Şimdi Ara

Superonline yeni TV hizmeti hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Binaya süperonline tesisat kuruldu görevliler talep almaya geldiler. herşeyi anlattılar ama şimdiye kadar hiç duymadığım birşeyi de söylediler. superonline tivibu gibi TV hizmetinide 24 ay taahhütle internet alan müşterilerine ücretsiz sunacakmış. bütün hd kanallar dahil hatta binlerce sinema filminin dahi olduğu bir sistem olacakmış. haziran ayında aktif olacak bu sisteme şimdi abone olursam ücretsiz bir şekilde kullanabilecekmişim. tivibu ev 'de olduğu gibi bir kutu vericeklermiş ve tüm kanalları ücretsiz olarak izleyebilecekmişiz.. hiç böyle birşey duymadım işitmedim bilmiyorum.. internet sitesinde de yok böyle birşey.. var mı bu konuda bilgisi olan biri?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

Binaya süperonline tesisat kuruldu görevliler talep almaya geldiler. herşeyi anlattılar ama şimdiye kadar hiç duymadığım birşeyi de söylediler. superonline tivibu gibi TV hizmetinide 24 ay taahhütle internet alan müşterilerine ücretsiz sunacakmış. bütün hd kanallar dahil hatta binlerce sinema filminin dahi olduğu bir sistem olacakmış. haziran ayında aktif olacak bu sisteme şimdi abone olursam ücretsiz bir şekilde kullanabilecekmişim. tivibu ev 'de olduğu gibi bir kutu vericeklermiş ve tüm kanalları ücretsiz olarak izleyebilecekmişiz.. hiç böyle birşey duymadım işitmedim bilmiyorum.. internet sitesinde de yok böyle birşey.. var mı bu konuda bilgisi olan biri?

Valla ben iptv hakkında ümidi kesmiştim. Mübarek sistem 3 yıldır test aşamasında Dedikleri bana pek inandırıcı gelmedi. Sitesinde duyrulmadığı sürece itibar etmeyin derim.

• bende teledünya kullaniyorum diyince bunu demişlerdi 1 yil olmuştur heralde..gelsin filan bi bakalim demiştim.. halen gelecek
  • Uzun hikaye...
  • Evet, 3 yıldır bu hikaye dönüp duruyor, hala birşey yok orda da, her sene haziran da başlıyor deniyor.
  • Çalıştıgım iş yerinde bir işçi var. Aylık 2 lira veriyorum ve tüm hd kanalları izliyorum diyor. Ondan sonra bir cihaz varmıs onunla kacırdıgı filmleri falan izleyebiliyormus. Cocuk cahil tam anlatamadı. Ben de anlayamadım. Varmı böyle birşey?
  • Ben abone olalı dün 3 yıl oldu ..bize de ozaman tanıtım yaparken 6 ay icinde iptv başlayacak demislerdi ;) arkadasın dediği doğru ,tanıtım yapanlara itibar etmeyin .internet sayfası Yada cagri merkezine danışın .cagri merkezi suan boyle bir calışma yok diyor hala .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar peki turkcelltv kullanan var mı? AKK etkilemez dimi şayet onu kullanırsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Çalıştıgım iş yerinde bir işçi var. Aylık 2 lira veriyorum ve tüm hd kanalları izliyorum diyor. Ondan sonra bir cihaz varmıs onunla kacırdıgı filmleri falan izleyebiliyormus. Cocuk cahil tam anlatamadı. Ben de anlayamadım. Varmı böyle birşey?

Dreambox olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremone

Ben abone olalı dün 3 yıl oldu ..bize de ozaman tanıtım yaparken 6 ay icinde iptv başlayacak demislerdi ;) arkadasın dediği doğru ,tanıtım yapanlara itibar etmeyin .internet sayfası Yada cagri merkezine danışın .cagri merkezi suan boyle bir calışma yok diyor hala .

ben de dün gittim görüştüm. dedim; oturduğum yerde henüz süperonline yok ama bu ay içerisinde kuracakmışsınız vs. dedim. işte sonra sordum ne gibi paketler var filan diye. dedi ki 6 ay sonra tv+telefon+interneti çok avantajlı fiyatlara servis edeceğiz.(yani hep 6 ay galiba)
    şimdi kim doğru diyor ben anlamadım. ya kendi aralarında bir bilgi kirliliği var ya da nabız mı yokluyorlar talep nasıl diye ben şimdi anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

quote:

Çalıştıgım iş yerinde bir işçi var. Aylık 2 lira veriyorum ve tüm hd kanalları izliyorum diyor. Ondan sonra bir cihaz varmıs onunla kacırdıgı filmleri falan izleyebiliyormus. Cocuk cahil tam anlatamadı. Ben de anlayamadım. Varmı böyle birşey?

Dreambox olabilir.

Superonline da öyle bir hizmet varmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

quote:

Dreambox olabilir.

Superonline da öyle bir hizmet varmı?

Superonline ile bir alakası yok.Dreambox cihazı alıyorsunuz.Bu zaten uydu alıcısı.Sonra bu cihaza internet bağlantısı yapıyorsunuz.Şifreli kanalların şifresini internet üzerinden kırıyor rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.Yalnız bunun için server denilen paket almanız gerek.3 aylık,6 aylık,yıllık vs.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.