Şimdi Ara

Supradyn All Day 30 Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
26
Favori
44.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• çok iyi, teşekkürler

peki site güvenilir mi?
    ucuz ya, bir hinlik olmasın?
  • içeriği yazmıyor. servis 2 pillsmi onu öğrenmek lazım.
  • daha önce bu siteden alışverişim oldu, sorunsuzdur. hatta aldığım ürün cam şişede gelen bir üründü. telefon açıp durumu bildirdiğimde direk yenisini yolladılar kanıt/foto falan bile istemeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • laider kullanıcısına yanıt
    Siteden 4.alışverişim hiçbir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Not kısmına ve sipariş yardım bölümüne bugün kargolarmısınız diye bildirdim hemen arayıp bugün kargoya vereceklerini söylediler. İlgili insanlar :D
  • İlaçların online satışa izin olmadığı için sağlık bakanlığı onayını iptal ettirip tarım ve köy işlerinden onay aldılar o derece :)
    Eskiden ilaç olarak geçiyodu yani HAP ama şimdi multivitamin şeker olarak geçiyor

O dediğiniz tam olarak nedir acaba, anlamadığım için soruyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 26 Aralık 2014; 16:18:14 >
  • Şimdi insanları uyarmak için yazacağım ama millet tersleyecek.
    Neyse ben mesleki görevimi yapayım.
    Arkadaşlar içeriğine baktım düzgün beslenen insanın bu tip şeylere ihtiyacı yok.
    Ayrıca bu kadar ürünü kombine etmek de bizim eksiklikleri tedavi ederken kesinlikle tavsiye ettiğimiz birşey değil.
    Aldıklarınızla boşyere nefronları zorlamış oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Besin değerleri yani içeriği. Belki bu üründe diğer ürünlerden daha düşük dozajlara sahip olabilir, bu fiyatta görünce şaşırdım..
  • alperen.md kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz ama düzgün beslenmek herzaman mümkün olmuyor. Çok yorgun hissettiğimiz günler oluyor. Finaller vs dolayısıyla 2 gün uyuyamadığımız günler oluyor. Soğuk algınlığına veya gribe yakalandığımız ama konuşurken bile zorlandığımız günler. İşte o zaman ben çok ama çok faydasını görüyorum. Ek olarak tylol hot içiyorum resmen kendime getiriyor beni. Vitamin sonuçta fazlaysa işeriz gider diye düşünüyorum. Doktorumda 1 tane fazlası uyku yapar fazla alma dedi. Doktorlar en iyisini bilir diyerekten susuyorum :)
  • Haa yok normal satılan ürün. Burada tam içeriği yazıyor herhalde buyrun.http://www.vitaminler.com/urun/supradyn-all-day-30-tablet-4397
    Eskiden adı energy di sanırım. Şuan bu isimle satılıyor, yeni üretilenler all day adında.
  • burada 13,90 ben 2 adet aldım geçen ay, 1 aylığına da kargoyu ücretsiz yapmışalrdı kargo dahil 13,90 vermiştim. şuan kargo ile ne kadar oluyor bilmiyorum ama hesaplanıp hangisi ucuz ise ordan alınabilir.
    http://www.kozmeli.com/p/supradyn-all-day-30-tablet
  • Bunu yutuyor muyuz emiyor muyuz su ile mi karıştırıyoruz

• suya atılan tableti su ile alınan hap şeklinde olanı bi de yanılmıyorsam şurup gibi olanı var. arkadaşın verdiği normal hap şeklinde olanı su ile alıyorsunuz.
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    Canli destek den sordum 7TL miş kargo ücreti. 1 tl farkla aynı fiyata denk geliyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 26 Aralık 2014; 17:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Şimdi insanları uyarmak için yazacağım ama millet tersleyecek.
    Neyse ben mesleki görevimi yapayım.
    Arkadaşlar içeriğine baktım düzgün beslenen insanın bu tip şeylere ihtiyacı yok.
    Ayrıca bu kadar ürünü kombine etmek de bizim eksiklikleri tedavi ederken kesinlikle tavsiye ettiğimiz birşey değil.
    Aldıklarınızla boşyere nefronları zorlamış oluruz.

Haci o zaman Tuvnera ya gerekmez

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Yutuyoruz, suda eriyen tabletler uzun tüplerde.
  • Eyvallah hocam kaptım 1 adet.
  • alperen.md kullanıcısına yanıt
    birakın aramızdan ne kadar insan azalırsa kardır :d nefron mu kaldı. ha bu araba bendede var ama kullanmuyorum bunu :D

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Ek olarak bişey sormak istiyorum, bu paylaştığını kozmeli güvenilir mi? Daha önce alışveriş yaptınız mı? Site hoşuma gitti, lazım olan bişey olursa buradan da sipariş verebilirim.
  • sıcak değil. kargoyla birlikte eczane fiyatıyla aynı oluyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.