Şimdi Ara

SUPPORT oynayan arkadaşlarla fikir alış-verişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer Support oynamakla, support karakterlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım seve seve.

Mesela ben merak ediyorum, kişiden kişiye göre değişir ama Thresh oynarken önce Q mu fullersiniz yoksa W mu?
    Ben şahsen ADC'mi korumak, daha fazla kalkan vermek için W tercih ediyorum. Siz neyi neden tercih ediyorsunuz?

• E fullersin kank.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

E fullersin kank.

Onu da gördüm, yapan çok evet. Ama sebeplerle gelin bana :P
  • w fullerim bende thresh e sona artık cok oynanmıyor gibi nedendir acaba
  • thresh oynarken bence ne w nede q güclendirilir E güçlendirilmesi lazım cünkü thresh harası bol bir karakterdir adamını koruman yetersiz kalır iyi bi düsünce ama yetersiz adamın senden damage bekler zaten rünlere ad de koyuyolar thresh e benimde mainim support oldugu icin bende ad rünle giriyorum kırmızı ad+armor pen sarı zırh mavi magic resist cevher can giriyorum ve gayet basarılı oluyor.
  • E-w-q olarak gitmek en mantıklısı. Sebebi threshin earlyde harras potansiyeli kullanabilmek için e fulluyorsun pasifinden dolayı. Rune olarakta armor pen kullanırsan earlyde adcden fazla vurursun diyebiliriz. Pasif oynar gibi sheild fullemenin manası yok earlyde
  • Skillshot'ına güvenen biriysen Q fullemelisin bence tresh olarak.Tutturmadan fight'a girmeme mantıgıyla bot lanede rahat oynarsın.
    Yanındaki adc graves olsun biraz tankımsı değilse w fullemek faydalı.
    E fullemenin mantıgını anlamıyorum ama ya Q ya W .

not : hiç tresh oynamadım
  • Abi tartismayin sunu e-w-q gidilir e nin pasifi durtmede iyi ve 2v2 botlane fightlarinda cok ise yariyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q fulle + cdr al 5 saniyede bi q at qnq adcni cok daha iyi korursun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haras yapmıyomusun sen w fullüyosun w nun vericeği kalkan ne bide sup biliyoruz diye geçiniyosunuz tabi kişiden kişiye değişir ama sende e fullemeye başla bence iyi olur kardeşim

• Ben ani sapport oynuyorum. 6 dan sonra karşı adcye teq atıyorum

• Her zaman aynı skill fullenmez. Lane durumuna göre degisir. Eğer ezildiyseniz korumak için w eğer öndeyseniz e. Support karakterler diğer lane karakterleri gibi değildir.

• Hiç support tecrübem yok ama oynadığımda da hakkını vererek oynamayı yeğliyorum.Şu ana kadar birkaçını oynamışımdır ama Leona'nın tarzı oldukça farklı yani çok caydırıcı bence ve karşı da görmek istemediğim bir support.Gerçekten çok potansiyelli.
  • Q'nun fullenmesi mantıksız. W yerine E fulluyorum.Uzaktan vurma imkanı var. Ve gayet iyi harass yapılıyor.

• threshle cok oynamadim fakat.
    Gidisata gore fullenir bence.
    Cok cok gerideysen w
    iyi durumdaysan e den sonra q fullenebilir.
    ille e w q diye sınırlandirmamak lazim.

• biz threshi adc olarak bilirdik support konusunda ne işi var :)
  • Ben ne olursa olsun e fullerim her zaman w yapanlara bise demiyorum q nedir birader

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e fullemek en iyisi w nun olayı zaten verdiği bariyerden çok fenere tıklayınca treshin yanına gitmesi.e fullemezsen zaten adamı tutsan bile etkili olamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazy e

Ben ne olursa olsun e fullerim her zaman w yapanlara bise demiyorum q nedir birader

q cdr azalıyo hacım o yüzden fulleyenler oluyo ama bence doğrusu e - w -q dur.
  • Thresh oynarken lane ortada veya ilerde ise e fullersin yani domine ediyorsan veya etme cabasındaysan, ama gerideysen w fullersın. Q herzaman en son fullenir. Baslatmayın cd nunuza.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.