Şimdi Ara

Superstar 120tl (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
4
Favori
19.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sporjinalden verdiğim siparişim bugün "hazırlanıyor" aşamasına geçti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    Eğer bu sipariş iptal olursa iptal edildiği için ayrıca kupon gelecek mi?

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Pek sanmıyorum açıkçası, baştan sonra istisnai bir süreç yaşanıyor bu üründe

• Profspor'dan aldığım ürün bugün itibariyle hazırlanıyor aşamasında gözüküyor. hiç bir beklentim yok bir bakalım nasıl süreç yönetiyormuş bu trendyol hepimiz öğrenelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spektaküler

Profspor'dan aldığım ürün bugün itibariyle hazırlanıyor aşamasında gözüküyor. hiç bir beklentim yok bir bakalım nasıl süreç yönetiyormuş bu trendyol hepimiz öğrenelim.

Benim sipariş de hazırlanıyor olarak değişmiş. Yarın kargolar çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ysf_joseph -- 11 Ekim 2020; 23:20:54 >
  • Benim prof hala ‘sipariş alındı’ modunda. Sporjinal ‘hazırlanıyor’a geçti.

• Sporjinal adidaslar iptal edildi

• Arkadaşın sporjinal iptal. Prof hazırlanıyor. 25₺ altlimitsiz çek verilmiş.

• Profspor ürünlerinin hepsini satıştan kaldırmış. Yapıştırıcısı bitti herhalde Superstar 120tl  Ben iptal ettim valla iade falan uğraşılmaz onda da sıkıntı çıkarırlar. Satıcı her an Hepsiburada gibi Trendyoldan da kalkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olcaycukur -- 12 Ekim 2020; 12:32:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaycukur

Profspor ürünlerinin hepsini satıştan kaldırmış. Yapıştırıcısı bitti herhalde   Ben iptal ettim valla iade falan uğraşılmaz onda da sıkıntı çıkarırlar. Satıcı her an Hepsiburada gibi Trendyoldan da kalkabilir.

geçende aynısı olmuştu mağaza kapatılmış ürünler satıştan çekilmişti sabaha mağaza tekrar satışa girdi ürünler tekrar satıştaydı ne yapmaya çalışıyorlar anlamak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaHaNee006 -- 12 Ekim 2020; 12:37:47 >
  • BaHaNee006 kullanıcısına yanıt

Geçen sefer ürünler tükendi yazıyordu fakat burada görünüyordu. Şu an hiçbir ürünü görünmüyor.

Superstar 120tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaycukur

Geçen sefer ürünler tükendi yazıyordu fakat burada görünüyordu. Şu an hiçbir ürünü görünmüyor.

bakalım bu sefer neler olucak 1 güne belli olur akıbeti şikayetlere ne dönüş var taleplere ne dönüş var.

• firmaya sitelerindeki telefon numaralarından ulaştım açıkça kendilerinin sahte ürün sattıklarını söyledim böyle bir sürü şikayet olduğunu ilettim siz orjinal ürün sattığınıza dair nasıl bir kanıt sunabilirmisiniz orijinallik belgesi orijinal olduğuna dair bir belge varmı dedim alman bir firmayla çalışıyoruz 24 ay biz tarafından garanti var ama isterseniz adidas mağazalarında da orjinalliğini sorgulatabilirsiniz zaten orjinal olmasa trendyol vs bize izin vermez geçiştirmeleri dedi hiç ikna edici bir tavır ve konuşmayla karşılaşamadım malesef şuan sadece trendyol daki şikayetimi bekliyorum bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaHaNee006 -- 12 Ekim 2020; 14:20:38 >
  • Dün ve bugün yeni yorumlar eklenmiş ayakkabıya. Kimisi orijinal kimisi değil demiş. Orijinal diyenler çoğunlukta işin ilginci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ysf_joseph -- 12 Ekim 2020; 15:37:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ysf_joseph

Dün ve bugün yeni yorumlar eklenmiş ayakkabıya. Kimisi orijinal kimisi değil demiş. Orijinal diyenler çoğunlukta işin ilginci.

Orijinal diyenler neye göre orijinal diyor? Barkodu mu okutmuş? Ya da gidip mağazadan mı doğrulatmış? Çoğu insan ayırt edemez bakar güzel görünüyor orijinale de benziyorsa tamamdır. Benim dikkate aldığım yorum özellikle mağazadan sorgulatıp orijinal değil cevabı alan. 100 tane olumlu cevap olsa da aralarında 10 tane orijinal değil cevabı varsa ben o 10 kişiye inanırım.

• Ysf_joseph kullanıcısına yanıt

ben yorumları kendisinin yaptığını düşünüyorum. hatta 06 ekim tarihli siparişi verdiğimiz gün yazılmış (yüksek beğenili ve olumlu) yorum bu tarihten sonraki her gün o günün tarihi ile yayınlanmış şekilde gözüküyor. burada hileli ve yanlış yönlendirici bir durum olduğu aşikar.

ürüne gelecek olursak, elbette konuya vakıf olmayan veya pek dikkatli olmayan kişiler gayet anlamayabilir. orjinal olduğu yanılgısına kapılabilir haliyle. superstar benim yurtiçinden ve yurtdışından olmak üzere alıp giydiğim, bildiğim bir ayakkabı. ben mesela kolaylıkla orjinal sahte ayrımını yapabileceğimi düşünüyorum, malzeme kalitesi, giyildiğindeki o rahatlık, derisi, tabanı vs kendimce dikkat edilmesi gereken hususlar.

daha önce de belirttiğim gibi bu profspor isimli mağazadan benim bir beklentim yok siparişimi iptal etmememin nedeni sahte olması sebebiyle iade edip, (bu konuda topyekün hareket etmeliyiz) tv ürünü olan ayakkabı fırsatından satın almamıza rağmen yararlanamamış olup trendyol'dan bir telafi yapılması olasılığıdır. ki yapılması gereken öncelikle bu dükkanın detaylı soruşturulup listelerden bertaraf edilmesi, biz ve benzer durumdaki arkadaşların trendyol tarafından telafisi sağlanmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spektaküler -- 12 Ekim 2020; 16:24:33 >

• olcaycukur kullanıcısına yanıt

çok doğru! bu satıcının yaptığı her şeyden belkide trendyol'un haberi var, akıllara çok farklı şeyler gelmesine de müsait bir konu aslında.

herif 06 ekim günü yazdığı ve 150 küsür kişinin beğendiği yorumu 6 ekimden beri her gün silip tekrar yazıyor olabilir çünkü bu aynı yorum dün 11 ekimde yazıldı yazıyorken şuan 12 ekim günü yazılmış olarak gözükmekte.

• Şu anda Adidas kuponuna tıklayınca hiçbir ürün çıkmıyor. Ne olacak bu kupon? Müşteri hizmetlerine soran oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.