Şimdi Ara

Superonline , Youtube'da sorun yaşamaya başlayan oldu mu? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
13.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: designr

ben dizimagde sorun yaşamıyorum takır takır indiriyor

HD goruntu olarak sorunsuz hic takilmadan ve hatta izlediginden cok onde gidiyor mu cubuk ? 720p de ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoları sorusuz izliyordum. Sadece upload edemiyordum. Gece elektrik gitmiş. Ondan sonra şimdi videolar da açılmaz oldu.

Bence kasti yapıyorlar. Bandwidth harcaması azalsın diye..
  • Ne bandwidth harcaması var ki? Fiber kablolar zaten kendilerine ait. Eskiden Net Internet gibi iyi veri merkezleri hizmet alıyordu onlardan, bu veri merkezi müşterilerini bile kaybettiler ki, upload yönündeki trafikleri bunların kaybı ile azaldı. Şimdi fiber ağlarında madem indirme hızlı ama yükleme sakat, ne denirse densin o hatlar yükleme yönünde de aynı hızları kaldırır. Ha ekipmanın yükü biraz artar belki ama batırmaz yine de işi... Dolayısıyla trafiği azaltmak için upload kısıtlaması yeterli bir açıklama değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fefe

quote:

Orijinalden alıntı: designr

ben dizimagde sorun yaşamıyorum takır takır indiriyor

HD goruntu olarak sorunsuz hic takilmadan ve hatta izlediginden cok onde gidiyor mu cubuk ? 720p de ?

evet aynen öyle. şimdi tekrar denedim netlimiterlada hızı kontrol ettim. 1.5mb/s ve üstüyle indiriyor hd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Ne bandwidth harcaması var ki? Fiber kablolar zaten kendilerine ait. Eskiden Net Internet gibi iyi veri merkezleri hizmet alıyordu onlardan, bu veri merkezi müşterilerini bile kaybettiler ki, upload yönündeki trafikleri bunların kaybı ile azaldı. Şimdi fiber ağlarında madem indirme hızlı ama yükleme sakat, ne denirse densin o hatlar yükleme yönünde de aynı hızları kaldırır. Ha ekipmanın yükü biraz artar belki ama batırmaz yine de işi... Dolayısıyla trafiği azaltmak için upload kısıtlaması yeterli bir açıklama değil.

bantwidht derken yurt dışı için kullandıkları veri miktarı için ödeme yapıyor oalblielr ve keser hızı ki az ödeme yapsınalr sornada karşiı sunucu kötü.ortada para varsa size bakrıdan bile lazer geçiriler

• Youtube'ta 720p izleyebiliyorum fakat dizimag'da izleyemiyorum malesef.
  • Vimeo dailymotion vkontakte. rus sunucularını deneyince çok yavaşlıyor.superonline in bu işi çözemiyeceği garanti. Bu sorunu halledebilecek teknik ekip yok.

Bende bazen yavaşta olsa video yükleme oluyor en azından kesintisiz izleme mümkün oluyor günün belli saatlerinde sizdede böylemi ?
  • arkadaşlar bulunduğum yerde ttnet adsl yi kapatım superonline fiber 20mbit e geçmeyi istiyorum ve genelde videoları dreambox üzerinden turkvod ve nstreamvod üzerinden izliyorum acaba dreambox kullanıp superonline fiberde video izleyen arkadaşlar varmı aramızda durumları nelerdir bu konuda

Ben şimdi süperonline a üye olsam ttneti kapatmadan yeni üye olma sonrasında durumu görsem eğer superonline de bu video sorunu varsa ne kadar süre içinde iptal edebilirim (1 hafta 10gün vs ) yada aldıktan sonra belli bir süre içerisinde superonline aboneliğimi iptal edebilirmiyim acaba yükümlüklük ödeme çıkarırlar mı

çünkü evde tek zevkimiz bu eğer superonline video izleme kötü olursa benim için bir anlamı olmaz tnette taahütüm yok o yuzden boşu boşuna kapatmamış olurum ttneti
  • Problem hala devam etmekte...

Hala yurtdışı serverarına streaming de problem var... Teknik servis her türlü denemeyi yaptı ama geçerli birşey olmuyor. Görülüyor ki herkesde var ya da herkes nerede oturduğunu yazsın, acaba bölge bölge mi sorun ?

İst-Anadolu yakası...
  • Upload sorunu bende birkac aydir suruyordu gecen haftadan itibaren cozuldu. Artik full hizla upload yapabiliyorum yeniden.
  • Yaw beyler,www.dizi-mag.com a ping atar mısınız acaba 30 tane filan, bende çok kayıp oluyor orada... Streaming yapan sitelerde sorun var çok büyük...
  • Youtubede sorun çözüldü artık 3mb hızla 1080p video izleniyo :D

dizimag dediginiz sitedede denedim yükleniyor hemen ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 19 Kasım 2012; 23:29:52 >
  • Youtube'dan rahat izleyebiliyorum ben. Sorun yok burada; İst. Anadolu Yakası
  • güzel kardeşlerim, sorun download da değil uploadta. dizi-max bilmemne. boş mesajlar bunlar. superonline uploadta uçaktan, at arabasına indi. UYAN TÜRKİYE UYAN.. İZMİR KARŞIYAKA BÖLGE
  • Valla arkadaşlar, kim sorun yaşamıyorum diyorsa hayret ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=OG2eGVt6v2o bu video 1080p de takılıyor. Download programlarıyla indirirken videoyu 300-600kb arası download hızı değişiyor. Downloadlar DENEME FTP Anadolu burdan da tam verim alınmıyor.

Bağlantımı test ettim. İşte speed test ve hizinitestet.com

Superonline , Youtube'da sorun yaşamaya başlayan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProGamer1563

Upload sorunu bende birkac aydir suruyordu gecen haftadan itibaren cozuldu. Artik full hizla upload yapabiliyorum yeniden.

upload kotası kaç gb
  • quote:

Valla arkadaşlar, kim sorun yaşamıyorum diyorsa hayret ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=OG2eGVt6v2o bu video 1080p de takılıyor. Download programlarıyla indirirken videoyu 300-600kb arası download hızı değişiyor. Downloadlar DENEME FTP Anadolu burdan da tam verim alınmıyor.

ben çok rahat izleyebildim. hiç takılmadan. bende sorun düzeldi gibi. adana merkez

• quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

Valla arkadaşlar, kim sorun yaşamıyorum diyorsa hayret ediyorum.

ben çok rahat izleyebildim. hiç takılmadan. bende sorun düzeldi gibi. adana merkez

Şimdi tekrar aradılar;

Yurtdışı çıkışlarında sorun çözülmeye başlamış. Sizde düzeldi mi diye sordular. Daha düzelmemiş bende...

Upload olayında ise, Huwai marka modemlerde yazılımsal sorun varmış, 2 hafta içinde yeni yazılım ile bunu düzelteceklermiş...

İnşallah düzelir her ikiside, 16mb ye kadar Adsl çok daha hızlı yüklüyor 1080p videolari önden gidiyor baya, Superonline ise takılıp takılıp duruyor...

• Bu kadar zamanda da çözemedilermi hala şunu ya... Gerçi TTnet ile senelerce yaşadık bunları da, sonuçta fiber altyapı vs...
  • şuan yine göçtü superonline league of legends da ping 55-60 ken şuan 160 -170 .yurtdışı sitelerinide çok geç açıyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.