Şimdi Ara

SUPREME TO GLOBAL - DERT VALLAHİ DERT - booster dolu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar rankım Supreme ve yaklaşık 15 gündür olabildiğince Global olmaya çalısıyorum. (MM uzun süredir girmiyordum belki de 3 aydır supreme rankım - rank silindikçe 1 maç atıp cıkıyordum)

2 berabare 8 win aldım ve artık rank atlayacağımı anlayıp seviniyordum. 1-2 supreme hariç tüm eşleşmelerim Global geliyordu. Global'e 5 kalmıştı yani anlayacağınız.

Sonra ne oldu bilmiyorum bir anda eşleşmeler saçmalamaya başladı. Karşıma nova 3 ne biliyim mg1 gibi salak salak ranklar gelmeye başlayınca yenilmeye başladım. 3 global 2 nova 3 gibi akıl almaz eşleşmelere tanık olmaya başladım. Takımım da çok saçma gelmeye başladı.

Bu karşıma gelen globallerin hesap boostlayan hile tayfa olduğunu düşünüyorum. Adamlar 300-400 saat ve globaller. Yanlarında hep MG2/NOVA3 gibi tuhaf ranklar var. Ancak çok feci taşıyorlar. Ve genelde bu tarz eşleşmelerin sabah 5-6 gibi olduğunu farkettim.

Bu adamlara karşı alabileceğimiz bir yöntem var mı?

Supreme arkadaşlar varsa aranızda 5 girebiliriz isterseniz. PM yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24 -- 5 Eylül 2017; 18:45:55 >

• bu dediğin maçlar seçkinse yapabileceğin pek bişey yok... çok oynanan maplere (d2, mirage, cache) girmezsen bi nebze azalır hile ihtimali.
  • Bende supreme cikmaya ugrasiorum ayni dert.bende.de var sadece50 id geceleri 3 mac falan atiyorum 10 dan sonra eklemek isteyen eklesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

bu dediğin maçlar seçkinse yapabileceğin pek bişey yok... çok oynanan maplere (d2, mirage, cache) girmezsen bi nebze azalır hile ihtimali.

Seçkin evet..
  • Hocam 8 winde 4 5 edolu seride lem den supreme atmadi 2 beraberlik 4 winde supreme oldum. 2 3 edolu maclardi. Bir garip kotu oynayinca atti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş global olup napacan (hesabı satmayacaksan) çok boş bir şey.

madem supreme-global ayarına kadar geldin, git aç bit faceit üyeliği faceitte oyna adam gibi oyun mis.
  • Bende aynı dertten muzdaribim supreme olarak arka arkaya 7 win aldım ama GE ye atmadı tabi. sonra bir takımlar gelmeye başladı bariz booster tipler taşıyor. WH kullanıyor çoğu. şuanki durumum supreme ve 4 loss üst üste almış durumdayım. 1 map daha versem LEM e düşürücek beni. Hakkaten canım sıkıldı bu durumdan.
  • oyunda hile çok hilesiz zordur global olmak
  • Dun global atti 3 w 1 tied 1 lose

Son mac karsiya silver nova premade geldi sur g3ctiler direk ge atti sasirdim ya. 5 win 1 tied de aymamamisti halbuki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.