Şimdi Ara

support ile s almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce açıldı mı bilmiyorum.Support ile s/s+ almanın yolu nedir? Tahmin ve deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zilean sup oynayarak her oyun s s- s+ alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

zilean sup oynayarak her oyun s s- s+ alıyorum

ama nasıl? nelere dikkat etmem lazım?

• zaknafeinss kullanıcısına yanıt
    skor alıyorum 5 den fazla skor vermiyorum asist zaten en az 10 dan fazla oluyor.minyonda kesmeye çabalıyorum bu kadar tabi 270k zilean skorum olması da bir etken
  • Ben de neredeyse her oyun alıyorum

Farm, kda ve totem etkili kill al veya alma pek farkı olmuyor. Ne kadar asist o kadar köfte.
    5-10 farmla da oyun bitirmemeye çalış, özellikle yadigar aldığında falan ben genel de 60-100 arası farm yapıyorum.
  • farmla alaksı yok. dire kda göre s veriyor ama 5-6 dan fazla ölme supsan 20+ asist yap yeter.
  • Çare Janna.
    Shield attığın kişiden asist çıkarıyorsun. Zaten CDR kasınca herkese shield attığından dolayı asist değer çok yüksek oluyor. Ölmezsen (ki o MS ile ölmek çok zor) S cepte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 16 Temmuz 2016; 18:32:26 >
  • sup olarak main janna,morgana oldugu icin genelde killin ölümle aynı olup asisti +25 yaparak kolaylıkla +S alabilirsin.

• Kardeş :D Bende şöyle bir olay oldu.Morganayla S+ aldım ama bunu oyunu taşıyarak yapabildim.20/0/13 bitirdim.Kill almama kızmadılar çünkü benim dışımda pek işe yarayan yoktu.Bir kerede karmayla s- aldım ondada 9/0/13 falan bitirmiştim galiba öyle birşeydi yine suptum.Ama gerçekten şöyle demek istiyorum.S almak için supportken kill al (veya çal) demiyorum.Ama bunun dışında zor alınıyor. Onun dışında 5 kill 30 asistle S aldığımı hatırlamıyorum ben.
  • midoyuncusu M kullanıcısına yanıt
    Ben genellikle bu killeri yalnız bulduklarımı keserek aldım çünkü morgana çok iyi hasar veren bir sup.Karma'da öyle.Yani eğer s almak istiyorsan Zilean,Morgana,Karma tarzı herolar al.Janna soraka gibi herolarla bunu yapmak daha zor.Beyler yanlışım varsa düzeltin cahılım ben cahıl :D

Edit:30 asist konusunda bir yanlışım var.Ölümde etkiliyor.dedim ya cahılım diye :D ölümün az olursa o kadar asist yeterli olur bence :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi midoyuncusu -- 16 Temmuz 2016; 0:09:59 >
  • Lulu ile aramda 5-5-61 oynadim s vermedi. Ks atin xd

• Bard support yaptım hafif ad kastım ölmedim 6 7 kil aldım 15 asist s+ yı çaktım.

• Kill/dead a gore veriyor. 2 0 20 skorun olsa.bile a alırsın anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Çare Janna.

+1 Jannamı çok kolay bir şekilde 7. seviye yaptım
  • Olabildiğince ölmemeye çalış.Birisi ölecekse kurtarmaya çalışma bırak ölsün,sen de ölme.Mutlaka keşiftaşı al.Her baseden çıktığında doldur ormanı.Kırmızı tarayıcıyı da unutma.Her açıldığında totem kırmaya çalış.Her killde bir katkın olsun s+
  • thresh al adcden kill çal mission completed
  • Demir sokari al tfde bas 5 asist ölme fazla alırsın zor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

farmla alaksı yok. dire kda göre s veriyor ama 5-6 dan fazla ölme supsan 20+ asist yap yeter.

farmla alakası var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Çare Janna.
    Shield attığın kişiden asist çıkarıyorsun. Zaten CDR kasınca herkese shield attığından dolayı asist değer çok yüksek oluyor. Ölmezsen (ki o MS ile ölmek çok zor) S cepte.
    jana'dan nefret ediyorum acayip uyuz champ!
  • dostum bak şimdi support'la nasıl s hatta s+ alabileceğini anlatıyorum:

metadaki bi supportu alıyorsun. pre ile girmiyorsun. burası çok önemli. random bi adamla botta takılırken minyonlar geldiğinde ilk wave'i salıyorsun. ikinci wave'den itibaren en az iki en faz dört minyon çalıyorsun. ilkinde yanındaki adam bir şey demez ama çaldığın 2. wave'i çok belli etme. 3'ten sonra rahat rahat çalabilirsin. 4-5'e kadar çık çalmada. sonra yanındaki adam afk kalıyor bu sefer adc itemleri alıp adc'nin yerine geçiyorsun ve s alıyorsun bu kadar basit. artıları görelim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.