Şimdi Ara

Superstar 120tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
4
Favori
19.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erturk unal

Şu anda Adidas kuponuna tıklayınca hiçbir ürün çıkmıyor. Ne olacak bu kupon? Müşteri hizmetlerine soran oldu mu?

Hep aynı cevaplar talebiniz alınmıştır iletiyoruz diyorlar. Siz de söyleyin ne kadar çok kişi yazarsa o kadar dikkate alırlar. Şu an satıcı trendyolda yok gibi ne ürünü var ne ismi...

• Aynen herkes söylesin. Ama bu konuda bir şey yaparlar elbet. Çünkü bu kadar yüksek bir kupon olup hiçbir üründe kullanılamayan bir kupon olması aşırı saçma olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kötü yorumlar silinmiş demekki trenyol yorumlarına güvenmemek gerek

• Sonunda olması gereken olmuş 😊
    Kupona tıklayınca 1238 ayakkabının dahil olduğu ürünler çıkıyor. Birçok kaliteli marka dahil Superstar 120tl Superstar 120tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturk unal -- 12 Ekim 2020; 21:26:22 >

• Ben kullanacağım muhtemelen ama satmak isteyen kuponu satabilir. Belki 200'e bile satılır. İyi kar.

• Kullanıp kullanmamaya çabuk karar verin ty nin ne yapcağı belli olmaz :-)

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Superstar var mı adamakıllı satıcıda? Varsa şu profu iptal edip ordan alalım. Zaten hala sipariş alındı aşamasında 😄

• qeep kullanıcısına yanıt
    Burada epey çeşit var. Buradan Superstar değil de daha şık modeller alınabilir. Prof zaten iptal olur kendi kendine. Kupon gelir.

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse 15 yıldır kullandığım ve en rahat gelen model olduğu için sormuştum hocam. Bir sürü ayakkabı aldım o gün bugündür ama hiçbirinde bu ayakkabının rahatını bulamadım. Hoş, en eski zamanlarda çok daha rahat ve dolgulu geliyordu iç kısmı ama olsun.

• Profdan alıp iptal edene kupon geliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Erg0606

Profdan alıp iptal edene kupon geliyor mu

Eğer ilk Sporjinalden alıp da stok nedeniyle iptal olduysa mağduriyetten dolayı kupon geliyor. İlk Proftan aldıysanız zaten sizin iptal olma durumu olmamıştır ve siz iptal ederseniz kupon vermez.

• Profun puanı 6.8 den 7.2ye çıkmış olumsuz yorumları sildirince bukadar kolay mi yorum sildirmek bizde güvenip alıyoruz yorumdan .

• Benim sporjinal den aldığım geldi. Made in ındonesıa yazıyor. İnternetten baktım orjinal ürünle birebir gibi fakat bilemedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Uyrt0

Benim sporjinal den aldığım geldi. Made in ındonesıa yazıyor. İnternetten baktım orjinal ürünle birebir gibi fakat bilemedim :)

sporjinalde problem yok hocam profsporda sıkıntı var deniyor.

• Mesaj gelmeyen yada aranmayan varmı benden başka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dostum dostum

Mesaj gelmeyen yada aranmayan varmı benden başka
    Hangi satıcıdan aldığınıza bağlı.

• Profspordan aldık siparişiniz hazırlanıyor diyor O günden beri ses Seda yok. Satıcının da adı çıkmıyor bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün telefon edip 330 TL çekin yanında 600tl çek daha tanımladılar. Onunla gedikspor satıcısından superstar aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Bugün telefon edip 330 TL çekin yanında 600tl çek daha tanımladılar. Onunla gedikspor satıcısından superstar aldım

hocam siz sporjinaldenmi almştınız ilk ürünü

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.