Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Süperspor :'Hüseyin'i düşünmüyorum' (24.02.2006)

0
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Süperspor :'Hüseyin'i düşünmüyorum' (24.02.2006)
Giriş
    58 Mesaj
    ''HÜSEYİN'İ ÇAĞIRMAYI DÜŞÜNMÜYORUM''
    Fransa'da basketbol hayatını sürdüren Hüseyin'i de takip ettiğini belirten Tanjevic, sözlerini şöyle tamamladı: ''Başarılı bir performans sergiliyor. Ancak açıkçası Hüseyin'i çağırmayı düşünmüyorum. Pota altında Mehmet, Kaya, Ermal ve bunların yanı sıra Kerem Gönlüm ile alttan gelen Fatih Solak var. Ayrıca Oğuz ile Semih var ki, ben henüz onlara süre verme şansı bulamadım. Alttan gelen oyunculara artık sorumluluk vermemiz, onları yetiştirmemiz lazım. Hüseyin, ne kadar başarılı olursa olsun O'nu milli takıma çağırmak yaptığımız işe ters düşer. Aynı şekilde Asım da çok formda, iyi maçlar çıkarıyor. Ama benim ikisini çağırmamamın tek nedeni yaşları.''

24.02.2006

Kaynak : AA

Tanjeviç'in inadı devam ediyor maalesef. Bir sürü uzunumuz var fakat şu an dünya kupasında Mehmet'e alternatif olabilecek tek pivot Hüseyin. 30 yaşında bir basketbolcu için yaş bahanesi saçma oluyor. Bir de korkarım Fatih Solak kabusumuz devam edecek gibi görünüyor.

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,235
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.