vitesta Cam, Microsoft N90-00057.
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Relo seninde firma nasıl kapanır bilgin yok, mecidiyeköyde Eyvan bilgisayar vardı bilirsin heralde....
    quote:

|
    |
  • PSU Uzmanı
    3913 Mesaj
    Multimedta Amd distribitörü değildir..Ancak elinizde atura varsa korkmayın zaten Gigatekte dolabdırıcı bir fşrma değildir bunu erkes ası gibbi biliyor ortalığı bulandırmayalım boşuna ancak Distr. garantisi altında trye sokulmamışsa ürünler bu bir handikap arkadaşlar edişelenmekte hakllılar ancak elinizde kapı gibi fatura var hakkınızı öçatır çatır alırsınız..
    |
    |
    {GİGABYTE X38 DQ6}{q6600@4200MHZ cooling by swiftec}{2*1024 GSKİLL 6400HZ@1200MHZ 4-4-3-4}{Sapphire 2900pro@1009/1250 COOLİNG BY Mcw60 }{4*250GB SEAGATE 7200.11 SATA2 RAİD 0+1tb depo}{COOLERMASTER STACKER @GATEWATCH@COOLWATCH@MUSKEETER@SİLVERSTONE}{WATER CHİLLER}{ENERMAX GALAXY 1000W}{LOGİTECH Z-680}{LOGİTECH mx1000&G7 with RAPTOR P2}}
  • Yarbay
    2750 Mesaj
    quote:

Relo seninde firma nasıl kapanır bilgin yok, mecidiyeköyde Eyvan bilgisayar vardı bilirsin heralde....
    quote:

Gigatekten bahsedioruz hocam bunu başka firmalarla nasıl kıyaslarsın anlamış değilim eyvan bilgisyarı duymadım işimde olmas
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

Multimedta Amd distribitörü değildir..Ancak elinizde atura varsa korkmayın zaten Gigatekte dolabdırıcı bir fşrma değildir bunu erkes ası gibbi biliyor ortalığı bulandırmayalım boşuna ancak Distr. garantisi altında trye sokulmamışsa ürünler bu bir handikap arkadaşlar edişelenmekte hakllılar ancak elinizde kapı gibi fatura var hakkınızı öçatır çatır alırsınız..
    |
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Relo seninle tartışmak gibi bir niyetim yok fakat yorumlarından hep benimle tartışmak işi uzatmak ister gibi halin var. Bak arkadaşım sen 1997 nin efsane Eyvan bilgisayarını tanımazsan bende 2004-2005 in Efsane Gigateki ni hiç tanımam şayet CPU lar distribütör garantisinde değil ise işimde olmaz bilmem anlatabildimmi. Bu arada benim yazdığıma cevap yazma gereksinimi duyma bence senin düşüncelerine saygı duyarım sende benimkilere duy. Saygılar...
    quote:

quote:

quote:

Gigatekten bahsedioruz hocam bunu başka firmalarla nasıl kıyaslarsın anlamış değilim eyvan bilgisyarı duymadım işimde olmas
    |
    |

• Binbaşı
    1101 Mesaj
    walla ben gigatekteki garantide hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar.Şimdiye kadar hiç bir ürünüm garantiye girmiş değil gigaya
    Şunuda belirteyim anakarta modlu bioslar yüklemek max fps ve voltajı zorlamak sonucunda işlemciyi yakmaya bir garanti verek aptallık olur bence.Sonuçta kimse işlemcisini yakmak istemez ancak düz 35C çalışan işlemciyi stabil diye voltajla 60C de çalıştırmak sürekli sonucu belli bir olay...
    |
    |
    |
    |

+99999999999999999 hiç anlamadııg belli zuhahahaha
    |
    |
    0516 EPBW VE
    0516 DPMW CİLER SONUÇLARI YAZALIM GARİİİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfield -- 19 Mayıs 2005, 8:48:38 >
    |
    |
    Bende 0516 EPBW var. Testlere göre o/c performansı çok iyi değil. Şimdilik o/c düşünmüyorum ama ilerde yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asprin -- 19 Mayıs 2005, 9:02:33 >
    |
    |
    İŞLEMCİ 1-2 DERECELİK FARKLARDAN BİLE İNANILMAZ ETKİLENİYOR
    DÜZ SU SOGUTMA 2900MHZ
    WATERBOX 3000MHZ VE ÜSTÜ
    ÇOK RAHAT YAPACAK GİBİ KANIMCA.....
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: garfield

quote:

HEMEN SARILMAYACAN MADEM İŞLEMCİNİN 2. EL İLANLARINDA NE İŞİ VAR..

amma döktürmüşsünüz , benim anlamadığım aynı marka ürünün üzerine bu kadar tartışmanın anlamı ne? farklı markaları bir biriyle rekabet için yarıştırsanız mantıklı yada bu işlemcilerin şu kodlusu iyi bu bunu ezer mantığını da kullansak tamam bu da mantıklı ama çıkıpta iki kişi distribütör garantisi olayına girince ortalık karışmış, arena yakında bu işlemcileri getirtecek , sonuçta istanbul dışı bir yerden almaktansa dist. garantisi altında arena yı beklemek daha mantıklı.

@garfield
    ben venice yi alana kadar ancak satılır diye duruyor bi kenarda

@Pegasus
    yeni geldim işe valla , bak yazıyorum buraya cevabımı verdim sonra korktu kaçtı deme

bu arada venice nin diğer modelleri resmi olarak ne zaman girecek stoklara bilen var mı? epeydir araştıramıyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 19 Mayıs 2005, 9:23:26 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    @BEYAZBÜYÜ
    1- İŞLEMCİ KOLAY KOLAY BOZULACAK BİŞEY DEĞİL
    2- GİGATEK BOŞ Bİ FİRMA DEĞİL, EMİNİM GARANTI İLE OLUŞAN Bİ SORUNDA SANA ÇOK YARDIMCI OLACAKLARDIR..
    3- ÜRÜN ZATEN FATURALI , BU DEMEKTİR BU ÜRÜNE RESMİ GİRİŞ YAPILMIŞTIR,,Bİ SORUNDA HAKKINI ÇATIR ÇATIR ARARSIN
    4- 2765 MHZ DEFAULT VOLTAJ YAPIYOO ŞUANDA SİSTEM 2750MHZ 1.5v 16M Pİ ALIYOO BEN BU SATIRLARI YAZARKEN GAYET STABİL...
    UNUTMAYIN BU DEĞERLERİ YAPAN WİNNİE LER 300-350$ ARALIGINDA SATILDI...
    5-SEN VE SEN GİBİ DÜŞÜNENLERE SAYGIM VAR.AMA BU ÜRÜNÜN ARENA VE BOGAZİCİ ARACILIGIYLA HAZIRAN ORTASINDAN ÖNCE GELECEĞİNİ SANMIYORUM..
    |
    |
    Arkadaşlar amma gereksiz tartışmışsınız ben sadece bilgilendirme amaçlı bir şey söyledim. Ne o öyle yok kaynağını ver v.s. İşinize geliyorsa alırsınız gelmiyorsa almazsınız bu işlemcileri. Ben garantisiz de demedim ayrıca. Faturası var, ülkeye resmi şekilde girişi yapılmış bu işlemcilerin. Sadece distribütör garantisi yok dedim ki Koyuncu, Arena ve Boğaziçi Amd Türkiye'nin yetkili distribütörleridir. Bu firmalar bu ürünün önümüzdeki hafta geleceğini söylüyorlar ve kendilerinin Gigatek'e bu ürünü vermediklerini de belirtiyorlar. Multimedya falan yazmışsınız alakası yok distribütörlükle bu firmanın. Her neyse alana hayırlı olsun, işlemciler güzele benziyor.
    |
    |
    MACBOOK PRO RETINA 15" 2018 - Core i7 8850H 2.6-4.3 GHz - 16GB DDR4 - 512 GB SSD - RADEON PRO 560X 4GB - MacOS 10.14 MOJAVE iPhone 7 Plus 128GB - iPad Pro 9.7 128GB Wifi -iOS 12.01 XBox One X - 2 TB Playstation 4 Pro - 2 TB
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj
    Evet 0516 dpmw testlerine başladim..

ilk değerler aşağida..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceset114 -- 19 Mayıs 2005, 11:22:56 >
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    hayırlı olsun Garfield elindeki işlemci güzelmiş evet alan arkadaşlar dan da testler ve skorlar bekliyoruz
    |
    |

Gideceğiniz Yeri Bilmiyorsanız Vardığınız Yerin Önemi Yoktur
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.