Şimdi Ara

Superonline yurt dışı çıkışları (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
8
Favori
32.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Oyunlarda normal ping olmasına rağmen gecikme sorunları oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dimedroid D kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de rica etsem vie.valve.net'e tekrardan ping testi atar mısınız? Benim kablonette iyileşme oldu 52 ms civarı çıkıyor ortalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senseight -- 9 Eylül 2020; 0:7:33 >
  • Son mesajı attığımdan beri yazlıktayım eve dönünce tekrar valve e tracert çeker atarım buraya. Onun dışında 52 iyi gibi görünüyor. 50nin altını görsem rahatşayacağım ama daha duymadım adanadan 50nin altında alan birini. Oyundaki hissedilen gecikme biraz da oyunun netcode uyla ilgili. Cod client side netcode kullanıyor onda bişe hissetmezsin vururken ama vurulurken duvarın arkasında falan ölürsün vs quakelive server side mesela onda da silahları sıkarken pingin neyse onu hissedersin bir iki komutla azaltırsın o gecikmeyi. Cs de durum be bilmiyorum. Kısa ve kaliyeki ethernet kablosu + 50 sabit pingle pek bişe hissetmezsin eğer turnuva vs kasmıyorsan. Ama oyundaki ciddiyet arttıkça 5-10 ms bile önemli hale gelir.

@Senseight

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimedroid -- 9 Eylül 2020; 13:39:30 >
  • Superonline yurt dışı çıkışları

hiç düzelme yok...
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Son 2 haftadır tata üzerinden giden frankfurt pingleri bende de 60tan 76 ya çıktı. Kablonet kullanıyorum ama ben.

• Ben İstanbul'da kablonet ile vie.valve.net'e en fazla 50-55 ms arası ping alabiliyorum ama Adana'da, Fatsa'da, Ankara'daki adam benden daha düşük ping alıyor. Bu sanırım tamamen Türksat kablonun saçmalaması ile alakalı bir durum.

• benim fiberde cgn ye girdi, eskiden resleyince çıkıyordu, şimdi çıkmanın imkanı yok. almanyada sunucusu olan oynadığım bir oyunda 45ms alıyorken şuan bir oyunda 55 alıyorken öteki oyunda 66 falan oluyor ancak oyunun launcherinde 46ms gösteriyor.
    Superonline yurt dışı çıkışları
  • Lolde kopma problemi yaşayan var mı benim gibi ?
  • son 4 gündür online tüm oyunlarda sürekli kopma ve bağlantı sorunu yaşıyorum akdeniz bölgesi için kapasite sorunu var diyorlar çözemiyorlar sorunu.
    oyunlara login olmam da saatler sürüyor bakmışsın hemen de düşüyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 18 Eylül 2020; 2:22:49 >
  • sitelere 10 kez refresh atıyorum league of legends login yapamıyorum bağlanmıyor sunuculara yemeksepeti mobil app açılması bile uzun sürüyor
    twitch yayınlar yüklenmiyor uzun sürüyor süperonline 200 mbps kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskobaredits -- 18 Eylül 2020; 6:19:34 >
  • 50mbps üzeri şimdilik sorunlu gibi....100mbps de çok stabil çalışmıyor.
  • sorun yaşayanlar hızlarını yazarlar mı lütfen

bende 100mbit kullanıyorum sorunlu olanların çoğu 100 ve 200 olanlar gibi geliyor.
  • Sol fiber Edirne speedtest sonuçları 25/5 mbps

• headhunter kullanıcısına yanıt
    50mbps...

• statik ip yi iptal ettirdim. 1-2 gün sonra sonra tekrar açtırdım aynı ip geldi yine. Bekleme süresi 24 saat değil miydi? 50 ping altı benim için hayal galiba. Bir arkadaş İstanbul avrupa yakasından almanya serverında 37pingle oynuyor benimle, sol fiber o da.

• 72 saat geçmesi gerekiyor diye biliyorum.

• 45-50 ms aldığım oyun 80ms olmuş, yurtdışı çıkışı değişmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: PowerPlay

Sol fiber Edirne speedtest sonuçları 25/5 mbps

Edirne ideal, İstanbul bir derece, İstanbul dışı ise hüsran.
    İzmir Ankara Antalya Adana vb şehirler için Türk Telekom Avrupa ping değerleri, eğer hane daire bina gibi iç lokasyon sorunsuz ise çok daha düşük arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Superonline yurt dışı çıkışları

sizce normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugah6aiw -- 27 Ekim 2020; 17:43:2 >
  • ugah6aiw kullanıcısına yanıt

Konum neresi acaba eğer istanbulsa pingler biraz yüksek, benim üstte paylaştığım sonuçlara yakın hatta daha düşük olması lazım pinglerin.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.